Pán času / Doctor Who

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Doplnění k sedmé sérii:

Již doplnění dabéři:
Filip Švarc - Ashley Walters (Gregor Van Baalen), Vojtěch Hájek - Jahvel Hall (Tricky), Růžena Merunková - Diana Rigg (paní Gillyflowerová), Zdeněk Podhůrský - Brendan Patricks (pan Čtvrtek), Terezie Taberyová - Eve De Leon Allen (Angie)

A ještě nezapsaní dabéři:
Klára Vodenková - Rachael Stirling (Ada), Martin Převrátil - Kassius Johnson (Artie) Miroslav Táborský - Jason Watkins (Webley), David Novotný - Warwick Davis (Ječmínek), Lukáš Jurek.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Markus »

Tak mi teď odpověděli z ČT:

"Podmínkou BBC k poskytnutí licence k tomuto extra speciálu bylo, že musí mít příslušná stanice odvysílané všechny předchozí řady, což jsme i při každodenním vysílání nemohli splnit."

Je přeci naprostý nesmysl, aby teď, když mají odvysílaných všech sedm řad, stejně nemohli koupit výroční speciál. Spíš mám takový pocit, že vůbec nepochopili, na co jsem se jich ptal. Jen jsem se celkem logicky dotázal, jestli se letos můžeme těšit na oba speciály po sedmé sérii. Bez obou by osmá řada asi nikomu nedávala valného smyslu. No nic, opět nic neříkající odpověď, na které jsem už z nejrůznějších televizí zvyklý, jen od ČT bych čekal něco trochu jiného...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Je to dost divná odpověď. Taky nevím, co tím myslí, že to nemohli stihnout? Stihnout do kdy??? Nebo co stihnout? Speciály už existují, tak je snad jedno, kdy je budou dávat.

Mimochodem, v závěrečném díle sedmé řady to, co jsme očekávali: Jiří Plachý - John Hurt (Doktor).

Tak jen doufám, že ty speciály odvysílají. Když ne jinak, tak po letní repríze, o které mi psali.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 798
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od starpep »

Ta odpověď by pasovala leda na to, jak měli dávat ten výroční speciál v listopadu i na ČT, jak to bylo skoro ve všech zemí světa současně.
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

No, to by bylo fajn, nicméně by to pořád neřešilo náš problém. Jenže vlastně ani nevíme, jestli nějaký problém je. Vzhledem k tomu, že teď na ČT2 mají vysílání jasné, tak na Doktora se můžeme těšit přinejmenším až po Soči.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
corleone71
Příspěvky: 32
Registrován: 21 zář 2012 01:28

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od corleone71 »

Musím vás sklamať, aj keď sa skončí olympiáda v šoči, Doctor Who nebude.
Tu máte odkaz :
http://www.ceskatelevize.cz/faq/otazka-tydne/107/

Hlavná vec že napísali pokračování příste, a žiadne příste nebude.
Ja som síce videl špeciál k 50-temu výročiu, ale tešil som sa na dabing. No čo už.
Uživatelský avatar
greenarrow0
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2014 09:27

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od greenarrow0 »

ČT2 ma teda rozhodne sklamalo :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Mě taky. Prakticky vůbec na vysílání toho seriálu neupozornili, dávali to ve stejnou dobu jako na jedničce a na Primě zprávy a pak se diví, že se na to lidi nekoukají. Teď hrozí reálné nebezpečí, že pokud vůbec pokračování u nás budou dávat, tak zase na AXN, čili to dabingové zlepšení, které doznal seriál v sedmé sérii bylo opravdu jen krátkodobou záležitostí.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5053
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Ištván: To by ale AXN muselo koupit od ČT sedmou sérii, nebo dle vyjádření ČT by jim to BBC nemusela prodat, když nebudou mít odvysílaných všech sedm sérií. A taky se může stát, že by sedmá série na AXN příp. měla svůj další dabing. :-?
petkazuza
Příspěvky: 122
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od petkazuza »

Takže dabingu filmu Day of the Doctor se asi jen tak nedočkáme, co? Jinak už jsou nějaké předběžně typy na dabing dvanáctého doktora?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“