Vzpomínka na budoucnost / Záblesk budoucnosti / FlashForward

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Markus »

Díky Oskarku za info, jak tu padlo, na výsledku to nic nezmění, ale je určitě dobré vědět, jak to probíhalo. :)

Jak už jsem psal v minulém topicu, jestli je tohle začátek nové americké politiky při prodeji seriálů do zahraničí, bůh s českým dabingem. :( Já nevím jak vy ostatní, ale když si pustím maďarský, německý, prostě dabing, ve kterém nerozumím skoro ani slovo, absolutně nedokážu určit, zda se k nějakému herci hlas stoprocentně hodí. Dost dobře nechápu, jak Američani můžou říct, ten je fajn, ten ne. Neznají češtinu, neznají zvyk a názory diváků atd. Tohle mi prostě přijde podivné. Ale třeba to někdo dokáže, co já vím... :)

Ale tak co naděláme, nic...
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Markus »

Doplnil jsem údaje o tvůrcích. Možná se pletu, ale je to snad první případ, kdy pro AXN nedělá dabing studio SDI, ale Virtual...

Oskarku, nemohl by jsi prozradit, kdo bude dabovat Dominica Monaghana? :) Na toho jsem zvědav...
Obrázek
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od DAN K. »

tady je celkem jasny ze ten dabing neni pro axn, ale nechala si ho vyrobit zahranicni spolecnost vyrabejici serial, tudiz proto kecaj do castingu, protoze plati vyrobu dabingu a serial televizi pak rovnou dodaji v ceskem zneni, to bylo to samy jako novy dabing kaceru. takto se rovnez delaji nektere filmy na dvd...dabing mi jinak prisel celkem v pohode pokud mohu hodnotit z jednoho dilu, casting si vybral vybral svou dan, ale dopadlo to slusne.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Markus »

DAN K. píše:tady je celkem jasny ze ten dabing neni pro axn, ale nechala si ho vyrobit zahranicni spolecnost vyrabejici serial, tudiz proto kecaj do castingu...
Tak jasné je to pro tebe, ale všiml jsem si, že na konci nebylo řečeno "pro AXN", takže máš recht... :)
Obrázek
oskarek
Příspěvky: 20
Registrován: 14 kvě 2008 09:33

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od oskarek »

Tak Dominica Monaghana bude dělat Michal Michálek. Další castovaná figura.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Markus »

Díky ti, doplním...
Obrázek
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Petr Novak »

Markus píše:Tak jasné je to pro tebe, ale všiml jsem si, že na konci nebylo řečeno "pro AXN", takže máš recht... :)
Což je myslím taky poprvé od tuším roku 2006, kdy z dabingů SDI zmizelo pro koho je vyrobený. :-?
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Markus »

No máš pravdu. Já AXN nemám a většina věcí co se mi z ní dostane do ruk už závěrečné titulky nemá z mnoha důvodů, tak se mi to do paměti nevrylo a neuvědomil jsem si to. Ale měl jsem se podívat tady po fóru, tudíž se omlouvám za dezinformaci, příště už se pokusím dát si pozor, co vypouštím z klávesnice...
Obrázek
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Joe Black »

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Markus »

Tak na konci čtvrté epizody daboval Dominica Monaghana, jestli se nepletu, Jakub Wehrenberg. Ale předpokládám, že tu ještě byl brán jako epizodní role a Michal Michálek ho bude dabovat od příští epizody...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Seriály“