Jsem do tebe blázen / Mad About You

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od bundaboy »

Paráda! Ví se, pro jakou televizi se to dabuje?
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od Mark LS »

Tak to jsem moc rád, že se nová série konečně dostala do Česka a že byli dodrženi Yvetta Blanarovičová i Otakar Brousek ml., doufám, že bude/byla snaha o dodržení všech dabérů na jejich postavách včetně Aleny Vránové, ta tady byla taky vynikající.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od bloom »

Jan Šťastný by určitě neměl být mezi hlavními postavami všech sérií, daboval jen v prvních několika dílech první série, v dalších sériích se už postava Selbyho vůbec nevyskytovala.
Tomáš Slach píše: Zatím nezařazení dabéři: Lubomír Lipský, Václav Postránecký (v 1., 2. a 3. sérii nedabují)
Lubomír Lipský daboval Lena Lessera, u Václava Postráneckého si teď nejsem jistý, možná jsem si to před časem spletl s jeho výskytem v Ally McBeal.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od Mark LS »

Tomáš Slach píše:
Libuše Švormová - Cynthia Harris (Sylvia Buchmanová)
Sylvii dabovala ve všech dílech jen Alena Vránová a to včetně 3.série :!:
konupka
Příspěvky: 58
Registrován: 10 kvě 2014 18:57

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od konupka »

Mark LS píše:Tak to jsem moc rád, že se nová série konečně dostala do Česka a že byli dodrženi Yvetta Blanarovičová i Otakar Brousek ml., doufám, že bude/byla snaha o dodržení všech dabérů na jejich postavách včetně Aleny Vránové, ta tady byla taky vynikající.
Já se obávám toho že sehnat paní Vránovou bude pro produkci velmi náročné protože už je v penzi a nehraje. Taky tu byla ta chyba s paní Švormovou takže bych si myslel že spíše obsadí ji nebo paní Merunkovou.
O. dabéři: Jan Schánilec, Antonín Molčík, Jiří Zavřel, Rudolf Hrušínský, Soběslav Sejk, Petr Haničinec, Jan Kanyza, Jiří Plachý, Viktor Preiss

O. dabérky: Alena Vránová, Jana Preissová, Ivanka Devátá, Eliška Balzerová, Veronika Gajerová, Jana Hlaváčová
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od Mark LS »

Libuše Švormová má v 8.sérii svou postavu - Carol Burnett, kterou dabovala i v předchozích sériích, takže ta bude doufám obsazená na ní a skvělá Alena Vránová dabovala ještě před 2 lety ve filmovém pokračování Panství Downton a to zase není tak dlouho.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od filip »

Tak se všem omlouvám za mystifikaci, ale nová řadu se nedabuje. Pan Brousek a paní Blanarovičová se ve studiu potkali při dabování Přátelé: Zase spolu, kde se nachází scénka ze seriálu Jsem do tebe blázen.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od 1403ka »

od 1.7. každé popoludnie okolo 13:25 hod. na ČT3.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jsem do tebe blázen / Mad About You

Příspěvek od Mark LS »

Tomáš Slach píše:
Kamila Špráchalová - Andrea Elson (Joanne), Vilém Udatný - Max Wright (muž ve výtahu)
Nejsou to ani Kamila Špráchalová a ani Vilém Udatný, ale Jitka Moučková a Milan Bouška, docela dost rozdíly, Tomáši. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“