Prolhané krásky: Perfekcionistky

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Prolhané krásky: Perfekcionistky

Příspěvekod Mark LS » 07 kvě 2019 19:05

Pretty Little Liars: The Perfectionists
Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související seriál: Prolhané krásky

V českém znění: Martina Kechnerová - Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Nikola Votočková - Janel Parrish (Mona Vanderwaal), Marika Šoposká - Sofia Carson (Ava Jalali), Vanda Chaloupková - Sydney Park (Caitlin Lewis), Jan Battěk - Eli Brown (Dylan Walker), René Slováčková - Hayley Erin (Taylor Hotchkiss), Pavel Vondrák - Graeme Thomas King (Jeremy Beckett), Petra Hobzová - Kelly Rutherford (Claire Hotchkiss), Zuzana Slavíková - Klea Scott (Dana Booker), Robin Pařík - Noah Gray-Cabey (Mason Gregory), Robert Hájek - Evan Bittencourt (Andrew Villareal)

Vedlejší a epizodní postavy: Michal Michálek - Chris Mason (Nolan Hotchkiss + Titulky), Jana Páleníčková, Jiří Valšuba, Patricie Soukupová a další

Překlad: Jana Děžínská
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy a Režie: Michal Michálek
Vyrobila: Společnost SDI Media pro HBO v roce 2019
Mark LS

Re: Prolhané krásky: Perfekcionistky

Příspěvekod Mark LS » 07 kvě 2019 19:05

Chválím dodržení Nikoly Votočkové, moc mě ale mrzí, že nebyla dodržená dokonale padnoucí Kristýna Skalová, ještě navíc když i Prolhané krásky režíroval taky Michal Michálek. :( Martina Kechnerová i vzhledem k tomu, že v Prolhaných kráskách dabovala několik jiných postav zní bohužel dost rušivě a dost nevhodné je i obsazení nepadnoucí Petry Hobzové, když už nevyšla skvělá Monika Žáková, tak mohla vyjít aspoň Simona Vrbická. :cry: Dost mimo je i obsazení René Slováčkové na 24-leté Hayley Erin. :roll: I přesto ale doufám, že snad aspoň HBO dokáže dodabovat i 4.-7.sérii Prolhaných krásek, když už to nedokázala Prima. :idea:
Mark LS

Re: Prolhané krásky: Perfekcionistky

Příspěvekod Jirka007 » 08 kvě 2019 11:22

tak, jsem se mrkl na jeden díl v češtině a asi zustanu u originalu, jsem rád že vyšla Nikola Votočková když už na Alison neobsadili Kristýnu Skalovou.

Marika Šoposká, Vanda Chaloupková a Jan Battěk mi přijdou vhodně obsazení, ale Martina Kechnerová mi vadí v PLL měla spoustu vedlejších roli a stejně tak Pavel Vondrák, měli vybrat nějake ktere v PLL tak často nedabovali nebo neměli hlavni postavy, překlad se mi zda dobrý, celkově je tohle asi pruměr.
Jirka007
Moderátor

Zpět na Seriály