Nebe s.r.o. / Miracle Workers

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Nebe s.r.o. / Miracle Workers

Příspěvekod filip » 30 dub 2019 06:49

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Vojtěch Kotek - Daniel Radcliffe (Craig), Miroslav Táborský - Steve Buscemi (Bůh), Hana Kusnjerová - Geraldine Viswanathan (Eliza), Petr Neskusil - Karan Soni (Sanjay), Barbora Šedivá - Sasha Compère (Laura), Martina Šťastná - Lolly Adefope (Rosie), Jan Rimbala - Jon Bass (Sam)

Dále v českém znění: Dana Černá - Angela Kinsey (Gail), Michal Holán - John Reynolds (Mason), Radovan Klučka - Caleb Emery (Zach), Daniela Bartáková - Theresa O'Shea (Babička), Petr Gelnar, Svatopluk Schuller, Terezie Taberyová, Tereza Jirotková

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2019
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Nebe s.r.o. / Miracle Workers

Příspěvekod bernyz » 30 dub 2019 07:11

Když jsem to nedávno viděl, tak jsem si říkal, že by bylo fajn, kdyby vyšel Kotek. A ono to fakt klaplo! Díky!
bernyz

Příspěvekod Obelix » 01 kvě 2019 13:59

Taky jsem nadšený. Vojta je tam skvělý!
Obelix

Příspěvekod Petr Novak » 01 kvě 2019 18:25

Vojta Kotek skvělé že vyšel. Ale mě potěšil i Miroslav Táborský. Nic proti Radovanu Vaculíkovi, na Buscemiho se taky skvěle hodí, ale co si budeme povídat, pan Táborský přece jenom není v dabingu zdaleka tak oposlouchaný, jako pan Vaculík.
Petr Novak

Příspěvekod Obelix » 01 kvě 2019 19:27

Souhlasím, i když hlasově je paradoxně úplně jinde než Buscemi.
Obelix

Příspěvekod richardda » 01 kvě 2019 20:13

Obelix píše:...hlasově je paradoxně úplně jinde než Buscemi.

Tak tohle podepisuju. Nic proti panu TABORSKEMU, je to skvely daber. Ale na Buscemiho se proste nehodi. Hlasem i charakterove. Docela nedavno jsem dokoukal RODINU SOPRANU a tam Buscemiho daboval ZDENEK MAHDAL. A dle meho nazoru na nej sedel vytecne. :-:
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod KOMZA » 02 kvě 2019 07:25

S tím Kotkem jsem nějak podvědomě počítala, takže jsem moc ráda, ale mě osobně také těší, že je zde přítomen M. Táborský. Říkala jsem si, že by to mohlo vyjít, když je to HBO, a ono vyšlo! :-:

A rozhodně souhlasím, že je hlasově naprosto někde jinde, to nepopírám ani v nejmenším, jenže ačkoli jsem hned po knize začala sledovat Boardwalk Empire v originále, neskutečně mi tam k Buscemimu seděl. Rozdílné hlasy, přesto mi pan Táborský na Buscemiho jako takového pasuje. Těším se, až se na to po maturitě mrknu, zatím jsem viděla díl v originále a dost mě to bavilo.
Po dobu maturit a přijímaček se zde budu objevovat jen příležitostně, všechna doplnění proběhnou poté.
Postavy a jejich hlasy (herní dabingy) | Postavy a jejich hlasy (animované filmy)
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod DAN K. » 02 kvě 2019 16:28

richardda píše:
Obelix píše:...hlasově je paradoxně úplně jinde než Buscemi.

Tak tohle podepisuju. Nic proti panu TABORSKEMU, je to skvely daber. Ale na Buscemiho se proste nehodi. Hlasem i charakterove. :-:

hlas má jinej, ale o tom dabing není. Charakter postavy je právě podle mě v jeho podání zachován na 100 %. U té Mafie byl trošku problém, že se do té role nehodil moc hlavně Buscemi, tam se to těžko hodnotí. Ale tady mi to přijde úplně přesné.
DAN K.

Příspěvekod Michaela2 » 02 kvě 2019 16:54

Jeho origo hlas neznám, ale v roli Boha mi přijde fantastický. :)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Zpět na Seriály