Mentalista / The Mentalist

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od Joe Black »

Když jsem u těch jmen: Už vím, že Hana a Sylva Talpovy nejsou příbuzné. A co zde uvedená Aneta Talpová? Ta je s některou z nich v příbuzenském vztahu? (Jinak omluvte tento drobný off-topic, ale ty vztahy mě zajímají). ;-)
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od DavePave »

Myslím si, že tenhle dabing je dost povedený, stejně jako celý seriál
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od Brocc »

jj, už jsem říkal, že imho je kombinace Vondráček - Baker důstojný nástupce Martina Stránskýho s Housem... :)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od oberon »

Nevíte někdo jak je teď na tom Dr. House? Mentalista je dobrej a byla by škoda, kdyby ho hned zase nahradili Housem, nejlepší strategie by byla, kdyby dali do pondělí místo NCIS House nebo Mentalistu (nějak v popořadě) a NCIS třeba ve středu místo Zákon a pořádek.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od DavePave »

House bude na jaře, pátá a šestá série. A určitě by bylo dobré, kdyby měly oba seriály najednou místo na Nově, ale spíš třeba jedno dát na víkend (neměnit zaběhký program a především ne místo Zákona a pořádku! :D )
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od Petr Novak »

No já jsem pro cokoliv, co Mentalistu nezařadí po bok Vražedných čísel, která také na pár měsíců nahradila House, aby mu pak ustoupila a na půl roku pak úplně zmizela z programu. To by se mi opravdu příliš nelíbilo a jak vidím, nejsem jediný. Ale známe Novu, bohužel.
Zdenka
Příspěvky: 1
Registrován: 02 led 2010 13:01

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od Zdenka »

Joe Black píše:Když jsem u těch jmen: Už vím, že Hana a Sylva Talpovy nejsou příbuzné. A co zde uvedená Aneta Talpová? Ta je s některou z nich v příbuzenském vztahu? (Jinak omluvte tento drobný off-topic, ale ty vztahy mě zajímají). ;-)
Ano, Anetka Talpová je vnučkou paní Hany Talpové

Stačí to napsat jednou. :) Markus
Uživatelský avatar
greg7475
Příspěvky: 27
Registrován: 02 úno 2009 19:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od greg7475 »

Taky si myslím, že se tento dabing dost povedl a nejvíc se mi zatím líbí Andrea Elsnerová a samozřejmě Jan Vondráček...
Titulky jsou dobré, ale dabing je dabing.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od Jack_6428 »

Sorry, že se vyjadřuju až teďka, ale jen jsem chtěl říct, že se mi dabing u tohohle seriálu dost líbí. Myslím si, že Vondráček i Elsnerová jsou ideální a nikoho jiného bych si ani nedovedl představit, jsem rád, že je k těm hercům dodrželi. Jinak seriál jako takový není špatný, jen neumím pochopit, proč nemá žádnou pořádnou znělku, je to trochu škoda. Aspoň ho ale vysílají v HD. :)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Mentalista / The Mentalist

Příspěvek od Petr Novak »

No, tak on skoro žádný současný americký seriál nemá skutečnou znělku.
Jinak já tu budu asi za kacíře, ale mě připadá, že Jan Vondráček má na Simona Bakera málo výrazný hlas. V tomto směru se mi mnohem víc líbí Peter Kočiš ve slovenském dabingu. Jenom škoda, že to Markíza a Nova vysílají ve stejný čas.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“