Clarence / Clarence

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
L55
Příspěvky: 545
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Clarence / Clarence

Příspěvek od L55 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Cartoon Network, Česká televize

1.SÉRIE
V českém znění: Michal Holán - Spencer Rothbell (Clarence), Josef Fečo - Sean Giambrone (Jeff), Tomáš Juřička - Tom Kenny (Sumo), Jakub Saic - Roger Craig Smith (Belson), Jana Mařasová - Katie Crown (Mary), Petr Neskusil, Jana Páleníčková, Bohdan Tůma, Jiří Köhler a další.

- tvůrci neznámí -
Vyrobilo babidabi v roce 2017.

2.SÉRIE
V českém znění: Michal Holán - Spencer Rothbell (Clarence), Josef Fečo - Sean Giambrone (Jeff), Tomáš Juřička - Tom Kenny (Sumo), Jakub Saic - Roger Craig Smith (Belson), Jana Mařasová - Katie Crown (Mary), Petr Neskusil, Jana Páleníčková, Bohdan Tůma, Jiří Köhler a další.

- tvůrci neznámí -
Vyrobilo babidabi v roce 2017.

3.SÉRIE
V českém znění: Michal Holán - Spencer Rothbell (Clarence), Josef Fečo - Sean Giambrone (Jeff), Libor Terš - Tom Kenny (Sumo), Jakub Saic - Roger Craig Smith (Belson), Jana Mařasová - Katie Crown (Mary), Bohdan Tůma a další.

- tvůrci neznámí -
Vyrobilo babidabi v roce 2017 / 2018.
Naposledy upravil(a) L55 dne 06 črc 2022 07:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Clarence / Clarence

Příspěvek od Jack_6428 »

I když jsem si v době uvedení myslel, že je Holána všude moc, tu roli chopil docela slušně a zní o jinak, než běžně. Máma je nadabovaná taky dobře, resp. dobře zvolený (a nejen milý) hlas. Nejvíc mě ale překvapil Juřička se Sumem. Si na tom musel zničit hlasivky. Myslím ale, že v třetí sérii a pozdějších dílech ho daboval už někdo jiný.

EDIT: A taky mě zajímá kdo hezky nazpíval písničky. :-?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
bondicek98
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2018 17:51

Re: Clarence / Clarence

Příspěvek od bondicek98 »

Ano máš pravdu, Tomáše Juřičku nahradil Libor Terš, stejně jako v Steven Universe :roll:
L55
Příspěvky: 545
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Clarence / Clarence

Příspěvek od L55 »

Je škoda, že se na konci dílu na CN neobjeví ta rychlá typická černá obrazovka, s vypsaným českým zněním a tvůrci (taky rumunským a maďarským :D). Tvůrce můžeme jen tipovat.
Jack_6428 píše: 05 črc 2022 21:06EDIT: A taky mě zajímá kdo hezky nazpíval písničky. :-?
Jenom narychlo jsem se podíval na díl 3. série, protože jsem ji potřeboval doplnit a zpívalo se tam. Není to Jaromír Holub?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“