V ulicích San Francisca / The Streets of San Francisco

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: V ulicích San Franciska

Příspěvek od Mark LS »

videofil píše:
Originální název: Streets of San Francisko
Ten seriál se jmenuje V ulicích San Francisca s c a originální název vážně není Streets of San Francisko, ale The Streets of San Franscico znovu s c, je možné si přestat vymýšlet neexistující názvy videofile a psát ty skutečné? :roll:
videofil píše:
A co se tvůrců týče, tak jsem napsal, že dabéry budu doplňovat postupně. To platí i o studiu. Doufám, že to není takový problém. ;) Vzhledem k tomu, že jsem první díly propásl, studio doplním dodatečně.
A žádné studio ani tvůrce v titulkách samozřejmě nikdy nezmiňují, videofile, to bys věděl, kdybys CBS Drama měl, což očividně nemáš, každopádně studio je určitě jako vždy Bär a odvysílané díly najdeš jak už jsem psal na Uložto, ale jak všichni víme, tak podle několika tvých příspěvků ani stále nevíš co to Uložto je...
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: V ulicích San Franciska

Příspěvek od videofil »

Přehlédnout se může každý. A názvy si nevymýšlím. Pod názvem Ulice S.F. byl u nás tento seriál známý už asi před 25-ti lety, kdy bylo možné tento seriál sledovat na zahraničních stanicích. Já osobně jsem ho sledoval na polské televizi. A mám pocit, že i Slováci to pod tím názvem vysílají. Což je tuším také na CSFD. Takže žádné smyšlené názvy. ;) CBS mám, akorát ho nesleduji. Co je Ulož to, vím, ale sledovat filmy a seriály přes počítač, považuji za barbarské. :D Což jsem tu mimochodem v minulosti zmiňoval.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14277
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: V ulicích San Franciska

Příspěvek od Mark LS »

Podle ČSFD tenhle seriál i Slováci vysílali pod názvem V ulicích San Francisca (V uliciach San Francisca) a nikoliv Ulice San Francisca, důležité je pod jakým názvem to snad vysílá česká televize a ne někdo jiný... :roll:

Bylo by možné konečně ten český i originální název přepsat podle skutečnosti? Je to San Francisco a ne San Francisko, vidíš v těchto 2 slovech vůbec ten rozdíl, videofile? :D
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: V ulicích San Francisca

Příspěvek od Jack_6428 »

Nedělní zábava jak má být :lol: :-:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

V ulicích San Francisca / The Streets of San Francisco

Příspěvek od BobSilas »

TmavyCyklista píše:Nemůžou tu být oba názvy, když ten druhej není oficiální :roll:
videofil píše:to, co ty považuješ za nesmysl, prostě nesmysl není. Jasně jsem tady řekl svůj postoj.
Nemůžu za to, že to nedokážeš respektovat nebo tomu věřit.
A vymazávat něco, o čem jsem přesvědčen, to po mě opravdu snad nemůže nikdo chtít. :-?
Mark LS píše:je možné si přestat vymýšlet neexistující názvy videofile a psát ty skutečné?
videofil píše:kdo chce, ať jim věří, kdo nechce, věřit nemusí. To ale neznamená, že je to lež nebo výmysl.
No jo, on pan fantasta „videofil“ umí občas pobavit ale evidentně má nějaký problém neboť pravdu řekne/napíše patrně jen když se splete. S toho důvodu všechny jeho příspěvky lze hodnotit jako nekorektní.

Mimochodem s dabingom to bylo k vidění již někdy v osmdesátých letech pod názvem: V uliciach San Francisca.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: V ulicích San Francisca / The Streets of San Francisco

Příspěvek od cenda »

Na co zakládáte takový profily, když jednak není a nebude známo info o tvůrcích a v podstatě jsou uvedený všechny dabovaný role? :D Mimochodem videofile, to že jsi měl možnost chytat polskou televizi a dívat se na to neznamená, že to tak měla celá republika :)
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: V ulicích San Francisca / The Streets of San Francisco

Příspěvek od videofil »

BobSilas: Pokud vím, tak ty jsi mě tady před nějakou dobou v profilu filmu Superžralok obvinil z věcí, které nejsou pravda. A veřejně jsem tě vyzval, aby jsi svá tvrzení dokázal. Což jsi do dnešního dne neudělal. Tak ty se raději neozývej. :!: :!: :!:

A pokud ti ležím v žaludku stejně tak jako ty mě, není nic snazšího, než se tady navzájem zablokovat a mít od sebe pokoj. Ale to ty neuděláš, protože si neodpustíš rýpání, že?
Naposledy upravil(a) videofil dne 31 led 2016 18:13, celkem upraveno 1 x.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Ulice San Franciska / V ulicích San Franciska

Příspěvek od Sen »

Lukiz píše:
oberon píše: takovéhle topicy bez tvůrců a studia se vůbec nesmějí vytvářet,
To je předpokládám jen plácnutí z neznalosti. Pod výrony na CBS Drama se pochopitelně nikdo nepodepisuje. :D
Je poněkud nudné to neustále opakovat, ale bylo by mnohem jednodušší, pokud by tato informace byla uvedena přímo zakladatelem vlákna. Výtvory pro CBS Drama nemusí znát každý, v tomto případě navíc v úvodním příspěvku chybí i informace o zadavateli.

Původní název doplněn do názvu vlákna.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: V ulicích San Francisca / The Streets of San Francisco

Příspěvek od Lukiz »

Jéžiš marjá, tak vidíte že zakladatel vlákna to všeljak patlá, tak první obeznámený barevný co takový nedostatek uvidí to tam má dodat a je to.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: V ulicích San Francisca / The Streets of San Francisco

Příspěvek od puffy »

Vidim, ze diskusia je na urovni samotneho dabingu.
A to tam fakt dabovali len 3 ludia?
Predtym zvykli dabovat 4-5.
Asi na Shit Drama znizili rozpocet. :) :)
18.11.2009 - 28.12.2016
Odpovědět

Zpět na „Seriály“