Mrtvý bod / Blindspot

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Mrtvý bod / Blindspot

Příspěvekod jackb » 28 říj 2016 19:00

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.SÉRIE
V českém znění: René Slováčková - Jaimie Alexander (Jane Doe), Jan Kolařík - Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Zuzana Slavíková - Marianne Jean-Baptiste (Bethany Mayfairová), Lukáš Jurek - Rob Brown (Edgar Reade), Kateřina Peřinová - Ashley Johnson (Pattersonová), Tereza Chudobová - Audrey Esparza (Tasha Zapataová), Petr Gelnar, Bohdan Tůma, Martin Kříž, Lucie Štěpánková, Libor Terš, Ivo Novák, Martina Kechnerová, Otto Rošetzký, Jitka Jirsová, Petr Burian, Oldřich Hajlich, Klára Nováková, Bohuslav Kalva, Jolana Haan Smyčková, Zuzana Mixová, Jan Köhler, Jan Vlasák, Jiří Krejčí, Jan Maxián, Viktorie Taberyová, Regina Zahradníková-Řandová, Pavel Šrom, Irena Máchová, Ladislav Cigánek, Vanda Konečná, Petr Neskusil, Šárka Vondrová, Adéla Pristášová, Bohumil Švarc ml., Filip Švarc, Ondřej Balcar, Jaroslav Horák, Milan Bouška, Rudolf Kubík, Karolína-Lea Nováková

Překlad: Petr Zenkl
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Mikuláš Pánek, Gustav Bubník
Režie: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2016

2.SÉRIE
V českém znění: René Slováčková - Jaimie Alexander (Jane Doe), Jan Kolařík - Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Kateřina Peřinová - Ashley Johnson (Pattersonová), Tereza Chudobová - Audrey Esparza (Tasha Zapataová), Anna Brousková, Bohumil Švarc ml. a další

Překlad: Petr Zenkl
Dialogy a režie: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2017

3.SÉRIE
V českém znění: René Slováčková - Jaimie Alexander (Jane Doe), Jan Kolařík - Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Kateřina Peřinová - Ashley Johnson (Pattersonová), Tereza Chudobová - Audrey Esparza (Tasha Zapataová), Lukáš Jurek - Rob Brown (Edgar Reade), Bohumil Švarc ml. - Luke Mitchell (Roman)

Dále v českém znění: Ladislav Županič, Zdeněk Maryška, Jiří Ployhar, Kateřina Lojdová, Oldřich Hajlich, Bohdan Tůma a další

Překlad: Michaela Křížová
Dialogy: Jitka Tošilová
Režie: Mikuláš Pánek
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2018
jackb
Globální moderátor

Re: Mrtvý bod / Blindspot

Příspěvekod Jirka007 » 08 lis 2016 19:23

tak viděl jsem včera prvni dil a byl jsem spokojeny René Slováčková byla podle meho očekavani skvěla stejně tak Kateřina Velebová a Tereza Chudobová, ktere jsem navrhoval a dle mě seděli perfektně, pak jsem čekal že nejspiš neobsadi Apolenu Veldovou ale Zuzana Slavíková byla pro mě dobra nahrada

pak je tu Jan Kolařík ktery byl dobry, nakonec jsem rad že nevyšel Libor Bouček, ktereho jsem navrhoval ted bych si ho tu s odstupem času nedokazal představit, jsem rad že dali přednost někomu jinemu, stejně tak i Lukáš Jurek byl dobry, ktery neni slyšet často

jsem s dabingem spokojeny že mi vyšly ženske postavy, ktere jsem navrhoval
Jirka007

Příspěvekod Jack_6428 » 21 lis 2016 23:36

Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod fabec122 » 22 lis 2016 12:10

To co vždycky, český divák prostě o americké seriály nestojí, však který zahraniční seriál se dostal třeba nad milion diváků? Naposled snad Kobra 11 v době největší slávy, kdy u nás běžela ve světové premiéře
fabec122

Příspěvekod oberon » 22 lis 2016 13:51

Tohle není o tom, jestli o to český divák stojí/nestojí, tohle je o tom, kdy to televize nasazujou. Pozdní večerní hodina ve všední dny zkrátka není doba, kdy by se dala čekat rekordní sledovanost. Dalším problémem je nedostatečná informovanost diváků, kdy televize prakticky nedají vědět, že nějaký nový seriál poběží, zatímco upoutávka na Ulici nebo Ordinaci v růžový zahradě běží každou chvíli celý den...
oberon
Senior admin

Příspěvekod DadiQ » 24 lis 2016 00:13

Naprostá pravda. Nebýt českých fan webů jako Serialzone nebo Edna, netušil bych, že se seriál bude vysílat.. a to u nás v baráku běží Nova v pozadí celkem často.

Škoda, měl jsem ten seriál na watchlistu, tak snad jej nasadí jinde.
DadiQ

Příspěvekod oberon » 24 lis 2016 10:39

Snad každýho herce/herečku u nás dabují za jeho kariéru alespoň dva různí lidé a není výjimka, že dobří jsou oba. Já viděl z Protiúderu akorát pár dílů a uznávám, že M.Stránský tam seděl dobře, ale J.Kolařík mi nepřipadá vůbec mimo. Na Wellera a i k tomu jeho drsnějšímu stylu mi sedí dobře, ani jsem si nemusel zvykat. Já chápu, že zvyk je zvyk, ale kdybych praktikoval filozofii "na tohle jsem zvyklý, takže jenom proto je cokoliv jinýho šunt" na všechno, tak bych se nemohl dívat v dabingu skoro na nic :) . Chce to trochu otevřenosti změnám. Samozřejmě existují i případy, kdy je ta změna k horšímu, ale tohle IMHO rozhodně není ten případ (jinak bych se tu taky takhle nerozepsal :) )...
oberon
Senior admin

Příspěvekod richardda » 15 úno 2017 06:39

Kdyz uz to opet nasadili zacal jsem na to koukat a po 10 dilech se musim herci Kolarikovi omluvit. Ten kdo to obsazoval asi spojeni se Stranskym znal a kdyz to clovek posloucha dele, ne jenom jeden dil, da se to zkousnout. Kolarik v nekterych polohach pripomina hodne mladsi Stranskeho vydani, coz vubec nerikam jako neco spatneho. Co mi ale po tech 10 dilech opravdu zacalo vadit, je obsazeni Rene Slovackove, ktera se na tu pokerovanou holku vubec nehodi. Zbytek obsazeni ale sedi skvele, tak se to da prominout. Dokonce jsem ani ve vedlejsich rolich nezaznamenal zadne vetsi prestrely a to uz je opravdu co rict. Takze zatim muzu konstatovat, ze je dabing tyhle zabavny ptakoviny opravdu povedeny. :)
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod richardda » 22 dub 2017 07:42

Od zacatku II. serie mi vrta hlavou proc v ceske verzi dabuje postavu Oscara i Romana stejny daber. V originale se na to nedivam, ale nepredpokladam, ze dva uplne rozdilni herci maji stejny hlas. Tudiz je v tom nejaky hlubsi zamer rezisera ceske verze? Nebo setreni na nepravem miste? Rikam si, co se asi stane kdyz se ty dve postavy potkaji v jedne scene nebo i dialogu, protoze jednak se v serialu znali a jednak je tento serial plny ruznych flashbacku. :-?
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod Eminem007 » 12 lis 2018 17:48

v úterý 27.11. poběží na NOVA ACTION premiérová 3. řada, ve 22:05.
Eminem007

Další

Zpět na Seriály