Gotham / Gotham

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od bundaboy »

Teď jsem zjistil, ze na Nova Action už jede 3. série Gothamu, ale nedávají ji s dabingem, ale jen s titulky - nevíte proč? :-?
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od starpep »

A nevíš náhodou, kdy bude ta 3. a 4.řada v TV ? :-?
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
martin115
Příspěvky: 1
Registrován: 03 čer 2018 19:15

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od martin115 »

V TV to v dohledné době nebude. Všechny řady jsou dostupné s dabingem i titulky na Netflixu. Čtvrtou řady přidali nově minulý týden.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od KOMZA »

Díky za upozornění, mám teď už nějakou dobu Netflix, ale vůbec by mě nenapadlo koukat, zda se tam nenachází ve výběru audia čeština. Seriál mám za sebou v originále a jelikož jsem dostala chuť na repete, je zde dabing vážně příhodný. Zatím jsem na začátku, ale musím říct, že to zní ještě lépe, než to tady ve výpisu vypadá. Filip Jančík je skvělá volba a moc se mi líbí, mé obavy z Pavla Šroma byly zbytečné, padne tu skvěle, rovněž se mi hodně líbí Vladislav Beneš, a koukám, že Jan Köhler byl po první sérii nahrazen, tak jsem zvědavá, jak to Bruce "ovlivní"... Na zhodnocení padouchů si ještě pár dílů nechám, ale zatím na mě všichni působí hodně dobře! :-:

Ponaučení pro mě: Raději se na Netflixu ujistit, zda se tam čirou náhodou nenachází dabing, protože bych tak mohla o nějaký další povedený přijít... 8-)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od oberon »

S dalším ostudným zpožděním doplněna aktuálně poslední nadabovaná série - 4. série...
Lukáš Mottl
Příspěvky: 5
Registrován: 27 kvě 2014 16:09

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od Lukáš Mottl »

U posledních dvou epizod 3. řady dabing bohužel z nějakého důvodu není.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od oberon »

Podle všeho se poslední dvě epizody 3. série dabovaly jako dva separátní díly, přičemž na Netflixu je závěr 3. série ve formě jedné dlouhé dvojité epizody a Netflix se s tím zřejmě nedokázal vypořádat jinak, než kompletní ignorací české audio stopy. Nějaký měsíc zpátky jsem se pokoušel několikrát posílat hlášení o chybě audia s náležitým popiskem, ale pokud ten zvuk stále chybí, tak jsem zřejmě dosáhl nulového výsledku. Pokud by je ale kdokoliv byl nějak schopný dokopat k tomu, aby tam to audio nahráli (protože namluvené, tudíž dostupné zcela určitě je), tak neváhejte a dejte vědět :) .
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od KOMZA »

Bohužel, také jsem jim kdysi psala poté, co si kamarádka stěžovala, že právě u toho dílu čeština není, ale já byla tehdy ještě ve druhé sérii. Napadlo mě, že to asi bude kvůli tomu dvojdílu, ale dostala jsem odpověď ve smyslu, že je zvuk v pořádku, přitom jsem vyloženě psala o té české stopě a pro jistotu to pak i opakovala... Takže evidentně z naší strany neřešitelná záležitost :(
petr500
Příspěvky: 10
Registrován: 23 dub 2019 02:09

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od petr500 »

nevíte kdy bude mit cz dabing 5 posledni serie děkuji
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Gotham / Gotham

Příspěvek od KOMZA »

30. září na Netflix dorazí 5. série, dabing také, ale až o něco později, právě se na něm začíná dělat.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“