Medicejové: Vládci Florencie / Medici: Masters of Florence

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Medicejové: Vládci Florencie / Medici: Masters of Florence

Příspěvekod filip » 18 říj 2018 19:01

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.SÉRIE
V českém znění: Dalibor Gondík - Richard Madden (Cosimo), Hana Kusnjerová - Annabel Scholey (Contessina), Zbyšek Pantůček - Stuart Martin (Lorenzo), Jan Šťastný - Lex Shrapnel (Rinaldo), Pavel Vondra - Guido Caprino (Marco Bello), Jiří Prager - Dustin Hoffman (Giovanni), Jiří Plachý - Gerolamo Alchieri (Maso degli Albizzi), Jan Battěk - Alessandro Sperduti (Pierro), Pavel Rímský - Brian Cox (Guadagni), Jitka Jirsová - Sarah Felberbaum (Maddalena), Svatopluk Schuller - Alessandro Preziosi (Brunelleschi), Vendula Příhodová, Marek Libert, Ladislav Cigánek, Martin Hruška, Zuzana Mixová, Zdeněk Maryška, Jiří Krejčí, Jakub Saic, Tereza Chudobová, Jiří Valšuba, Ivo Hrbáč, Ladislav Županič, Martin Velda

Překlad: Šárka Bartesová
Dialogy: Dagmar Novotná
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Tereza Houžvicová
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Režie: Martin Velda
Pro SPI International vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Medicejové: Vládci Florencie / Medici: Masters of Florence

Příspěvekod KOMZA » 26 říj 2018 21:40

Těší mě, že se tento skvělý seriál dostal konečně i k nám, ač si tedy úplně nejsem jista obsazením, ale nepřísluší mi hodnotit, tohle bych musela vidět. Ale třeba Dalibor Gondík a Hana Kusnjerová mi přijdou jako hodně zajímavé volby, které by mohly být vážně povedené. (Dodávat něco ke spojení Hoffman-Prager snad ani nemusím.) Dost mě však děsí výčet dabérů, protože pokud je toto plný počet, je to málo na takové množství postav, které se v seriálu vyskytuje. Tento dabing mi ovšem především dává naději, že by to nadcházející druhé sérii, na niž se moc těším, nemuselo do našeho vysílání tak dlouho trvat.
Po dobu maturit a přijímaček se zde budu objevovat jen příležitostně, všechna doplnění proběhnou poté.
Postavy a jejich hlasy (herní dabingy) | Postavy a jejich hlasy (animované filmy)
KOMZA
Moderátor

Zpět na Seriály