Poslední loď / The Last Ship

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1614
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Poslední loď / The Last Ship

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. SÉRIE
V českém znění: Jiří Dvořák - Eric Dane (kapitán Tom Chandler), Anna Brousková - Rhona Mitra (Dr. Rachel Scottová), Igor Bareš - Adam Baldwin (komandér Mike Slattery), Marek Holý - Sam Spruell (Quincy), Irena Máchová - Marissa Neitling (poručík Kara Fosterová), Milada Vaňkátová - Christina Elmore (poručík Alisha Grandersonová), Petr Gelnar - Travis Van Winkle (poručík Danny Green), titulky, Filip Švarc - John Pyper-Ferguson (Tex), Bohdan Tůma - Charles Parnell (velitel Jeter), Marek Libert - Jocko Sims (poručík Carlton Burk), Petr Burian - Andy T. Tran (poručík Andy Chung), Jan Škvor - Kevin Michael Martin (Miller), Jana Páleníčková - Fay Masterson (Andrea Garnettová), Ivo Novák - Maximiliano Hernández (Dr. Rios), Jamison Haase (TAO Barker), Jan Szymik - Chris Marrs (mechanik Lynn), Klára Sochorová - Alice Coulthard (Kelly Tophetová), Oldřich Hajlich - Michael Curran-Dorsano (poručík John "Gator" Mejia), Radek Hoppe - Amen Igbinosun (Bernie 'Bacon' Cowley), Petr Neskusil - Tommy Savas (Cossetti), Terezie Taberyová - Hope Olaide Wilson (Bertrise) a další

epizodní role: René Slováčková - Tracy Middendorf (Darrien Chandlerová), Radek Hoppe - Kevin Phillips (Franklin 'Frank' Benz), Pavel Šrom - Michael Benyaer (Amir), José Zúñiga (El Toro), Nick Jameson (profesor Lindblom), Bill Smitrovich (Jed Chandler), Vladislav Beneš - Ravil Isjanov (admirál Konstantin Nikolajevič Ruskov), Alex Fernandez (Ervin Delgado), Ivo Novák - Andrew Arrabito (Berchem), Vojtěch Hájek - Ebon Moss-Bachrach (Niels), Radka Stupková - Alfre Woodard (Amy Grandersonová), Pavel Vondra - Titus Welliver (Thorwald), Jan Szymik - Derk Cheetwood (poručík Pete Norris) a další

Překlad: Michaela Křížová, Václav Patera
Dialogy: Alena Navrátilová, Nataša Čermínová
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Markéta Stegbauerová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Jiří Kodeš

Ve studiu babidabi, s. r. o. vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. v roce 2015.

2. SÉRIE
V českém znění: Jiří Dvořák - Eric Dane (kapitán Tom Chandler), Igor Bareš - Adam Baldwin (komandér Mike Slattery), Irena Máchová - Marissa Neitling (poručík Kara Fosterová), Anna Brousková - Rhona Mitra (Dr. Rachel Scottová), Milada Vaňkátová - Christina Elmore (poručík Alisha Grandersonová), Marek Libert - Jocko Sims (poručík Carlton Burk), Petr Gelnar - Travis Van Winkle (poručík Danny Green), titulky, Filip Švarc - John Pyper-Ferguson (Tex), Bohdan Tůma - Charles Parnell (velitel Jeter), Ivo Novák - Maximiliano Hernández (Dr. Rios), Michael Curran-Dorsano (poručík John "Gator" Mejia), Veronika Veselá - Fay Masterson (Andrea Garnettová), Petr Burian - Andy T. Tran (poručík Andy Chung), Paul James (O'Connor), Jan Škvor - Kevin Michael Martin (Miller), Oldřich Hajlich - Chris Sheffield (Will Mason), Radek Hoppe - Amen Igbinosun (Bernie 'Bacon' Cowley), Jiří Krejčí - Ness Bautista (Cruz), Martin Sobotka - Ben Cho (Carl Nishioka), Nick Court (Ned), Pavel Vondra - Bren Foster (Wolf Taylor), Pavel Šrom - Mark Moses (prezident Jeffrey Michener), Rudolf Kubík - Brían F. O'Byrne (Sean Ramsey) a další

epizodní role: Zuzana Slavíková - Alfre Woodard (Amy Grandersonová), Alice Coulthard (Kelly Tophetová), Elyse Mirto (Debbie Fosterová), Rudolf Kubík - Sam Spruell (Quincy), Pavel Šrom - Bill Smitrovich (Jed Chandler), Pavel Vondra - Titus Welliver (Thorwald), Jan Szymik - Derk Cheetwood (poručík Pete Norris), Timothy Landfield (Dr. Julius Hunter), Rudolf Kubík / Jan Szymik - Fred Cross (Michael Neustader), Vojtěch Hájek - Marcus Choi (Dr. Hamada), Ebon Moss-Bachrach (Niels), Petr Burian - Travis Hammer (Curtis), Pavel Šrom / Bohdan Tůma - Bruce Nozick (Dr. Milowsky), Terezie Taberyová - Inbar Lavi (poručík Ravit Bivasová), Hope Olaide Wilson (Bertrise), Jade Chynoweth (Kathleen Nolanová), Ludvík Král - Carlos Leal (Juan Carlos), Radek Hoppe - Patrick Brennan (vůdce kultu), Robin Pařík - Adam Irigoyen (Diaz), Týna Průchová - Tania Raymonde (Valerie Raymondová) a další

Překlad: Michaela Křížová, Václav Patera
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Tereza Houžvicová
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Veronika Veselá

Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. 2016.

3. SÉRIE
V českém znění: Jiří Dvořák - Eric Dane (kapitán Tom Chandler), Igor Bareš - Adam Baldwin (kapitán Mike Slattery), René Slováčková - Bridget Regan (Sasha Cooperová), Pavel Šrom - Mark Moses (prezident Jeffrey Michener), Petra Hobzová - Elisabeth Röhm (Allison Shawová), Irena Máchová - Marissa Neitling (poručík Kara Fosterová), Milada Vaňkátová - Christina Elmore (poručík Alisha Grandersonová), Marek Libert - Jocko Sims (poručík Carlton Burk), Petr Gelnar - Travis Van Winkle (poručík Danny Green), Bohdan Tůma - Charles Parnell (velitel Jeter), Ivo Novák - Maximiliano Hernández (Dr. Rios), Veronika Veselá - Fay Masterson (Andrea Garnettová), Jan Škvor - Kevin Michael Martin (Miller), Zdeněk Podhůrský - LaMonica Garrett (poručík Cameron Burk), Robin Pařík - Adam Irigoyen (Diaz), Pavel Vondra - Bren Foster (Wolf Taylor), Ladislav Cigánek - Nestor Serrano (Alex), Pavel Tesař - Fernando Chien (prezident Peng Wu), Radek Hoppe - Michael Curran-Dorsano (poručík John "Gator" Mejia), Martin Sobotka / Michal Holán - Ben Cho (Carl Nishioka), Vladislav Beneš - Hiroyuki Sanada (Takehaya), Michal Holán - Devon Gummersall (Jacob Barnes), Zdeněk Mahdal - Eidan Hanzei (Toshiro), Jiří Krejčí - Ness Bautista (Cruz), Zdeněk Maryška - John Cothran (prezident Howard Oliver), Vojtěch Hájek - Drew Fonteiro (Dennis), Cameron Fuller (Wright) a další

epizodní role: Týna Průchová - Tania Raymonde (Valerie Raymondová), Jolana Smyčková - Vivian Thuy Nguyen (Ai), Radek Hoppe - Dat Phan (Tran Ha Binh), Tomáš Juřička - H. Richard Greene (senátor William Beatty), Ivo Novák - Al Coronel (Manuel Castillo), Petr Burian - Travis Hammer (Curtis), Zuzana Slavíková - Lucy Butler (Roberta Priceová), Elyse Mirto (Debbie Fosterová), Martin Sobotka - Emerson Brooks (kapitán Joseph Meylan), Filip Švarc - John Pyper-Ferguson (Tex), Pavel Šrom - Alex Carter (generál Bradley), Bohdan Tůma - Eddie Driscoll (Randall Croft), Terezie Taberyová - Jade Chynoweth (Kathleen Nolanová), Petr Neskusil, Ludvík Král a další

Ve studiu babidabi, s. r. o. a ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. v roce 2018.

4. SÉRIE
V českém znění: Jiří Dvořák - Eric Dane (kapitán Tom Chandler), Igor Bareš - Adam Baldwin (kapitán Mike Slattery), René Slováčková - Bridget Regan (Sasha Cooperová), Irena Máchová - Marissa Neitling (poručík Kara Fosterová), Milada Vaňkátová - Christina Elmore (poručík Alisha Grandersonová), Marek Libert - Jocko Sims (poručík Carlton Burk), Petr Gelnar - Travis Van Winkle (poručík Danny Green), Bohdan Tůma - Charles Parnell (velitel Jeter), Ivo Novák - Maximiliano Hernández (Dr. Rios), Jan Škvor - Kevin Michael Martin (Miller), Martin Sobotka - Emerson Brooks (kapitán Joseph Meylan), Pavel Vondra - Bren Foster (Wolf Taylor), Radek Hoppe - Michael Curran-Dorsano (poručík John "Gator" Mejia), Jackson Rathbone (Giorgio), Michal Holán - Ben Cho (Carl Nishioka), Drew Roy (Christos), Marek Holý - Jonathan Howard (Fletcher), Robin Pařík - Adam Irigoyen (Diaz), Terezie Taberyová - Jade Chynoweth (Kathleen Nolanová), Jan Vlasák - Peter Weller (Dr. Paul Vellek), Martina Kechnerová - Sibylla Deen (Lucia), Ludvík Král - Christos Vasilopoulos (Stavros Diamedes), Pavel Tesař - Wiley M. Pickett (Sunshine), Vojtěch Hájek - Cameron Fuller (Wright), Petr Burian - Paul James (O'Connor), Veronika Veselá - Ritu Lal (Adrienne Rainová) a další

epizodní role: Tomáš Juřička - Anthony Skordi (Alex), Zdeněk Podhůrský - LaMonica Garrett (poručík Cameron Burk), Bohdan Tůma - Anthony Azizi (Omar), Pavel Šrom - Costas Mandylor (Demetrios), Zuzana Slavíková, Petra Hobzová a další

Ve studiu babidabi, s. r. o. vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. v roce 2018.

5. SÉRIE
V českém znění: Jiří Dvořák - Eric Dane (admirál Tom Chandler), Igor Bareš - Adam Baldwin (admirál Mike Slattery), Petr Gelnar - Travis Van Winkle (poručík Danny Green), René Slováčková - Bridget Regan (Sasha Cooperová), Ivo Novák - Maximiliano Hernández (Dr. Rios), Jan Škvor - Kevin Michael Martin (Miller), Irena Máchová - Marissa Neitling (kapitán Kara Greenová), Milada Vaňkátová - Christina Elmore (velitel Alisha Grandersonová), Marek Libert - Jocko Sims (velitel Carlton Burk), Bohdan Tůma - Charles Parnell (velitel Jeter), Martin Sobotka - Emerson Brooks (admirál Joseph Meylan), Jiří Krejčí - Bren Foster (Wolf Taylor), Radek Hoppe - Michael Curran-Dorsano (poručík John "Gator" Mejia), Michal Holán - Ben Cho (Carl Nishioka), Petr Neskusil - Troy Doherty (Clayton Swain), Ivo Hrbáč - Rigo Sanchez (Hector Martinez), Svatopluk Schuller - Thomas Calabro (generál Don Kincaid), Vojtěch Hájek - Cameron Fuller (Wright), Zbyšek Horák (titulky) a další

epizodní role: Petr Burian - Isaac J. Cruz (Marco), Jan Szymik - Angelo Pagán (Fernando Asturius), Steven Culp (prezident Joshua Reiss), Ivo Novák - Brandon Barash (Pablo), Manuel Uriza (Eduardo Fuentes), Pavel Vondra - Ivo Nandi (plukovník Perez), Pavel Šrom - Gary Perez (kapitán Luis Aguilar), Zuzana Slavíková a další

Překlad: Michaela Křížová
Dialogy: Luděk Koutný (1, 2), Nataša Čermínová (3, 4)
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Zdena Sirotková
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Jiří Kodeš

Ve studiu babidabi, s. r. o. vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. v roce 2019.
Naposledy upravil(a) TmavyCyklista dne 07 črc 2016 19:29, celkem upraveno 16 x.
mortyslav
Příspěvky: 8
Registrován: 03 bře 2013 10:51

Re: Poslední loď / The Last Ship

Příspěvek od mortyslav »

Mít k dispozici Jiřího Dvořáka a nedat mu Adama Baldwina = neodpustitelné. Zaplácnout to Igorem Barešem = k smíchu. Vrcholem je ale opět přítomnost Marka Holého, ten člověk už to se svou všudypřítomností opravdu přehání. Přitom to absolutně není univerzální dabér typu Tůma, Vondra nebo Holán. Navíc ty jeho výkony jsou pořád horší, tady mu už ani nebylo pořádně rozumět. Už by se opravdu mělo uvažovat o nějaké petici za zákaz Marka Holého v dabingu!

Opět mě ale dostalo, že na tomto dabingu dělá tolik lidí kolem, samý vedoucí a šéf, kdyby si místo toho radši zaplatili nějaké kvalitní dabéry...
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední loď / The Last Ship

Příspěvek od videofil »

Po dlouhé době sleduji nějaký nový seriál a ono mi ho někdo vyfoukne. :D To je pech. :) Jinak po dlouhé době zase nějaký skvělý akční seriál, pod kterým by měl být podepsán Michael Bay. Ten akci fakt rozumí.

Jinak k dabingu. Na Igora Bareše k Adamu Baldwinovi jsem si nemohl ze začátku zvyknout, ale postupem to nebylo úplně nejhorší, ale žádná velká bomba také ne. Jakub Saic nebo Pavel Vondra by byla lepší volba.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Poslední loď / The Last Ship

Příspěvek od oberon »

Dabing mě celkem zklamal, Jiří Dvořák mi na Chandlera moc nesedí, víc by se mi líbil třeba Petr Štěpán, Dvořák měl dělat spíš Adama Baldwina, když už ho sehnali, nebo by pro mě působilo možná o něco lépe, kdyby byli Dvořák a Bareš přehození. Brousková není úplně nejhorší, ale malinko Mitru omlazuje, jako menší zlo by mi připadala třeba Petra Tišnovská. Dost mě zarazilo i obsazení Petra Gelnara na takhle mladšího herce, když se na něj příliš nehodí. Zbytek docela jde, ale jelikož mi nesedí hlavní postavy, tak se s tím těžko sžívá...
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední loď / The Last Ship

Příspěvek od videofil »

TmavýCyklista: Já z těch herců znám akorát Adama Baldwina, což je velmi známý herec (původně, když jsem ho ještě tak neznal, tak jsem myslel, že je příbuzný s klanem Baldwinů - Alec, Daniel, William, Stephen. Ale není tomu tak, což mě trošku mrzí) a Rhonu Mitra. Tuhle kočičku jsem poprvé zaregistroval v Sejměte Cartera se Stalloneem.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Poslední loď / The Last Ship

Příspěvek od bloom »

Mně se naopak dabing líbí a obsazení mi přijde na tyto role celkem trefné. Velitel Slattery je IMHO nepříliš výrazná postava, která hraje v seriálu druhé housle, a v podstatě se kolem ní netočí ani žádná výraznější dějová linka, naopak kapitán Chandler je charismatický lídr neustále ve středu dění. Proto mi obsazení Jiřího Dvořáka i Igora Bareše na tyhle role sedí. Samozřejmě je trochu rušivé, když dabér herce z jiného seriálu tu dabuje jinou velkou postavu, na druhou stranu si tu Dvořáka a Bareše v opačném gardu neumím vůbec představit. S Annou Brouskovou také nemám nejmenší problém. Jediný, kdo se mi nelíbí, je Petr Gelnar, tam souhlasím, že by se našel vhodnější hlas.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“