Odkaz / Legacies

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od PavelBartos »

Už jsem to viděl, rozhodně to není špatný dabing. Anna Suchánková a Jana Páleníčková jsou ideální, a také Marcel Vašinka vylepšuje osobnost pana Saltzana, který jinak působí až nevhodně mladě.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od Jirka007 »

po delší uvaze jsem se vratil k originalu, jelíkož jsem před par týdny začal koukat na TVD, original je lepší než poslouchat Marcela Vašinku nebo Jana Maxiana v TVD, jedině kdo se mi tu zamlouvá je Nina Horáková a ty ostatní jsem dokazal přežit.
Dan2000
Příspěvky: 78
Registrován: 09 čer 2017 11:07

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od Dan2000 »

Jiří Krejčí - Demetrius Bridges (Dorian Williams) - od 1x11
Dan2000
Příspěvky: 78
Registrován: 09 čer 2017 11:07

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od Dan2000 »

Od 1x11 dialogy a režie : Václav Knop
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od throwaway-account »

Souhlasím že ten Marcel Vašinka je tady opravdu přestřel. Měli místo něj obsadit třeba Vojtěcha Hájka a byl by klid. Přijde mi, že Anna Suchánková je taky docela přestřel. Suchánková má podle mě dost mladý hlas, ale hodí se především na ženy ve věku zhruba 25-35 let (jen takový můj hrubý odhad), na teenagerky ve věku 18 a míň ani náhodou.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od Michaela2 »

throwaway-account píše:. Měli místo něj obsadit třeba Vojtěcha Hájka a byl by klid. .
:D :D :shock:
jasně a Vojta Hájek by dělal fotra Suchánkový a Moučkový :D . Vašinka je extrém a Vojta by byl druhej. Suchánková ještě relativně jde, ale kdo nemá hlas na teenagerky ani z rychlíku, tak to je J. Moučková.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od throwaway-account »

No dobře dobře, toho Vojtěcha Hájka jsem asi přepísknul. Ale co takhle Libor Bouček? Ten je totiž v profilu Matthewa Davise na prvním místě.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od oberon »

A kdybys v jeho profilu mrknul ještě o řádek níž, zjistil bys že Matt Davis už má svého zaběhnutého dabéra ze seriálu "Upíří deníky" ;) .
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od Michaela2 »

Jak právně píše oberon, obsazený měl být Jan Maxián, jelikož se jedná o spin-off Upířích deníků :) Ale i kdyby to byl Libor nebo Honza, bylo by zapotřebí na jeho dcery obsadit 18-20leté dabérky. S dabérkami, které jsou obsazené, by to neznělo uvěřitelně.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Odkaz / Legacies

Příspěvek od throwaway-account »

Měl bych návrh i na ty "dcery", a sice sestry Terezii a Viktorii Taberyovou. Ty mají podle mě takové mladé, až teenagerovské hlasy.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“