A-D

Databáze herců (A-D) a jejich dabérů

Moderátor: ReDabér

Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: A-D

Příspěvek od Geser »

Jaj, takový kec jsem tu napsal :oops:
Naposledy upravil(a) Geser dne 06 srp 2009 12:09, celkem upraveno 1 x.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: A-D

Příspěvek od Markus »

Jen bych se chtěl zeptat, bude někdo zařazovat ty moje herce a jejich dabéry do databáze? Jako ne, že bych chtěl otravovat, ale kdyby se do databáze nezařazovali, tak bych se s tím pro další písmena už nedělal... :) Jinak nemusíte mít strach, že jsem se v něčem spletl. U každého herce, kterého jsem tam napsal, dabéra vím na 100 procent. A já si myslím, že u seriálových herců jsou dabéři mnohem důležitější, než u filmových herců. To, že Nicholase Cage dabuje skoro všude Zdeněk Mahdal ví snad každý, ale to že Amandu Tapping by měla dabovat Simona Postlerová už neví nikdo, kdo se nedívá na Hvězdnou bránu... ;) A o to dle mého jde. Aby sem přišel režisér nějakého nového seriálu, koukl na herce, pro které hledá dabéry a zjistil, že třeba ten herec před tím hrál sedm let v nějakém seriálu a daboval ho ten a ten dabér. Tudíž je spousta lidí už zvyklá na jeden určitý hlas...
Obrázek
Uživatelský avatar
dab.ing
Senior admin
Příspěvky: 71
Registrován: 27 úno 2008 22:42
Bydliště: Praha

Re: A-D

Příspěvek od dab.ing »

Markus píše:Jen bych se chtěl zeptat, bude někdo zařazovat ty moje herce a jejich dabéry do databáze? Jako ne, že bych chtěl otravovat, ale kdyby se do databáze nezařazovali, tak bych se s tím pro další písmena už nedělal... :)
Omlouvám se, že to tak trvalo :) Ale je to tam!
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: A-D

Příspěvek od Markus »

Super. :) Jen jsem si to prolítnul a chybka se vloudila, chybí tam "Beltran Robert - Luboš Ondráček - Star Trek: Voyager"... Zrovna včera někde hrál a samozřejmě úplně jiný hlas, ale u těchto "neznámých" herců se nad tím asi nemohu pozastavovat... ;)

Jinak u Bena Browdera. Pavel Vondra ho daboval v minisérii Farscape: Peacekeeper Wars na stanici Hallmark. To je závěrečný dvojfilm seriálu Farscape. Jen pro úplnost. Takže Ben už má tři dabéry. Kéž by se někdy v budoucnu dokázali dodržovat dabéři i u méně známých herců. Dodnes si myslím, že Pavel Vondra byl a je na Bena Browdera ideální a bohužel je mi to s prominutím prd platné. :D Samozřejmě nic proti Filipovi, jsem zvědav jak se s ním ve Farscape popere a třeba změním názor... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5676
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: A-D

Příspěvek od ReDabér »

Jiří Lábus daboval Rowana Atkinsona v seriálu TENKÁ MODRÁ LINIE.
Jinak bych ještě doplnil: Juliette Binoche-Petra Jindrová-Lupínková(TŘI BARVY:MODRÁ)
Nicolas Cage-Radovan Vaculík(MŮŽE SE TO STÁT I VÁM)
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: A-D

Příspěvek od Joseph »

Cusack John - Martin Zounar - Con Air, Pokoj 1408, Dítě z marsu
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Uživatelský avatar
dab.ing
Senior admin
Příspěvky: 71
Registrován: 27 úno 2008 22:42
Bydliště: Praha

Re: A-D

Příspěvek od dab.ing »

Joseph píše:Cusack John - Martin Zounar - Con Air, Pokoj 1408, Dítě z marsu
Martina Zounara jsem doplnil moc rád. Toho v dabingu už nebylo slyšet pěkně dlouho. Ale zdá se,že ve vrací :) (Pokoj 1408 je dost nový film)
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5676
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: A-D

Příspěvek od ReDabér »

Alexis Bledel-Lucie Vondráčková
John Cusack-Aleš Procházka(NALEZENÉ PENÍZE,VŠECHNY MOJE LÁSKY)
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: A-D

Příspěvek od Budy »

Tim Allen - Otakar Brousek ml. - Divočáci
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: A-D

Příspěvek od James55 »

Sekce byla upravena, tučně byli vyznačeni dabéři, kteří se k herci nejvíce hodí, prodiskutoval jsem to spolu s Markusem. Pokud vám něco nevyhovuje, nebo se nezdá, tak napište ;)
Odpovědět

Zpět na „A-D Databáze“