Buď v klidu, Scooby-Doo! / Be Cool, Scooby-Doo!

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Buď v klidu, Scooby-Doo! / Be Cool, Scooby-Doo!

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

DABING: Cartoon Networks, HBO GO

1.SÉRIE
V českém znění: Pavel Rímský - Frank Welker (Scooby-Doo), Marek Libert - Frank Welker (Fred Jones), Antonín Navrátil - Matthew Lillard (Shaggy Rogers), Jana Mařasová - Grey Griffin (Daphne Blakeová, Hana Krtičková - Kate Micucci (Velma Dinkleyová)

Dále v českém znění: Radek Hoppe, Libor Terš, Milada Vaňkátová, Ludvík Král, Ladislav Cigánek, Martina Šťastná, Jan Battěk, Radovan Vaculík

Překlad: Kateřina Sidonová
Produkce: Markéta Watzková
Zvuk a hudební spolupráce: Jan Titlbach
Režie: Jitka Tošilová
Pro CN vyrobilo S Pro Alfa - 2021

2.SÉRIE
V českém znění: Pavel Rímský - Frank Welker (Scooby-Doo), Pavel Vondra (1-14) / Marek Libert (15-26) - Frank Welker (Fred Jones), Antonín Navrátil - Matthew Lillard (Shaggy Rogers), Jana Mařasová - Grey Griffin (Daphne Blakeová, Hana Krtičková - Kate Micucci (Velma Dinkleyová)

Dále v českém znění: Ladislav Cigánek, Tereza Chudobová, Radovan Klučka, Petr Gelnar, Bohuslav Kalva, Bohdan Tůma, Klára Sochorová, Radovan Vaculík, René Slováčková a další

Překlad: Kateřina Sidonová
Zvuk: Václav Vondráček
Režie: Jiří Köhler
Pro CN vyrobilo Iyuno - 2023 (1-14) / 2024 (15-26)
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
bondicek98
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2018 17:51

Re: Buď v klidu, Scooby-Doo! / Be Cool, Scooby-Doo!

Příspěvek od bondicek98 »

Dabing je perfektní. Je škoda že pan Vondra nemohl na dabování ale jsem rád za obsazení Marka Liberta jako náhradu. Jen mě trochu zarazilo přeložení The Mystery Machyne jako Tajná Dodávka. Mám pocit že v jiných seriálech ji nazývali Záhado Stroj.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“