Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od DadiQ »

Tomu naprosto věřím (a jen tiše závidím). :D
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Dosty43 »

Tak po schlédnutí se mi dabing líbí na Morávkovou jsem si trochu zvykal ale dobrý. :D
U Rampelníka ještě brzy na hodnocení moc toho nenamluvil měl málo prostoru.
Celkově se mi dabing líbil. :D
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

Abych se snažil hledat nějaké zajímavosti, tak jsem si všimnul, že asi někde Jiří Dvořák přeci jen nešel do horních poloh s hlasem, ale jak zde někdo psal, zatím to bylo málo na posouzení. Co se mi rozhodně líbilo, to byl Jiří Dvořák na Goldovi, tam v pohodě, Rampelníka si asi bude muset zažít časem, takže o to víc se těším na další díly a budu sledovat s očekáváním... Jinak jsem jediný, kdo nejprve v Josefu Pejchalovi slyšel trošku Petra Lněničku, než mi v jednom okamžiku došlo, že ten hlas je jinej? :)
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od fabec122 »

Jojo, nepřečetl jsem si obsazení předem, takže mi Josef Pejchal v té úvodní scéně také přišel jako Petr Lněnička ;) :D
petapf
Příspěvky: 26
Registrován: 13 srp 2012 14:47

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od petapf »

Ten český Rampelník je trochu mimo. :/ Mrzí mě že dabér nerozlišuje mezi Rampelníkem a Panem Golde - mluví skoro stejně, hlavně pak v angličtině jeho škleb se mění v ďábelský smích.

Příjemně mne překvapila babička s Karkulkou :)

Jinak Klára Jandová mi na Sněhurku moc nesedí - doufal jsem v Jitku Moučkovou. - Uvidíme asi je na to ještě brzo.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od ocypuc »

Za mě spokojenost. Já to sice v originále neviděl, ale kámoška, co to sleduje si to taky chválila. Klára Jandová se mi na Sněhurce líbí, její hlas mám rád. Hlas Jiřího Dvořáka mi spíš sedí k nějaké kladné postavě, ale uvidíme. Dana Morávková hrála mrchy už v mnoha filmech, takže tady její hlas přijde jako dobrá volba. Terezu Chudobovou mám spjatou s Robin s HIMYM, tak si snad časem zvyknu, že to Robin už není. A u Henryho zase tak velký výběr dabérů, kteří by to zvládli asi nebyl. Počet hlasů je na dnešní dobu výborný, snad to tak vydrží i dál, kdy budou přibývat nové postavy. :-:
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Michaela2 »

paráda, Prima si dala zaléžet :-: je skvělé, že se tvůrci vyhnuli dabérům, kteří jsou slyšet všude ;)
Uživatelský avatar
Doufek
Příspěvky: 144
Registrován: 06 zář 2008 21:33

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Doufek »

Moje řeč jakmile tam nefigurují na hlavních postavách Vondra, Šrom, Terš a Holán tak jsem spokojen
Uživatelský avatar
beneva
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2009 17:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time - zklamání

Příspěvek od beneva »

Asi jsem příliš zaposlouchaná do originálních hlasů, ale z českého výběru jsem hodně zklamaná.
RAMPELNÍK - Jiří Dvořák se bojí udělat se svým hlasem to, co dělá Robert Carlyle? To se stydí nebo se obává, že nebude tak hezký? Zatím tedy rozhodně postavě ubírá.
REGINA - Dana Morávková má příliš zastřený hlas a měla by ho snížit. Lanna Parrilla mluví v nižších tóninách a Dana Morávková to umí.
EMMA - taky to není ono. Snad to všichni časem víc chytnou až se s herci více sžijí.
Používám databázi https://www.kinobox.cz
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od Joe Black »

Katherine byla taky zajímavá, Martina Kechnerová je pro mě pořád neoposlouchaný hlas a typově se k ní hodí. Taky Dr.Whale byl dost v pohodě. Dlouho jsem s něčím nebyl tak spokojený. :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“