Smallville / Smallville

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Manche »

Napadlo mě, jestli není možné, že Smallville budou vysílat spíš na Nova Cinema. Letos o Vánocích tam vysílali pátou řadu a v poslední době tam vysílali nové řady seriálů, které předtím vysílali na Nově ( 3. řada Útěku z vězení a 5. řada 24 hodin).
Naposledy upravil(a) Manche dne 21 zář 2022 22:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Markus »

Tak jen malá novinka pro fandy tohoto seriálu. Včera probíhal v San Diegu Comic Con, na kterém se představila devátá série a při té příležitosti bylo potvrzeno, že počítají i se sérií desátou. :-: Takže pokud sledovanost nespadne na bod mrazu, máme se ještě na co těšit. Navíc nebyly vyvráceny spekulace o možném televizním filmu se jménem Metropolis, to tedy může znamenat, že se ho opravdu dočkáme na přelomu sérií devět a deset. Ale to je samo ve hvězdách...
Obrázek
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Camulator »

Markus píše:Tak jen malá novinka pro fandy tohoto seriálu. Včera probíhal v San Diegu Comic Con, na kterém se představila devátá série a při té příležitosti bylo potvrzeno, že počítají i se sérií desátou. :-: Takže pokud sledovanost nespadne na bod mrazu, máme se ještě na co těšit. Navíc nebyly vyvráceny spekulace o možném televizním filmu se jménem Metropolis, to tedy může znamenat, že se ho opravdu dočkáme na přelomu sérií devět a deset. Ale to je samo ve hvězdách...
Jen doufejme, že ústřední postavu v následujících řadách nenahradí mladší model, který ale přesto bude nosit kombinace červeno-modré a nebude oplývat stejnými hláškami a hrdinskými komplexy...
Uživatelský avatar
camper
Příspěvky: 122
Registrován: 14 črc 2009 15:00
Bydliště: Zlín

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od camper »

Podle toho co rikali dneska ve Volejte Novu, tak by pristi rok meli na nove vysilat 7,8 i 9 serii. nevim jestli predtim budou reprizovat vsech 6serii ale ty nove urcite potesi :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Markus »

Tak že i devátou, to je bomba. :) Dost možná bude i poslední :( , takže to bude už kompletně nadabované.
Obrázek
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Slipio »

camper píše:Podle toho co rikali dneska ve Volejte Novu, tak by pristi rok meli na nove vysilat 7,8 i 9 serii. nevim jestli predtim budou reprizovat vsech 6serii ale ty nove urcite potesi :)
pouze 6.sezonu mají reprízovat, ale kdyby to dávali všechno taky by to nebylo špatné, jelikož je všude dabing na první sezony špatně nahraný ;)
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Manche »

Markus píše:Nevíte někdo, jestli Dana Syslová, která je uvedena u druhé série, dabovala šerifku v celém seriálu? Nějak si to teď nemůžu vybavit... :)
Myslím, že Syslová ji dabovala pouze v 2. řadě, v ostatních určitě ne...
Naposledy upravil(a) Manche dne 21 zář 2022 22:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od jackb »

Tak jsem se pořádně zapouslouchal do hlasu šerifky a jméno dabérky, která ji dabovala od 3. série je Kateřina Seidlová

A jinak doufám, že když už budou dabovat 7. až 9. sérii najednou, že se učinkování Jana Vondráčka zredukuje jenom na Olivera, protože jestli mám na špatném dabingu 5. a 6. série něco pochválit je to spojení Vondráček-Oliver
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Slipio »

jackb píše:Tak jsem se pořádně zapouslouchal do hlasu šerifky a jméno dabérky, která ji dabovala od 3. série je Kateřina Seidlová

A jinak doufám, že když už budou dabovat 7. až 9. sérii najednou, že se učinkování Jana Vondráčka zredukuje jenom na Olivera, protože jestli mám na špatném dabingu 5. a 6. série něco pochválit je to spojení Vondráček-Oliver
Co člověk to názor. Mě se dabing líbil až na Vondráčka :D
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Smallville / Smallville

Příspěvek od Markus »

jackb píše:Tak jsem se pořádně zapouslouchal do hlasu šerifky a jméno dabérky, která ji dabovala od 3. série je Kateřina Seidlová

A jinak doufám, že když už budou dabovat 7. až 9. sérii najednou, že se učinkování Jana Vondráčka zredukuje jenom na Olivera, protože jestli mám na špatném dabingu 5. a 6. série něco pochválit je to spojení Vondráček-Oliver
Souhlasím, Jan Vondráček byl jako Oliver skvělý. Tak snad neprozradím moc když řeknu, že s Broccem budeme na dabingu k novým sériím spolupracovat a zredukování pana Vondráčka jen na Olivera a tím pádem nové hlasy pro Jor-Ela a Johna Jonese jsou jednou z našich priorit... ;)

A díky za tu dabérku šerifky... :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Seriály“