Animáci / Animaniacs

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

L55
Příspěvky: 545
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od L55 »

Od letošního roku se vyrábí a vysílá takový reboot seriálu, nové díly.
Bylo by zajímavé, kdyby byly nadabované.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od Jack_6428 »

Souhlasím, taky jsem přemýšlel nad tím. Už jsou díly venku. Budou dvě řady. Je to ovšem na Hulu, takže tady smůla. Jelikož se ale na tom podílí WarnerBros. tak je možné, že se to k nám dostane buď skrze HBO GO, Boomerang, Cartoon Network či Novu - případně Netflix. Pokud ano tak až Hulu pomine nějaká exkluzivita.

Dabing jaký by byl nevím. V postavu je postav méně a dílů je méně taky, takže by to mohlo být snazší. Nicméně, pár dabérů originálu je už mrtvých. I přesto, dovedu si toho Terše stále na Yakkovi představit. A k němu Ivanku Korolovou/Annu Suchánkovou/Marcelu Rojíčkovou na Dot. U Wakka nevím,možná Tomáš Racek nebo Jiří Krejčí.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Janek3b
Příspěvky: 139
Registrován: 31 kvě 2009 18:37

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od Janek3b »

V novějších dílech pro Supermax daboval Yakka Zbyšek Pantůček, Wakka Bohdan Tůma, u Dády si nejsem jistý, ale asi Jana Mařasová. Dále je slyšet Eva Spoustová, Daniela Bartáková, Jan Schánilec, Zdeněk Mahdal.
L55
Příspěvky: 545
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od L55 »

Někdo se tu ještě předtím ptal, jestli existuje "Yakko's World" česky.

A ano, existuje! (skutečný originál)
https://m.youtube.com/watch?v=-1cdFzKRy3Y
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od KOMZA »

Ano, slzička dojetí ukápla. Druhá během editování. Jsem rád už jen za tohle, nicméně by mě zajímalo, jak by to znělo v plné kvalitě. Textově je to totiž opravdu zdařilé a Libor Terš nemá chybu, opravdu válí. Moc jsem si nedokázala překvapit, jaká ta česká verze asi je, vlastně jsem spíš už počítala s tím, že se nikdy neobjeví, a hle, najednou tu je. A navíc je opravdu povedená, moc mě tento nález potěšil.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od KOMZA »

Dabing ČT - S01E13 Hello Nice Warners / Přirozené talenty: https://vimeo.com/482205338
Martin Kolár (režisér), nepoznáváte ale někdo Wakka?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od Jack_6428 »

Myslím si, že to bude jeden z těchto pánů... Zdeněk Hruška, Mojmír Maděrič, Jiří Prager, Svatopluk Schuller.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od bloom »

Janek3b píše:V novějších dílech pro Supermax daboval Yakka Zbyšek Pantůček, Wakka Bohdan Tůma, u Dády si nejsem jistý, ale asi Jana Mařasová. Dále je slyšet Eva Spoustová, Daniela Bartáková, Jan Schánilec, Zdeněk Mahdal.
Já si tedy pamatuji, že v některých z těchto dílů daboval Yakka i Zdeněk Mahdal, který daboval také Koumáka.
Jack_6428 píše:Myslím si, že to bude jeden z těchto pánů... Zdeněk Hruška, Mojmír Maděrič, Jiří Prager, Svatopluk Schuller.
Není to ani jeden z nich, v titulcích zazní jméno Ján Janovic, podle všeho toho času člen Divadla Minor (např. https://vis.idu.cz/ProductionDetail.aspx?id=112&mode=0).

Co se týče nových dílů, jejich uvedení u nás je dost nepravděpodobné. :( Pokud by se to náhodou dabovalo, tak ačkoliv jsem u animáků většinou zastánce zachování původních obsazení, tady bych vzhledem k tomu, že někteří dabéři už nejsou mezi námi a jiným (hlasy Rudly, Koumáka i Yakka) už dost zestárl hlas, navrhoval úplně nová jména. Mě napadlo toto:
Dot - Ivana Korolová
Yakko - Ondřej Rychlý
Wakko - Jan Battěk
Rudla - Pavel Tesař
Koumák - Pavel Nečas
Dr. Otto Scratchansniff - Otakar Brousek ml.
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od Alesfiala »

KOMZA píše:Ano, slzička dojetí ukápla. Druhá během editování. Jsem rád už jen za tohle, nicméně by mě zajímalo, jak by to znělo v plné kvalitě. Textově je to totiž opravdu zdařilé a Libor Terš nemá chybu, opravdu válí. Moc jsem si nedokázala překvapit, jaká ta česká verze asi je, vlastně jsem spíš už počítala s tím, že se nikdy neobjeví, a hle, najednou tu je. A navíc je opravdu povedená, moc mě tento nález potěšil.
Našel jsem dabing ČT Yakkův svět s lepší kvalitou zvuku. Pokud by někdo uměl odstranit to cvakání v pozadí tak aby bylo rozumět slovům lépe než u slečny která to získala od Disney s Míšou tak to bude fajn. A se širokoúhlým obrazem taky.

Já bych u té Dot v dabingu doplnil Dáda, jak to podle znělky ČT upravila, stejně jako u Garfielda toho Nezmara, je to také z důvodu aby to byla jména postav jména lépe zapamatovatelnější. A to že se jména nepřekládají to tvrdí akorát Slováci. U Willyho Foga a Harryho Pottera se s překlady jmen úplně vyhrálo a nám to jaksi neva :)
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Animáci / Animaniacs

Příspěvek od KOMZA »

Mám to hotové, dostala jsem právě svolení k využití té nahrávky, ale ještě si chci udělat čas na upscale obrazu, když už jsem se s tím dělala. Ale co nevidět to konečně dokončím, snad.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“