The Persuaders!

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Huhna2
Příspěvky: 2
Registrován: 17 dub 2013 17:20

Re: The Persuaders!

Příspěvek od Huhna2 »

Jistěže si seriál pamatuji z ORFu a rád ho na AXN sleduji, ale trochu mi vadí v titulcích gramatické chyby typu kdyby jste. :cry:
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2020
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Re: The Persuaders!

Příspěvek od Laik »

Doplnění epizody Londýnské spiknutí:

Jiří Zavřel - Clifton Jones (Dr. Kibu), Jiří Bruder - Tommy Godfrey (Benny Ryan, divadelní agent), Svatopluk Skládal - George Woodbridge (Gregory Ward), Ferdinand Krůta - Arthur Brough (Moorehead), Jiří Plachý (kouzelník), Jarmila Švehlová (kouzelníkova asistentka), Ladislav Kazda - Michael Martin (Jackson), Miloš Vávra - Alan Chuntz (Valet), Mirko Musil (hlídač s puškou)

A pak bych řekl Jana Altmannová - Carmen Munroe (Carmen Congoto). Ale nejsem si tím zcela jist. Prosím o kontrolu.
alfi100
Příspěvky: 2
Registrován: 16 bře 2011 08:52

Re: The Persuaders!

Příspěvek od alfi100 »

Ty které tento seriál zajímá, bych rád informoval, že zde nabízím vlastní originální variantu Lontýnského spiknutí!
http://www.dabingforum.cz/viewtopic.php ... Persuaders
Mám na videu pouze tuto epizodu. A protože VHSrip by vypadal strašně, originál seriál jsem si stahnul z netu ve výborné kvalitě. Ovšem nastal problém. Zjistil jsem, že ČT epizodu č. 4 Greensleeves záhadně spojila s částí jiné epizody (naprosto nesmyslně?!) a celé to přeházela tz. musel jsem rekonstruhovat zvuk do několika bloků, celé to dolpnit originál zvukem (kde to šlo) a pak pospojovat "nový" celek. Jsem hrdý na to, že opravdu nejde poznat rozdíl. Šlo mi především o zachování skvělého dabingu s příslušně kvalitním obrazem!
Takže to co nabízím je originál anglická verze seriálu nesestříhaná s napasovným českým dabingem. Asi 5 min. kousek dabingu, který je z jiné epizody, mám stále nepoužitý v pouhém audio ripu! :D
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: The Persuaders!

Příspěvek od anderson »

Nelsonek píše:Na oba díly existuje ještě druhý dabing v hlavních rolích Aleš Jarý a Ladislav Cigánek, studio DAVAY Bratislava (1992)
Potvrdzujem túto informáciu. DAVAY obe tu uvedené epizódy vydal na VHS s brnenským dabingom. Boli spojené do jedného celku ako nejaký jednoliaty TV FILM. Nie je mi celkom jasné prečo distribútor spojil do jedného celku akurát tieto dve epizódy, keďže spolu dejovo absolútne nesúvisia. Tento zostrih bol na VHS nazvaný LONDON CONSPIRACY, v dabingu ako LONDÝNSKÉ SPIKNUTÍ.
piedone
Příspěvky: 17
Registrován: 09 dub 2010 14:45

Re: The Persuaders!

Příspěvek od piedone »

Trochu by som opravil obsadenie epizódy Černá magie. Ferdinand Krůta dabuje postavu dedinčana v hostinci, ktorého hrá Talfryn Thomas. Michael Sheard hrá detektíva menom Walden (nie Walter). Dabéra neviem identifikovať, povie tam len jednu vetu ("To jsem já").
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: The Persuaders!

Příspěvek od AGAMENON »

Seriál má 24 epizod o klasické cca 45 minutové délce, a aby se amortizovali náklady, vznikly sestřihem ještě 4 tv filmy, což nebylo nic výjimečného, viz. seriály Battlestar Galactica či Planeta opic.

Chci se zeptat, co tedy ČST vysílala? Vybrané epizody či filmy, nebo dokonce obojí?
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: The Persuaders!

Příspěvek od anderson »

AGAMENON píše:...Chci se zeptat, co tedy ČST vysílala? Vybrané epizody či filmy, nebo dokonce obojí?
Za dôb ČST sa vysielali iba tu uvedené epizódy. Nič ďalšie. Resp. sa mi to ešte nepodarilo vypátrať.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: The Persuaders!

Příspěvek od AGAMENON »

anderson píše:
AGAMENON píše:...Chci se zeptat, co tedy ČST vysílala? Vybrané epizody či filmy, nebo dokonce obojí?
Za dôb ČST sa vysielali iba tu uvedené epizódy. Nič ďalšie. Resp. sa mi to ešte nepodarilo vypátrať.
To sem chtěl vědět, tj. 45. minutové epizody.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Odpovědět

Zpět na „Seriály“