Pán času / Doctor Who

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvekod Markus » 01 úno 2014 09:43

Osobně mám velké obavy, že další díly již neodvysílají. Sledovanost je totiž mizerná i na poměry ČT2... :( Psal jsem do ČT, zatím bez odpovědi...
Obrázek
Markus
Senior admin

Příspěvekod Ištván87 » 01 úno 2014 11:09

Markusi, nestraš. Teď, když se o tolik zlepšil dabing???? To by nebylo fér. :( Tak šup, přátelé. Zavalme ČT dotazy.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Ištván87 » 01 úno 2014 11:42

To by mohlo být tím, že ty speciály ještě nekoupili.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Markus » 01 úno 2014 12:34

Ištván87 píše:Markusi, nestraš. Teď, když se o tolik zlepšil dabing???? To by nebylo fér. :( Tak šup, přátelé. Zavalme ČT dotazy.

Určitě by bylo fajn, kdyby jim tam přišlo pár mailíků. :) Rozhodně by mě to zklamalo, zvlášť před veledůležitými speciály.

Green Arrowe, zmenši si trochu ten podpis... ;)
Obrázek
Markus
Senior admin

Příspěvekod starpep » 01 úno 2014 13:36

No Vánoční díl by za ten měsíc hodně špatně dabovali, ale výroční díl, mohli stihnout. A škoda, že není napsané, kdo ve 4.řadě daboval Capaldiho :(
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Youtuber a amatérský dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod Ištván87 » 01 úno 2014 13:37

Na Facebooku někdo psal, že mu prý z ČT odpovídali, že nejdřív musejí odvysílat celou sedmou řadu. Až pak jim prý z BBC prodají práva na speciály. :D Je to divný, ale snad je to pravda. Každopádně i kdyby to nevysílali, tak alespoň v závěru sedmé série uslyšíme, kdo bude dabovat Johna Hurta. Osobně to tipuju na Jiřího Plachého, protože pan Kvasnička ho rád obsazuje a v téhle sérii ještě nedaboval. Rád bych se mýlil, ale odhaduju to tak. A já osobně doufám, že pokud se k tomu dostanou a výroční speciál odvysílají, tak že si na Peterovi Capaldim dají záležet. Například tím, že obsadí někoho, kdo ještě v seriálu nedaboval.

Ištván87

Příspěvekod oberon » 01 úno 2014 13:44

Capaldiho mluvil ve 4.sérii Marek Libert. Osobně bych byl zatím pro pana Brouska ml., nebo by nemusel být špatný třeba Antonín Navrátil, který ho nedávno mluvil v menší roli ve Světové válce Z, ale určitě bych s návrhy počkal než dostane víc prostoru (bojím se, že se dřív The Day of the Doctor a The Time of the Doctor stejně nedočkáme)...

Jinak za sebe musím říct, že by mi pan Plachý na Hurta vůbec nevadil, naopak bych osobně volil jeho...
oberon
Senior admin

Příspěvekod bloom » 01 úno 2014 13:49

Pro úplnost dodávám, že pan režisér na Petera Capaldiho nedávno obsadil i Martina Zahálku, takže ta volba asi nebude tak jednoznačná (i když osobně bych také zvolil nejspíš Otakara Brouska ml.).
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod Ištván87 » 03 úno 2014 19:15

V dnešní epizodě Jan Šťastný - Dougray Scott (Alec Palmer), Jitka Ježková - Jessica Raine (Emma Grayling), Zuzana Hykyšová - Kemi-Bo Jacobs (Hila). A v ukázkách na zítra mimo jiné Filip Švarc.

Ištván87

Příspěvekod Ištván87 » 04 úno 2014 19:11

Kromě Vojtěcha Hájka a Filipa Švarce dnes ještě Daniel Rous - Mark Oliver (Bram Van Baalen). A dokonce jsme mohli slyšet i hlas devátého (resp. desátého) Doktora, tedy Aleš Procházka. A několik dalších, mám dojem, že jsem slyšel Kateřinu Lojdovou. Ale byl bych rád, kdyby se na to taky díval někdo, kdo dobře rozpoznává mladší popř. méně oposlouchané dabéry, protože už jsem v sedmé řadě slyšel minimálně deset dabérů, které nedokážu identifikovat.

Ištván87

PředchozíDalší

Zpět na Seriály