Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek
Info: IMDB | CSFD | FDB


1. SÉRIE (díly 1-38)
V českém znění: Filip Jančík - Alex Dimitriades (Nick Poulos), Nela Boudová - Sarah Lambert (Christina Milanová), Lucie Kožinová - Katherine Halliday (Rose Maloufová), Bohdan Tůma - Salvatore Coco (Con Bordino), Lucie Benešová - Emma Roche (Danielle Millerová), Martin Sobotka - Corey Page (Steve Wiley), Martina Hudečková - Doris Younane (Yola Fatoushová), Pavel Vondra - Scott Major (Peter Rivers), Petra Hanžlíková - Abi Tucker (Jodie Cooperová), Miriam Chytilová - Isabela Gutierrez (Chaka Cardenesová), Saša Rašilov - Tai Nguyen (Jack Tran), Pavel Rímský - Tony Martin (Bill Southgate), Aleš Procházka - Hugh Baldwin (Graham Brown), Vladimír Fišer - Stephen O'Rourke (Jim Deloraine), Miluše Dreiseitlová - Jan Adele (Ruby), Magda Rychlíková - Elly Varrenti (Irini Poulosová), Jiří Plachý - Nico Lathouris (George Poulos), Klára Šumanová - Despina Caldis (Effie Poulosová)

V českém znění dále účinkují: Ilona Svobodová - Peta Toppano (Stella Iannousová), Tereza Chudobová - Ada Nicodemou (Katerina Iannousová), Martin Kolár - Ivar Kants (Roberto Bordino), Jana Šulcová - Barbara Gouskos (Helen Bordinová), Jana Mařasová - Kym Wilson (Sam Robinsonová), Miriam Chytilová - Alexandra Brunning (Lucy Westonová), Filip Švarc - Jon Pollard (Alan Bolton), Daniel Rous - Angelo D'Angelo (Rocco), David Prachař - Peter Phelps (Phill North), Saša Rašilov - Nicolas Garsden (Marco)

2. SÉRIE (díly 39-52)
V českém znění: Martin Zounar - Vince Poletto (Matt Logan), Petra Hanžlíková - Abi Tucker (Jodie Cooperová), Bohdan Tůma - Salvatore Coco (Con Bordino), Lucie Benešová - Emma Roche (Danielle Millerová), Pavel Vondra - Scott Major (Peter Rivers), Lucie Kožinová - Katherine Halliday (Rose Maloufová), Martin Sobotka - Corey Page (Steve Wiley), Martina Hudečková - Doris Younane (Yola Fatoushová), Pavel Rímský - Tony Martin (Bill Southgate), Miriam Chytilová - Alexandra Brunning (Lucy Westonová), Jana Šulcová - Barbara Gouskos (Helen Bordinová), Martin Kolár - Ivar Kants (Roberto Bordino), Klára Šumanová - Despina Caldis (Effie Poulosová), Vladimír Fišer - Stephen O'Rourke (Jim Deloraine)

V českém znění dále účinkují: Saša Rašilov - Tai Nguyen (Jack Tran), Filip Švarc - Jon Pollard (Alan Bolton)


3. SÉRIE (díly 53-65)
V českém znění: Martin Zounar - Vince Poletto (Matt Logan), Petra Hanžlíková - Abi Tucker (Jodie Cooperová), Bohdan Tůma - Salvatore Coco (Con Bordino), Lucie Benešová - Emma Roche (Danielle Millerová), Pavel Vondra - Scott Major (Peter Rivers), Kateřina Marie Rychnovská - Inge Hornstra (Allie Mattsová), Martin Sobotka - Corey Page (Steve Wiley), Kateřina Halešová - Ada Nicodemou (Katerina Iannousová), Tomáš Juřička - Ian Bliss (Andrew Bell), Jana Mařasová - Kym Wilson (Sam Robinsonová), Jana Šulcová - Barbara Gouskos (Helen Bordinová), Martin Kolár - Ivar Kants (Roberto Bordino), Klára Šumanová - Despina Caldis (Effie Poulosová), Vladimír Fišer - Stephen O'Rourke (Jim Deloraine)

V českém znění dále účinkují: Aleš Procházka - Hugh Baldwin (Graham Brown), Filip Švarc - Jon Pollard (Alan Bolton)


4. SÉRIE (díly 66-91)
V českém znění: Martin Zounar - Vince Poletto (Matt Logan), Miriam Chytilová - Emma Roche (Danielle Millerová), Filip Švarc - Jon Pollard (Alan Bolton), Kateřina Halešová - Ada Nicodemou (Katerina Iannousová), Tomáš Juřička - Ian Bliss (Andrew Bell), Jana Šulcová - Barbara Gouskos (Helen Bordinová), Martin Kolár - Ivar Kants (Roberto Bordino)

V českém znění dále účinkují: Bohdan Tůma - Salvatore Coco (Con Bordino), Vladimír Fišer - Stephen O'Rourke (Jim Deloraine), Jana Boušková - Deni Gordon (Ronnie Brooksová), Dana Syslová - Diane Craig (June Dysonová), Saša Rašilov - Rupert Reid (Declan Costello), Vanda Hybnerová - Tara Jakszewicz (Stassy Sumichová), Michal Suchánek - Sebastian Goldspink (Charlie Byrd), David Prachař - Simon Baker (Tom Summers), Kateřina Marie Rychnovská - Inge Hornstra (Allie Mattsová), Aleš Procházka - Hugh Baldwin (Graham Brown), Daniel Rous - Angelo D'Angelo (Rocco)


5. SÉRIE (díly 92-130)
V českém znění: Kateřina Halešová - Ada Nicodemou (Katerina Iannousová), Saša Rašilov - Rupert Reid (Declan Costello), Michal Suchánek - Sebastian Goldspink (Charlie Byrd), Vanda Hybnerová - Tara Jakszewicz (Stassy Sumichová), Jana Boušková - Deni Gordon (Ronnie Brooksová)

V českém znění dále účinkují: Jana Páleníčková - Rebecca Smart (Melanie Blacková), Filip Švarc - Jon Pollard (Alan Bolton), Dana Syslová - Diane Craig (June Dysonová), Jana Šulcová - Barbara Gouskos (Helen Bordinová), Martin Kolár - Ivar Kants (Roberto Bordino), Martin Sobotka - Rel Hunt (Ryan Scheppers), Dana Černá - Lara Cox (Anita Scheppersová), Martin Zounar - Vince Poletto (Matt Logan), Lenka Skopalová - Tina Bursill (Hilary Scheppersová), Filip Jančík - Callan Mulvey (Bogdan Drazic), Jan Pohan - Peter Summer (Les Bailey), Jana Mařasová - Nina Liu (Mai Hemová), Bohdan Tůma - Salvatore Coco (Con Bordino)


6. SÉRIE (díly 131-170)
V českém znění: Filip Jančík - Callan Mulvey (Bogdan Drazic), Martin Sobotka - Rel Hunt (Ryan Scheppers), Miriam Chytilová - Fleur Beaupert (Nikki Ruarková), Jakub Saic - Jeremy Lindsay Taylor (Kurt Petersen), Dana Černá - Lara Cox (Anita Scheppersová), Valérie Zawadská - Andrea Moor (Di Barnettová)

V českém znění dále účinkují: ??? - Frederick Miragliotta (Gerrard Albers), Jan Pohan - Peter Summer (Les Bailey), Lenka Skopalová - Tina Bursill (Hilary Scheppersová), Jana Páleníčková - Rebecca Smart (Melanie Blacková), Jitka Ježková - Nathalie Roy (Sarah Livingstonová), ??? - Elaine Hudson (Kath Livingstonová), Jana Mařasová - Nina Liu (Mai Hemová), Bohdan Tůma - Mario Gamma (Peter D'Espo), Filip Švarc - Marcel Bracks (Lee Delaine), ??? - Morna Seres (Jill Delaineová), Pavel Šrom - John Walton (Nat Delaine), Petr Burian - Putu Winchester (Dennis Klinsmann)


7. SÉRIE (díly 171-210)
V českém znění: Filip Jančík - Callan Mulvey (Bogdan Drazic), Dana Černá - Lara Cox (Anita Scheppersová), Petr Burian - Putu Winchester (Dennis Klinsmann)

V českém znění dále účinkují: ??? - Tasneem Roc (Thania Sayaová), Bohdan Tůma - Mario Gamma (Peter D'Espo), ??? - Bianca Nacson (Gemma Whitleyová), ??? - Luke Jacobz (Zac Croft), ??? - Elena Carapetis (Jackie Kassisová), ??? - John Gregg (Alan Carson), Pavel Šrom - John Walton (Nat Delaine), Valérie Zawadská - Andrea Moor (Di Barnettová), Jan Dolanský - Danny Raco (Marco Valli), Martin Sobotka - Rel Hunt (Ryan Scheppers), Jakub Saic - Jeremy Lindsay Taylor (Kurt Petersen), Jitka Ježková - Nathalie Roy (Sarah Livingstonová), Jolana Smyčková - Katherine Hicks (Tess Masonová), ??? - Mark Owen-Taylor (Tim Mason), Filip Švarc - Marcel Bracks (Lee Delaine), ??? - Morna Seres (Jill Delaineová)


Překlad: Gina Dolejšová, Gisela Kubrichtová
Zvuk: Roman Sečkař, Svatopluk Cechel
Produkce: Jiří Beránek, Jana Prášilová, Zdena Sirotková
Dialogy a režie: Jiří Ptáček, Jiří Kodeš
Vyrobilo: S Pro Alfa pro ČNTS Nova, 1996-2001(?)
Naposledy upravil(a) Angus MacGyver dne 17 úno 2020 17:46, celkem upraveno 43 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Michaela2 »

Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Angus MacGyver »

Čarodějka Míša:
Tím "nám" myslíš nám dvěma, že jsme ani jeden nenapsali dabéry a herce, jímž propůjčili své hlasy, nebo "nám" = celé ČR, protože poslední řada u nás nebyla odvysílána? :)

Pokud já vím, tak poslední série začíná tím, že po zbourání budovy školy jsou Drazic, Anita, Ryan, Melanie a spol. převeleni do jiné školy, kde nastávají nové konflikty a lásky. Zajímavou novou příchozí dvojkou je Sarah a její matka, kdy matka je silně nábožensky založená a lže dceři (Sarah) o tom, že otec zahynul... nakonec se vyklube z nějakého kněze ve čtvrti, kam chodí všichni do školy, otec Sarah... Jenže mezitím Sarah čeká dítě s Ryanem Scappersem, zatímco Anita se s Drazicem rozchází, schází...

Upřímně - HBH mi přišla v jedné věci lepší než BH 902 10, a to sice v tom, že se tam střídají profesoři, přichází mladší ročníky žactva... takovej "televizní švédskej stůl - rač si vybrat"... ;)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Michaela2 »

dejme tomu , že zájmenem "nám", myslím ty, kteří se o tohle vlákno zajímají ( takže já, ty a Puffy) :D

to je sice pravda, že postavy nebyly okoukáné, ale na můj vkus se měnily až moc často a odchodům postav ze seriálu jsem moc nakloněna nebyla, protože vždy byly odklizeny po krátké době mé oblíbené postavy ( Nick Poulos,Jodie,Matt, následně Steve a nakonec i Ryan , aspon že Drasic zůstal :D

tuším, že poslední serii vysílali na Supermaxu ,ale nejsem si jistá, každopádně jakmile Harleyská strední byla uzavřena a přesunuli se na jinou školu, tak už jsem to vídávala jen sporadicky :( ale je fakt, že tenhle seriál se mi jevil mnohem více realističtěji, každopádně Beverly Hills to je klasika :))))

poté,co jsi popsal, následuje ještě jedna a to už záverečná sezona

titulky zde :http://hartley-net.fr/generiques.php?saison=7 ( 7.serie ma 7 verzí ,a v té úplně závěrečné z těch známých už je jen Drazic)
každopádně když vidím Dennise, slyším v uších Filipa Švarce, takže bud jsem to někde ješte zahlídla a nebo mám halucinace :D

a výměnu Lucky Benešové za Miriam Chytilovou u Daniely jsem proklínala :D
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Angus MacGyver »

Čarodějka Míša:

Já měl rád Daniellu (za to, že byla brankářka (evropského) fotbalu), Sarah (ta se mi líbila), a miloval jsem hlas Stassy (a upřímně, když jsem pak viděl Vandu Hybnerovou, byl jsem zklamán... podobně jako u Dany Černé - tak sexy hlas a tak průměrná tělesná skořápka)...

S těmi alternacemi hlasů je to složité... Když o tom tak přemýšlím, napadá mne z fleku málo dvojic hlasů, které bych v záměně rozchodil...
1) Andresíková - Obermeierová
2) Burian - (Filip) Švarc
3) (Aleš) Procházka - Bartoška
4) Vrbická - Gajerová
5) (Martin) Sobotka - Langmajer
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od puffy »

čarodejka Míša: ano mozes ma pocitat medzi tych co sa o toto vlakno zaujimaju. :D
Ja som tento serial sledoval na Supermaxe (Nova u nas vtedy dostupna bohuzial nebola a teraz ked je, tak tam nedavaju nic poriadne), kde bohuzial vysielali len prvych 130 dielov, cize prvych 5 serii. Koncilo sa to odchodom Kateriny a Charlieho.
Doteraz lutujem, ze som si to na rozdiel od BH 90210 nenahraval, ale vtedy to islo na Supermaxe tak casto, ze mi to uz trochu zacalo liezt na nervy.

Oproti BH mi HBH pripada menej nalestene a viac realisticke, ale BH mam predsa len o trochu radsej.
Na HBH mi vadilo az prilis caste striedanie postav a zaroven tragicky odchod niektorych z nich.
Najradsej som mal postavy z prvej serie: Nick, Jodie, Steve, Con Bordino, Rivers atd.

Videli ste film The Heartbreak Kid, podla ktoreho tento serial vznikol? Objavi sa tam Nick a Rivers.
Ja som ho videl dakedy davno na nemeckej stanici a pacilo sa mi to.
http://www.imdb.com/title/tt0107093/
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Michaela2 »

Puffy: o tom filmu sice vím ,ale bohužel jsem ho nikdy neviděla :( podle titulků v něm vystupovala i Yola, Rose, Nickův otec George. Podle mě tenhle seriál měl dostat mnohem větší šanci , stejně jako Beverly Hills ,Melrose Place ,Baywatch atd, vysílací čas kolem 14.-15. hodiny skutečně nebyl ten nejlepší, to jsou doma možna děcka ze základní školy.V blízké době začnou 2 nove tv stanice ( Prima Love a Nova doma), tak tam by to mohli reprizovat ( i kdyz buhvi , kde tenhle seriál skončil) a uběhlo již nákých 16 let, takže už bych to tak nehltala jako tehdy ,ale tu a tam bych se mrkla :mrgreen: Já jsem měla stejně jako ty nejradši postavy z 1. dvou sérii, nejvíce samozřejmě hlavní pár Nicka (Filip Jančík)a Jodie ( Petra Hanžlíková), vždycky jsem měla ráda, když zamilovanou dvojici dabovala právě tato dvojka, jsem si říkala , jestli spolu netvoří pár i ve skutečnosti :D :D Já sice novu chytám a chytala (dnes už Tv zapínám spíše jen jako zvukovou kulisu),ale o existenci Supermaxu jsem se dozvěděla až z internetu. A na Supermaxu odvysílali vsech 207 epizod ?Taky se mi na tomto seriálu líbilo, že tam vystupovalo hodně Řeků :P , kteří ale s vývojem seriálu postupně odpadávali :evil:
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Angus MacGyver »

Čarodějka Míša : To víš, Petra Hanžlíková-Tišnovská, ta má sexy hlas... ta bude působit z hlediska zvuku ozdobně i vedle ventilátoru :lol: (vtip). Mě na HBH překvapovala velká cirkulace ředitelů školy... na můj vkus velmi neobvyklé.

Ohledně Filipa Jančíka - vynikající dabér, Luke Perry by bez něj neměl vůbec otevírat pusu (snad s vyjímkou vlastního hlasu). Ale chci tě, Míšo, upozornit na jinou věc... Na YouTube si najdi film "Záhada hlavolamu" - barevný, cca rok výroby 1991. Hraje tam (ano, hraje, nedabuje) Velkého Vonta.
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Angus MacGyver »

Ahoj všichni, ode dneška přešlo téma "Škola zlomených srdcí" pod má ochranná křídla.

Touto cestou chci poděkovat
uživatelce čarodejce Míše a uživateli Puffymu za informace ohledně dabingu a dále administrátoru Jamesovi55 za převedení práv tohoto tématu na mou osobu.

Na závěr chci poprosit všechny ty, kdož mají další "ověřitelné" informace o dabingu, aby je sem napsali, jakmile to bude možné, doplním je. Pokud to bude v našich pamětech a silách, časem rozepíši s Vaší pomocí dabéry a herce do jednotlivých sérií, prozatím je všechny ponechávám na jedné hromadě (ale v kompletním výpisu).
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Škola zlomených srdcí / Heartbreak High

Příspěvek od Angus MacGyver »

Míša: Díky ti za znělkový zdroj, já pak našel ten australský...

Škoda jen, že si pamatuju věci k seriálům, které správcují jiní a správcují je, bohudík, dobře... Určitě tu totiž bude zanedbaného materiálu hodně, ale když jsem to neviděl a neznám to, těžko to můžu takhle efektivně dělit... a tak podobně...
Odpovědět

Zpět na „Seriály“