Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

Bylo by to fajn, kdyby to vysílali, jak píšeš Papo, jiný seriály od Eurokimu taky po letech vysílali, taky po hodně letech vysílali Supermana a Xenu pár let nazpátek, tak se třeba někdy objeví i Sindibád (samozřejmě s původním dabingem myslím :) )

Jinak Joe moc díky za ten přehled, jen bych doplnil, že si pamatuju ten díl s upíry, ten v češtině určitě byl (2x03 tedy) a ještě jak se Doubar měnil ve vlkodlaka (2x08)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14320
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Mark LS »

Papo píše:
Možno nás TV Relax prekvapí a niekedy to odvysielajú, tak ako aj seriály typu Doktor z hor, Stefanie, Zmije, Pobřežní hlídka, ktoré vysielala Nova v 90. rokoch. A ktoré mimochodom tiež majú dabingy od spoločnosti Eurokim.
Vzhledem k tomu, že právě Stefanie tam bude ještě minimálně 2 roky a ohraného Doktora z hor chtějí vysílat pořád dokola to moc optimisticky nevidím. :D V oblasti žádaných seriálů se už Relax bohužel moc nesnaží, snaží se už pouze v oblasti žádaných telenovel.
PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od PavelBartos »

Ani já moc velkou naději na odvysílání TV Relax nevidím, i když bych byl rád překvapen. Vždyť chybí třeba osmnáctá epizoda (a devatenáctá a další, až do konce seriálu) první řady Baywatch Nigts a celá druhá řada, nebo většina seriálu Tarzan http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=1567 .
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Joe Black »

Manche píše:Jinak Joe moc díky za ten přehled, jen bych doplnil, že si pamatuju ten díl s upíry, ten v češtině určitě byl (2x03 tedy) a ještě jak se Doubar měnil ve vlkodlaka (2x08)
Tak upíři mi matně něco říkali, ale neměli jsme je na kazetách, takže jsme je tolikrát neviděli jako ostatní a sejde z očí... ale Doubara měnícího se ve vlkodlaka si určitě nevybavuju... jen ale další důkaz toho, že i tu druhou mají nejspíš celou.

Mám zkoušet obepsat Eurokim, Novu a Relax?
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

Jestli ti to nevadí a máš čas, tak to zkus... ;) Za zkoušku se nic nedá...
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

Podařilo se mi identifikovat jednu tajemnou neznámou z tohoto dabingu, dabérku Jial (1x15) a Gianny (2x12). Je to jistá Monika Dudková. Při projíždění kanálů jsem narazil na Komisaře Rexe a na nějaké ženě jsem zaslechl tenhle hlas, tak jsem si dohledal jméno postavy, projel si profil Rexe a byla tam identifikována.

Takže:

1. série:
Monika Dudková - Talia Rogers (Jial)

2. série:
Monika Dudková - Janet Stigant (Gianna)

Je dost možné, že si dabérka nadabovala ještě další role, myslím, že mohla mluvil i tu královnu Hitreeu (Lisa Stothard) - 2x14 a Taryn (Katie Griffin) - 2x20, tam už to ale nevím jistě. Prověřím to, až budu mít chvilku času. V 1. sérii myslím už více rolí neměla.

Až budu mít chvilku, doplním to i do úvodního postu.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

Ještě se mi možná podařilo identifikovat jednoho dabéra, Vladimír Hauser - mohl by to být dabér starého Timoura z 2x04. Tu audio stopu k dílu už bohužel nemám k dispozici (přišel jsem o ni, když mi spadl notebook). Možná Joe Black to bude moci potvrdit, měla by u něj být ukázka.

Celkově už těch neurčených dabérů v seriálu moc nebude. :-:
kkuubbaas
Příspěvky: 1
Registrován: 17 črc 2019 18:49

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od kkuubbaas »

Zdarec, zjistil někdo nějaké nové informace ohledně neodvysílých dílů a má někdo všechny díly co odvysílány byly?
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od HonzaXXII »

On se opravdu nikde nedá najít TV program, u nějž by se to zjistilo? Pokud to opravdu bylo přeťaté srpnem 1999, pak je lehké uhodnout, že díl, co je v programu od 5. srpna dál, se už nevysílal.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Sindibádova dobrodružství / The Adventures of Sinbad

Příspěvek od Manche »

Ten rok by měl odpovídat, ale stejně se asi nezjistí, které díly v češtině nebyly vysílány - dost možná to dávali podle sebe a ne nějakého oficiálního pořadí dílů...

Snažil jsem se kdysi najít nějaké staré záznamy z TV programů, ale jediné, co jsem našel, bylo vysílání v roce 1998 - konkrétně epizoda 1x03. To vysílání 2. série se alespoň přibližně ví, spíš by mě zajímalo, kdy byla naposledy na Nově vysílána 1. série, ta podle mě ještě alespoň 1 běžela i po srpnu 1999.

Mimochodem, v nějakém topicu to je určitě vysvětlené, ale teď nemám chuť to hledat: co se vlastně v tom srpnu 1999 na té Nově stalo a bylo víc takových přerušených seriálů (třeba jen dočasně)?
Naposledy upravil(a) Manche dne 30 dub 2023 21:44, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“