American Horror Story / American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od fofo16 »

Len malý dodatok - neviem, či práve Kateřina Seidlová by bola tou najvhodnejšou voľbou pre Leslie G., nakoľko v poslednej sérii sa vyskytuje aj Connie Britton (aj keď, tuším, iba v 1 časti). Viem, že KS Leslie dabovala v nejakom sitcome, ale kvôli zachovaniu kontinuity s Murder House (C. Britton si tam zapakuje tú istú rolu) by som ponechal KS na Connie.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14320
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Určitě je tou nejvhodnější volbou, v sitcomu Co mám na tobě ráda byla fantastická, Connie Britton se vrátí jen v dílu 8x06, Leslie Grossman sice v 8.sérii hraje taky, ale v tomto dílu zrovna ne, takže nevidím problém v tom, aby v 8.sérii dabovala obě herečky.
Uživatelský avatar
CunarnyMamRad
Příspěvky: 12
Registrován: 20 čer 2019 11:00

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od CunarnyMamRad »

Návrh hereckého obsazení 7. série:
Dana Černá - Sarah Paulson (dabingová krize se již neřeší, takže návrat by byl fajn)
Vojtěch Rohlíček - Evan Peters (tady se Rohlíček vyřádí nejvíc, Peters je zde démonický)
Zdeněk Hruška - Cheyenne Jackson
Tereza Martinková - Billie Lourd
Vladimíra Včelná - Alison Pill (naprostý souhlas s Mark LS, spojení se mi líbí)

Za mě lepší než navrhované:
Anna Suchánková - Leslie Grossman (Seidlovou mám rád, ale Grossman hraje pitvořivé estrády a její hlas není zdaleka tak vyspělý)
Zuzana Mixová - Mare Winningham
Naposledy upravil(a) CunarnyMamRad dne 03 črc 2019 13:24, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Michaela2 »

No Suchánková se svým 20letým hláskem se na skoro padesátiletou ženu fakt nehodí. :roll: Pokud tedy nebude obsazena Kateřina Seidlová, který byla ve zmiňovaném sitcomu skvělá, tak ať je obsazena herečka s dospělým hlasem. Z návrhů, které tu někteří v poslední době prezentují, mi stojí vlasy hrůzou.
Uživatelský avatar
CunarnyMamRad
Příspěvky: 12
Registrován: 20 čer 2019 11:00

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od CunarnyMamRad »

No to je právě ono... nevypadá na svůj věk. Hádal bych jí tak kolem třiceti. A hlas má uječeně vlezlý, nezní moc dospěle. Přemejšlím nad věkově odpovídající variantou. Proč taky nenapíšeš nějakou možnost? Je lepší mít z čeho vybírat. Myslím, že by sedla Lucie Svobodová. Nezní na svůj věk a pitvořivě vlezlý hlas umí. Pamatuju na Chůvu k pohledání. :-? :-?

edit: Poslouchal jsem schválně hlas Suchánkové a uznávám, že až příliš mladá by zněla. Na postavu by sedla, ale věk by rušil...
Naposledy upravil(a) CunarnyMamRad dne 03 črc 2019 12:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Michaela2 »

Na 30 nevypadá, vypadá tak na 40, když je hodně namalovaná :). Pitvořit se umí i K. Seidlová, pokud ne ona, tak by se mi líbila i Kateřina Petrová.
Lucie Svobodová už zní přijatelně :)
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od matthew.17 »

Náhodou ak je Seidlová spätá dabérka Grossman a zároveň by mala dabovať aj Connie, tak by bolo super kebyže ju obsadia. V AHS je predsa štandard že herci vedľajších úloch dabujú tých postáv viac, keď mohla Martina Šťastná okrem Lady Gaga dabovať aj iné postavy v šestke, prečo by nemohla dabovať Seidlová Grossman aj Britton, o to viac keď sa v jednej epizóde vlastne nikdy nestretnú.
Dana Černá na Sarah Paulson to je taký smutný príbeh môjho života :D Veľmi mi toto spojenie chýba, ale už nedúfam. Pani Černá očividne nemá problém s dabovaním, okrem toho že minulý rok nahovorila postavy v Feud a American Crime Story sa dokonca objavila aj v AHS5 na inej postave. Fakt by ma zaujímalo čo je za tým, že na Sarah sa už v tomto seriály neobsadzuje, ale po hotely už som stratil akúkoľvek nádej.
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14320
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Podle dnešní tiskové zprávy bude Prima Cool konečně vysílat i premiérovou 7.sérii a to od 19.7. každou neděli večer. :-: :-: :-:
YorkP
Příspěvky: 11
Registrován: 06 úno 2018 08:49

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od YorkP »

KONEČNĚ jsme se dočkali dabingu NOVÉ série, který vypadá obsazením super. Tak jsem zvědavý zda zachovají standartně vysokou úroveň české verze. DĚKUJI Primo :-:
Uživatelský avatar
danosan1
Příspěvky: 53
Registrován: 14 bře 2018 19:27

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od danosan1 »

Tak dabing prvního dílu se mi velice líbil, Radka Přibyslavská předvádí vynikající výkon, nevím proč je jako dabérka tolik opomíjená a podceňovaná. Doufám, že za tento seriál někdy dostane Cenu FF.
Dále Anna Remková na Alison Pill sedí možná dokonce lépe než Vlaďka Včelná, která zase dobře pasuje na Billie Lourd.
Vojtěch Rohlíček jako vždy perfektní, totéž jako Zdeněk Hruška.
Jsem velmi zvědavý na další dabované díly, zvláště na Marcelu Nohýnkovou nebo Janu Zenáhlíkovou.
Za mě tedy zatím 10/10.
Naposledy upravil(a) danosan1 dne 22 črc 2020 17:59, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“