Vzpomínka na budoucnost / Záblesk budoucnosti / FlashForward

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od oberon »

jackb: Je trošku zvláštní, že ti Jiřík neseděl věkově a hodil bys tam Beneše, kterej je o 11 let starší...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od jackb »

oberon: to bude asi těma vousama - vypadá tak na 50 ;) .

A Beneš na svůj věk nezní a chlapa o 10 let mladšího by mu určitě nebyl problém uvěřit
Uživatelský avatar
tom99
Příspěvky: 94
Registrován: 14 bře 2012 13:57
Bydliště: Cheb

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od tom99 »

Dle mého názoru se hlavní role na agenta Benforda povedli v obou případech - Olšovský i Vaculík mají něco do sebe a dobře se to poslouchá. Pavel Vondrák, jak jsem již psal, dabuje asiaty skvěle a na Johna Cho se podle mě hodí. To Saša Rašilov je podle mě vedle. Souhlasím s tím, že obsazovat Brzobohatého a Rašilova do jednoho dabingu je nesmysl, protože mají opravdu hodně podobný hlas, štěstí je jen to, že postavy, které hrají, se v seriálu nepotkávají moc často. Čekal jsem od Primy trochu více spjatých dabérů, ale nic takového se nekoná, takže suma sumárum se mi zatím líbí více (podle obsazení) dabing AXN. Navíc jim dávám palec nahoru za to, v jakých nepříznivých podmínkách museli dabing točit. A pokud AXN s některými postavami šlápla vedle, Prima jejich chyby opakuje :-)
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od Lukiz »

Dabing AXN neznám. U Primy, mi obsazení mi přišlo dobrý, jen drobný procit disproporce jsem měl u L. Vaculíka, mluvil nějak moc výrazný na takovou postavu ušlápnutého alkoholika. Podobnost hlasů jsem nezaznamenal. Ale musím zmínit ten fuj překladový kalk "duben 29", což v češtině rozhodně není normální formát data.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Vzpomínka na budoucnost / FlashForward

Příspěvek od bloom »

Michaela2 píše:dabéři, kteří jsou ke slyšení v poslední době ve všem (Elsnerová, Hruška,Horák, Gelnar)
Ani jeden z dabingů jsem neviděl, ale podle výpisu mi přijde, že takových dabérů je v dabingu AXN mnohem víc (opět Zbyšek Horák a Petr Gelnar a jackemb zmiňovaní René Slováčková, Filip Švarc, Jitka Moučková, Nikola Votočková atd.).

Lukáš Vaculík se mi na Fiennese také líbí, tady jsem to spojení neviděl, ale ve filmu Martha, Frank, Daniel a Laurence znělo dobře.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Vzpomínka na budoucnost / Záblesk budoucnosti / FlashForward

Příspěvek od jackb »

Monaghan - Petr Lněnička, dále ještě Gustav Bubník, Jan Vlasák, Dalimil Klapka, Jarmila Švehlová, Pavel Šrom

A jak se mi dabing ze začátku pozdával, tak musim říct, že kromě lepšího obsazení hlavních rolí je to děs. Jako ten malej počet dabérů na vedlejší role je až směšnej - Petr Gelnar, Petr Lněnička tam jsou slyšet pořád (jako kdyby tam dabovali jenom oni).
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Vzpomínka na budoucnost / Záblesk budoucnosti / FlashForward

Příspěvek od Petr Novak »

Já se přiznám bez mučení, že s dabingem Primy jsem měl problém už po prvních oznáměních obsazení a výsledek mne v tom jen utvrzuje. Pokud jde o obsazení, tak jediné, které mohu pochválit, je Lukáš Vaculík, ten se mi opravdu líbí. Jinak je to bohužel přehlídka špatně obsazených slavných tváří (Rašilov, Brzobohatý) a dabérů, kteří dabují furt všude (Jiřík, Horák, Hruška...). K tomu už zmíněný malý počet dabérů, Na to, že Prima dělala dabing nejspíše s dost velkým předstihem, je to hodně špatně odvedená práce.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na budoucnost / Záblesk budoucnosti / FlashForward

Příspěvek od bernyz »

Teď jsem dokoukal s primáckým dabingem a obsazení svkělé :-:, ale těch málo dabérů ve vedlejších rolích - škoda.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“