Hranice nemožného / Fringe

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od oberon »

Nimoy mě docela dost mrzí, když v tom seriálu Plachý navíc daboval.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Markus »

Tedy v poslední epizodě se mi moc nezamlouvala volba Petra Neskusila na Lincolnovi. Jako kdyby to byla epizodní postava, tak bez problému přejdu, že je Petr o deset let mladší, ale vzhledem k tomu, že je to postava vracející se, tak se mi to moc nelíbí. Jako Petr se snaží mluvit tak drsně, jak mu to hlasivky dovolují, ale IMHO je prostě znát, že mu není třicet...
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Markus »

No i když jsem veliký fanda dabingu, tak musím říct, že proměnu Olivie v Bella dabing asi naprosto zabije. Co jsem zatím zahlédl na youtube, tak Anna Torv ten hlas vážně položila úplně přesně jako Leonard Nimoy, je z ní na první poslech slyšet. Dost pochybuju, že Zuzana Kajnarová takhle pěkně vystihne pana Kaňkovského, to snad ani nejde...
Obrázek
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od mrzeero »

Tak opět se začíná blýskat na lepší časy ;) 3. série na DVD s českým dabingem na konci října...
http://filmcity.cz/inshop/scripts/detai ... &level=228
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Slipio »

v pondělí 17.12.2012 začne 3. řada na Fandovi
Uživatelský avatar
reaverman
Příspěvky: 50
Registrován: 23 črc 2009 13:38

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od reaverman »

To jsem na to zvedavy. Predevsim na to, kdo to prekladal, protoze mne se studio ze zahadneho duvodu neozvalo :(
Překlady: BSG 1987 + 1980, Fringe I + II, Smallville VII + VIII, Doctor Who III - VI, The Boondocks I - III, Fairly Legal I, Bright Young Things, SG: The Ark of Truth; Korektury : Stargate SG-1 VII - X, Stargate Universe I + II
Uživatelský avatar
MartyMcFly
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2012 13:42

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od MartyMcFly »

Tak noví překladatelé jsou zřejmě zkušení - co jsem si tak vyhledal. Prý 100 filmů a seriálů a mnoho knih, dokonce nějaká cena za překlad. Ale absolutně nerespektují terminologii, kterou zavedl Lukáš K. v 1. a 2. sezoně :(
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od Joe Black »

Nějaký příklad těch terminologických záměn?
Uživatelský avatar
tom99
Příspěvky: 94
Registrován: 14 bře 2012 13:57
Bydliště: Cheb

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od tom99 »

Já jsem si všiml, že "Tým okrajových věd" už není Týmem okrajových věd, ale "Finge týmem". Myslím, že Olivia v minulé sezóně popsala věci, které rozpoznala z druhé strany, jako "třpytění", ale nyní se tomu říká "záblesky". Už si nejsem jistý, jak se říkalo v minulé řadě druhéhu Walterovi, nyní se mu říká (jako v originále) Walternate. A také jsem našel jednu chybku. Opravdu nevím, co je za problém vyslovit slovo Lincoln správně a oslovovat ho "Lincolne". Jednou jsem postřehl, že ho v čase 14:25 někdo oslovil "Linkne" nebo nějak tak přituple, což je trošku rušivé a moc se mi to nelíbilo. Jinak všichni dabéři (díkybohu) zůstali zachováni...
Uživatelský avatar
MartyMcFly
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2012 13:42

Re: Hranice nemožného / Fringe

Příspěvek od MartyMcFly »

Tom to shrnul v podstatě všechno. Nejvíc mě vytočil ten druhý Walter - "Walter alt" byl geniální nápad. Škoda :( Uvidíme jaké změny přinesou další díly.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“