Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Příspěvek od Budy »

Myslím, že 2002.
18.05.2008 – 07.05.2015
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Příspěvek od Lukiz »

Teď jsem koukal na Nově Cinemě na díl z 8. řady a uvedeno to bylo takhle:

Televize Prima uvádí (pod tím logo Nova Cinema uvádí)
V hlavních rolích v českém znění: Petr Rychlý, Lucie Kožinová, Pavel Zedníček, Jiří Prager
a na konci
Ve studiu Barrandov Studio dabing vyrobila TV Produkce a.s. pro FTV Premiéra s.r.o. - televize Prima 2002
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Příspěvek od Lukiz »

A díl z deváté řady (9.) to samý je jako v mém předchozím příspěvku o 8. řadě, jen o rok později, tedy 2003.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Příspěvek od Lukiz »

Reprízy na NC dospěli k přelomu dabingu v 5. řady. Mají to asi přeházené a nedávali úplně všechny díly, neboť toho druhého dabingu s jiným obsazení ("Terš" atd.) dali jen 3 díly. Každopádně na konci říkali:
Vyrobila: AQS a.s. 2003
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Příspěvek od bloom »

Musím říct, že jak teď koukám na ty epizody, kde dabují Jiří Prager a Pavel Zedníček, tak mi u nich dabing nepřijde tak špatný, jediný, kdo mi výrazněji vadí, je Lucie Kožinová, protože v jejím podání se z Elaine stala protivná fůrie (podobný problém jsem měl s Liborem Teršem v té 6. sérii)...Myslím, že režii u těchto epizod měl Petr Pospíchal, nasvědčuje tomu nejen studio, ale i dabéři epizodních rolí (Karel Urbánek, Josef Carda...).
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Příspěvek od Lukiz »

Ten popisek u 5. řady je matoucí. Koukám v tématu ČNTS Nova to někdo pochopil tak, že novácký dabing se týká jen prvního dílu 5. řady, ale tak to není, těch bylo v 5. řadě aspoň 16. Dabing AQS se týká jen asi 3 dílů 5. řady. Nevím jak to lépe popsat, protože to stejně nedávali ve správném pořadí.
chrz
Příspěvky: 50
Registrován: 10 led 2016 14:35

Re: Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Příspěvek od chrz »

Ahoj. Tak jsem si to nakoukal a je to následovně.
Z 5. řady byly díly 5x18 5x19 a 5x22 namluveny tím AQS dabingem, všechny zbylé (19 dílů) ČNTS.
Jestli se nedochoval dabing, nikdy neexistoval, nebo byly k celé řadě dva dabingy a co chybělo z prvního ČNTS se zalepilo druhým AQS? Kdoví.
To pořadí v letech 2009-2010 ale bylo šílené. Některé díly neodvysílané vůbec, posuny předělů řad, ulítlé díly (a to třeba tak že první díl dvojdílu odvysílaný o 2 řady později...) Takže v tomhle divném číslování to byly díly V (17/19), V (18/19) a V (19/19).
Například neodvysílali finále 4. řady, asi možná proto, že se jmenuje "The Pilot" tak je to zmátlo :) a místo toho vrazili na konec 4. řady první díly z řady páté.

Nejen hlasy jsou jiné, i jména se vyslovují jinak (to už v rámci těch 3 dabingů)
Krejmře -> Krejmre
Kastanza -> Kostanza
Elejn -> Elen
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

Příspěvek od Newmy »

Chtělo by to asi rozdělit podle sérií, ať v tom není tak velký zmatek, zejména ta 5 série. Každopádně tady dole http://www.dabing.info/produkce.html je kompletní natáčecí plán druhé půlky 5. série, může se doplnit plno dabérů :) . Upozorňuji, že číslování epizod je o 1 číslo posunutý oproti našemu.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Seriály“