Grand Hotel / Gran Hotel

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od Krikri »

Mně dabing Internátu docela vyhovoval, akorát tu poslední 7. řadu dost odflákli, hlavně přeobsazením Brouska na Tůmu u Hectora. Komplexně se ale dá říct, že jak u Internátu, tak u Na lodi se AXN v dabingu snažila víc, než u Grand Hotelu, toť můj názor. Nemluvě o tom, že u těch dvou výše zmíněných seriálů epizody alespoň nesmyslně nerozkouskovávali na tři čtvrtě hodinové.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od brecht »

Dabing pro Primu, více informací bohužel nemám :)

V českém znění: Petr Neskusil - Yon González (Julio Omelda), Jana Stryková - Amaia Salamanca (Alicia Alarcónová), Dagmar Čárová - Adriana Ozores (Doña Teresa), Petr Burian - Eloy Azorín (Javier Alarcón), Jan Škvor - Llorenç González (Andrés), Zuzana Mixová - Concha Velasco (Angela Salinasová), Ludvík Král - Manuel de Blas (Benjamin) a další
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od Mark LS »

Tak to jsem moc rád, že budou dodrženi Jana Stryková a Jan Škvor, hlavně fantastická Jana Stryková je už ve Velvetu fenomenální a i tady bude určitě opět excelovat. :-:
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od Krikri »

Ludvík Král zní moc mladě, já bych mu spíš dal roli Garrida, ta by mu sedla daleko víc. Na Benjamina by to chtělo nějakého staršího dabéra, co má chraplák, vzhledem k vývoji postavy by přece jen měl z jeho hlasu trochu jít strach. Čárová by na Doňu Teresu ušla, i když Svobodová byla o něco lepší. Každopádně pořád lepší Čárová než Schulzová. A Mixová zůstala v roli Angely, to teda musí bavit, jedna dabérka dabovat tutéž roli nadvakrát v různých dabingových verzích.:) Kdo asi bude dabovat Ayalu a Diega? Ayalu by opět mohl převzít Vašinka.
Na Lady Ludivinu by výborně seděla Daniela Bartáková, ta výborně intonuje takové ty snobské paničky. A na Belén by to chtělo dabérku, co dobře umí intonovat povýšenost a pohrdání, ale žádná mě momentálně nenapadá.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od fofo16 »

Mňa takisto nový dabing príliš nenadchol :roll: Stryková sa mi na hlavnú postavu absolutne nehodí - vlastne s tým jej zachrípnutým hlasom sa mi nehodí na žiadnu mladú, peknú a jemnú herečku :nesouhlas: Možno vo Velvete dané spojenie ujde, nakoľko herečka tam má iný image a nehrá príliš pozitívnu postavu, no v Grand Hoteli mi to príde ako poriadny prestrel :? Ale ok, beriem, že zrejme chceli tvorcovia zachovať kontinuitu s Velvetom. Taktiež Ilona Svobodová sa mi viac hodí na postavu autoritatívnej doňe Teresy než jemná Dagmar Čárová. A ani zvyšné spojenia ma neohúrili :(
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od Krikri »

Teď jsem si poslechl hlas Strykové a kolegové mají pravdu, na Alicii se nehodí. Spíš bych jí dal roli Maite, té Aliciiny kámošky advokátky z poslední řady, na tu by docela pasovala. Škvor na Andrése ještě jakžtakž ujde, zato Burian na Javiera nic moc. Proč Juliovi nepřiřadili Vojtěcha Hájka? Jelikož ho hraje týž herec, co Ivana v Internátu, bylo by logičtější, kdyby byl zachován i týž dabér.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od Michaela2 »

Škoda, že nebyl obsazen Vojta Hájek z Internátu. :( A Ludvík Král je dobrý přestřel.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od Krikri »

Teď koukám do programu, jak to bude s tím Grand Hotelem a primitivní Prima opět nezklamala a potvrdila, že si to přídavné jméno, které ji uděluji plně zasluhuje. 1. díl začíná v 21:55 a další pořad už je o hodinu později v 22:55. Prima holt v debilitě předčila AXN, tam epizody na tři čtvrtě hodinové absolutně nemožně rozkouskovali až od 3. řady (konkrétně od toho výbuchu v hotelu na Nový rok), Prima s tím začala už od prvního dílu. Ve výsledku tedy Prima seriál původně o 39 dílech, každý cca o hodině a čtvrt roztáhne na téměř 80 pětačtyřicetiminutovek.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od Mark LS »

Moc nechápu, čemu se tady zase divíš. :roll: Tohle je přece normální, třeba 55-dílný Velvet Prima roztáhla na 91 dílů a 26-dílnou Příchuť lásky Prima roztáhla dokonce na 81 dílů, Grand Hotel opravdu není výjimka. :D Ale u tebe se to vlastně dá pochopit, nic neznáš a potom se divíš. :roll:
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 03 led 2019 13:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Hotel / Gran Hotel

Příspěvek od Krikri »

Tebou zmíněné seriály neznám, tudíž jsem logicky o jejich roztaženosti namohl vědět, proto nechápu, že ty se divíš mému údivu. Nicméně je fakt, že u této absolutně neschopné stanice se už nelze divit vůbec ničemu. No nic, zakoupením Grand Hotelu primitivní Prima poskytuje divákům a vlastně i seriálu samotnému medvědí službu. Kdo se o tento seriál zajímal už ho jistě dávno zná z ANX nebo ještě lépe z STV, kde ho alespoň odvysílali přesně, jak byl natočen a nerozstřihávali jej, jak se jim to hodilo. Navíc vynikající slovenský dabing stejně jiný, ať už vyrobený AXN nebo Primou hned tak někdo nepřekoná. Za mě tedy jako by Prima Grand Hotel nikdy nekoupila, zapínat tu stanici a stěpět haldy reklam kvůli němu rozhodně nehodlám. Maximálně, pokud se někde objeví ke stažení, si ze zvědavosti k novému dabingu stáhnu jeden díl na ukázku, víc ale ode mě čekat nelze.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Odpovědět

Zpět na „Seriály“