Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

valery
Příspěvky: 1
Registrován: 11 srp 2015 22:19

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od valery »

Olivie v podani Reginy Randove (?? - 14. serie) je tragicka! Tak protivnej a nesympatickej hlas, ze se to oopravdu neda poslouchat (a chybi Elliot samozrejme) - cas prepnout na neco jinyho...
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od takezo »

Ty vedlejší role jsou taky už dávno pryč! Dřív bylo zvykem slyšet třeba u (7.série) cca jedenáct dabérek na vedlejší role, dnes u (14.série) se musíme smířit pouze s šesti! S tím, že samozřejmě si nejvíc rolí rozdělili T.Taberyová, Š.Vondrová a M.Kechnerová a to mluví jak mladé herečky k jejich věku odpovídající ale i o dvacet let starší herečky. Jak budou vypadat další série? To už je bude mluvit všehny jedna dabérka jako na CBS Drama?? :vztek:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1312
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od Stanley Roe »

Chtělo by to změnit způsob zápisu pro Společnost ROD .. v té formě zápisu, který je tu použit, odkazuje na Českou produkční.

PS: Díky za opravu.
Naposledy upravil(a) Stanley Roe dne 10 led 2016 22:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4711
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od Newmy »

To je chyba systému, kdy ROD odkazuje na pRODukční, řešením je to psát takto s dvojtečkou . V profilu opraveno
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od ocypuc »

Tento seriál jsem sledoval v roce 2006/2007, když jsem měl satelit od UPC. Krom toho, že ho dávali na Hallmarku a bylo tam hafo reklam si nic jiného nepamatuju. Před pár měsíci jsem viděl jeden díl na Fandovi a docela mě zaujal, tak jsem ho začal opět sledovat. S tím, že pojedu od poslední série k těm prvním, abych pak mohl hodnotit přeobsazení z té druhé strany, když si si zvyknu na určité dabéry. Teď nebudu řešit to, že zde hrálo spousta herců, známých z jiných seriálů a filmů, a že na nějaké spjaté dabéry se tu nehledělo, to že poslední série dabovalo málo lidí, hlasy které se pořád opakovaly i to, že 60-ti letou soudkyni dabovala mladá holka nebo 5-ti letého kluka se snažil napodobit dospělý hlas. Co mě zajímá je, že tu nejsou doplněné informace o autorech dabingu. Nejsem ještě tak daleko, abych byl u prvních sérií, ale schválně jsem sem podíval na první díl druhé série a na konci zazněly titulky uvádějící toto: překlad: Zbyněk Ryba, zvuk: Jaroslav Novák, produkce: Martin Kot, dialogy: Markéta Kautská, režie českého znění: Daniel Dítě, českou verzi pořadu pro CET 21 spol s.r.o. v roce 2005 vyrobila česká produkční a.s. . Co mě ale zarazilo, bylo, že když sem viděl první díl třetí a čtvrté série, tak to bylo s logem Hallmarku, na začátku řekli Hallmark uvádí a bylo slyšet obsazení jejich dabingu s Terezou Chudobovou , ale na konci zazněly titulky ve znění překlad: Jan Zenáhlík, zvuk: Jiří Bartoš, produkce: Martin Kot, Jaromír Šindelář, dialogy a režie českého znění: Marek Tomažič, české znění v DW agentuře s.r.o v roce 2010 vyrobila CET21...
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 414
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od Grizzli5690 »

Od 21.7. premiéra 24. řady na Nova Cinema, další den na Nova Gold.
1403ka
Příspěvky: 3942
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od 1403ka »

Grizzli5690 píše: 03 črc 2023 16:48 Od 21.7. premiéra 24. řady na Nova Cinema, další den na Nova Gold.
len škoda, že sa diely 23. série vysielajú na Nova Cinema hlboko v noci o 2-ej až 3-ej ráno.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14252
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od Mark LS »

Proč škoda, když 23.sérii zároveň vysílá i Nova Gold a to vždy večer a dopoledne? :lol: Chtělo by to líp hledat, 1403ko.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 414
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od Grizzli5690 »

Hlavně by to chtělo koupit od Novy Organized Crime, ať je crossover komplet, zas bude jen jedna část nadabovaná. :D
Snad se SkyShowtime urve aspoň s Law and Order.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6795
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti / Law & Order: ...

Příspěvek od bloom »

Pro 2. sérii by měl existovat i dabing Markízy. - hlavní role opět P. Soukup a S. Jachnická, vznik ještě před dabingem Novy pro 2. sérii.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“