Plný dům / Full House

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Plný dům / Full House

Příspěvekod Ištván87 » 15 čer 2017 20:20

DEEKAY01 píše:Hele jak ted asi už víte vyšel novej seriál jkj pokračování na plný dům plnější dům dabing bych navrhnul takhle:

SPECIÁLNÍ VRACEJÍCÍ HERCI

Jesse Katsopolis - Martin Sobotka

Danny Tanner - Petr Gelnar

Joey Gladstone - Pavel Vondra

Rebecca Katsopolis - Jitka Moučková

Michelle Tanner - Eliška Pohorská (Jen pokud se vrátí?!!!)

Přinejmenším s ohledem na věk postav by měl Dannyho dabovat spíš Jan Šťastný.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Michaela2 » 15 čer 2017 20:41

a Moučková u Lori Loughlin (53) je taky úplně mimo
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Ištván87 » 15 čer 2017 21:24

Tam by to akorát chtělo zjistit, kdo jí daboval v původním dabingu. Pak by bylo jasno o ideální dabérce. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Matěj Hanke » 03 bře 2019 21:27

Dobrý večer všem jsem na této stránce nový a potřeboval bych někoho ochotného, kdo by mi vysvětlil co vše zde mohu dělat a tak dále. Mou otázkou je: zjistil jsem si něco o novém seriálu Fuller House. Všech 8 serií seriálu Full House jsem dosledoval, i přes to že je to starý seriál mám ho moc rád a rád bych se taky dozvěděl nějaké novinky o dabingu Fuller House protože jsem nikde nenašel český dabing a neuvědomuji si že by se to v české televizi kdy vysílalo. Budu moc rád když mi napíšete na můj e-mail: maty.han@seznam.cz nějaké informace, omlouvám se za gramatiku snad to pochopíte je mi pouze 14 let. Předem děkuji za ohlasy.
Matěj Hanke

Příspěvekod Michaela2 » 03 bře 2019 22:14

Pokud je mi známo, tak dabing k Fuller House neexistuje. ;)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Předchozí

Zpět na Seriály