American Horror Story / American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story

Příspěvek od Joe Black »

No tak to je super... První série se mi líbila víc než druhá, ale třetí mě moc láká tématem... :) Těším se.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story

Příspěvek od DAN K. »

ta třetí se zase víc blíží první, není to tak brutální a je to víc strašidelné než násilné. Doporučuju sledovat s dabingem, bude to koncert dvou velkých českých hereček;)
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story

Příspěvek od ReDabér »

Super, těším se ještě víc! A ty dvě herečky? Že by Eliška Balzerová-Jessica Lange a Naděžda Konvalinková-Kathy Bates :D
Uživatelský avatar
Doufek
Příspěvky: 144
Registrován: 06 zář 2008 21:33

Re: American Horror Story

Příspěvek od Doufek »

Fakt u te Kathy Bates je Naďa Konvalinková :-: . Jinak jsem rád za návrat Marcely Nohýnkové :). Režii převzal Filip Jančík a ten umí :)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story

Příspěvek od Joe Black »

Naďa Konvalinková byla naprosto nejlepší. Prostě super, za to patří Filipu Jančíkovi velký dík. :-: Jinak i zbytek je moc fajn. :)
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: American Horror Story

Příspěvek od takezo »

Taky tleskám. Výborná práce. Filip Jančík se taky už začíná více zaměřovat i na vedlejší role - Martin Preiss :-:
Ještě tam byli slyšet Pavel Vondra, Andrea Elsnerová, Zdeněk Podhůrský, Otmar Brancuzský
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: American Horror Story

Příspěvek od fofo16 »

Ja som dabingom 3. série úplne nadšený!!! :-: :-: :-: Vynikajúca Konvalinková + dodržaní všetci dabéri a hlavne ma veľmi potešili dabérky Madison a Quennie, ktoré som doposiaľ absolútne nepoznal, ale vynikajúco sa na dané postavy hodia! Vidím, že režisérske kreslo prevzal Filip Jančík, preto si myslím, že sa to odrazí(lo) aj na kvalite. Škoda len, že kvalita samotného seriálu išla podľa mňa treťou sériou dole, ja som s ňou sekol po 4-5 častiach, ale možno s dabingom to dopozerám...
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story

Příspěvek od DAN K. »

nevim, jak by se mohla zmena rezisera odrazit na kvalite, kdyz kvalita predchozich serii byla bezchybna :D V kazdem pripade Filip pouze zaskakoval u prvnich peti dilu za Vladimara Zdanskeho, ktery mel jine pracovni zavazky a nemohl se uvolnit v pozadovanem terminu. Ani nereziroval vsechno, dialogy s eliskou balzerovou natocil VZ, i kdyz neni uveden v titulcich, a obsazeni nejak poskladali spolecne. NK jsem si vymyslel ja, vubec jsem necekal, ze by to mohlo byt realizovatelne, kdyz se to toci na posledni chvili:) ... :cry:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: American Horror Story

Příspěvek od Michaela2 »

i já :-:
Uživatelský avatar
Doufek
Příspěvky: 144
Registrován: 06 zář 2008 21:33

Re: American Horror Story

Příspěvek od Doufek »

NK jsem nečekal spis jsem čekal drbnu Nyklovou (Jaroslavu Obermaierovou :D ) protože NK moc nedabuje a když jo tak nějakou pohádku nebo filmy na ČT. Jinak na FB Primy Cool hodně lidi psalo že dabing stojí za houby čimž nemůžu souhlasit.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“