Vice / Vice

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Vice / Vice

Příspěvekod filip » 27 pro 2020 09:09

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Martin Sobotka - Christian Bale (Dick Cheney), Jana Páleníčková - Amy Adams (Lynn Cheneyová), Igor Bareš - Steve Carell (Donald Rumsfeld), Oldřich Hajlich - Jesse Plemons (Kurt), Josef Pejchal - Sam Rockwell (George Bush jr.), Antonín Navrátil - Eddie Marsan (Paul Wolfowitz), Jan Teplý - Justin Kirk (Scooter Libby), Martin Zahálka - Tyler Perry (Colin Powell), Anežka Saicová - Alison Pill (Mary Cheneyová), Eliška Nezvalová - Terri Cavanaugh (Torie Clarkeová), Jiří Valšuba - Bill Camp (Gerald Ford), Marek Libert - Don McManus (David Addington), Jiří Krejčí - Adam Bartley (Frank Luntz), Rudolf Kubík - Stewart J. Zully (Mark), Bohuslav Kalva - Dan Gilvary (kongresmen), Radovan Vaculík - Kirk Bovill (Henry Kissinger), Kristina Jelínková - LisaGay Hamilton (Condoleezza Riceová), Luděk Čtvrtlík - Joseph Beck (Karl Rove), Ivan Jiřík - Matt Miller (generál), Ludvík Král - Brandon Bales (agent CIA), Zuzana Mixová - Camille James Harman (Mary Matalinová), Nina Horáková - Lily Rabe (Liz Cheneyová), Martina Kechnerová - Betsy Koch (Kurtova manželka), Pavel Šrom - Stephen Adly Guirgis (George Tenet), Vlasta Peterková - Jillian Armenante (Karen Hughesová), Jakub Saic, Zdeněk Maryška, Martina Šťastná, Martin Hruška, Ivo Hrbáč, Anna Brousková, Petr Gelnar, Filip Tomsa, Pavel Vondrák, Radek Škvor, Jan Škvor, Zbyšek Horák (titulky)

Překlad: Vladimír Fuksa
Dialogy: Nataša Čermínová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Markéta Stegbauerová
Režie: Magda Landsmannová
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media - 2020
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
filip
Moderátor

Re: Vice / Vice

Příspěvekod DAN K. » 13 led 2021 21:58

Viděl jsem asi 30 minut a musím říct, že mě to rozesmutnilo. Jak mám rád tento výborný film, tak se trochu bojím, že kdo to uvidí na Cinemaxu, tak mu ten film přijde špatný, jelikož obsazení dabingu jde proti charakterům postav a ty pak vyznívají jinak, než je v originále zamýšleno. Nepotřebuju mít v obsazení za každou cenu dvorní dabéry, tuplem zde, kde dochází k věkovým změnám, ale tohle nějak "nehraje". Mrzí mě to i proto, že MGM disponuje předloňským dabingem Primy a mohlo ho HBO nabídnout. Ve studiu Barrandov k tomu přistoupili s velkým respektem k mimořádné náročnosti filmu a na tom výsledku je to pak slyšet.
DAN K.

Zpět na Filmy