Možná / Peut-être

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Možná / Peut-être

Příspěvekod bloom » 09 pro 2010 19:20

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING
V českém znění: Ladislav Mrkvička - Jean-Paul Belmondo (Ako), Michal Jagelka - Romain Duris (Arthur), Jolana Smyčková - Géraldine Pailhas (Lucie), Filip Švarc - Vincent Elbaz (Philippe), Zuzana Petráňová - Julie Depardieu (Nathalie), Ivana Měřičková - Emmanuelle Devos (Juliette), Klára Vodenková, Bohdan Tůma, Ladislav Novák, Ladislava Něrgešová, Jan Macoun, Pavlína Dytrtová, Michal Hodonínský, Petra Kulíková, Libor Bouček, Pavel Dytrt, Jana Pelikánová, Petr Vágner, Jan Marek, Jiří Hromada (titulky) a další

Překlad: Stanislava Savická
Produkce: Milan Soták
Zvuk: Viktor Kosolapov
Dialogy a režie: Michal Michálek
Vyrobilo: Studio Saga Tv s.r.o. pro HCE 2001

2. DABING
V českém znění: Jiří Krampol - Jean-Paul Belmondo (Ako), Libor Bouček - Romain Duris (Arthur), Jitka Moučková - Géraldine Pailhas (Lucie), Michal Holán, Anna Remková, Libor Terš, Eliška Nezvalová, Jan Szymik, Radek Hoppe, Marek Holý, Zuzana Skalická, Kateřina Lojdová, René Slováčková, Lucie Kožinová, Radek Kuchař a další.

Překlad: Klára Mušková
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Petr Skarke
Dialogy a režie: Filip Jančík
Vyrobila: Společnost SDI Media pro HBO 2012
bloom
Globální moderátor

Re: Možná / Peut-être

Příspěvekod salgado » 08 pro 2011 20:26

Zítra běží na Cinemaxu. Může někdo potvrdit tento dabing?
salgado

Příspěvekod Sen » 09 pro 2011 17:07

To těžko. Na Cinemaxu s titulky :twisted:.
Sen
Globální moderátor

Příspěvekod salgado » 10 dub 2012 10:03

To snad není možné, zase Krampol. :mrgreen:
salgado

Příspěvekod bloom » 10 dub 2012 11:20

Tak po Alici Hurychové rozšiřuje řady v SDI i Filip Jančík? :shock:
salgado píše:To snad není možné, zase Krampol. :mrgreen:

Tak přeci jen je jeho dvorní dabér, když to věkově sedí, jeho obsazení mi nevadí... ;)
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod salgado » 10 dub 2012 11:51

Chtěl bych slyšet oba dva dabingy pro porovnání. Pravdou ale je, že v těchto vážnějších rolích je na Belmonda nejlepší pan Mrkvička ( i když Muž a jeho pes s Krampolem nebyl špatný). Mně jenom přijde zbytečné vyrábět 2. dabing, když už jeden solidní existuje. Navíc tady o asi nebude ani otázka peněz či autorských práv.
salgado

Příspěvekod bloom » 10 dub 2012 14:58

salgado píše:Mně jenom přijde zbytečné vyrábět 2. dabing, když už jeden solidní existuje.

Konečně také nějaká pochvala nějakého novodobějšího dabingu. :D
salgado píše:Navíc tady o asi nebude ani otázka peněz či autorských práv.

Já bych právě řekl, že v ničem jiném problém nebude, když se na HBO běžně vysílá Smrtonosná past s několikahlasým VHS dabingem, dabingy tam rozhodně nevznikají podle posuzování nějaké kvality či nekvality.
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod DAN K. » 10 dub 2012 15:33

filip mi rikal, ze to chtel tocit s ladislavem mrkvickou (protoze by se mu v te roli zdal lepsi) , ale bylo mu narizeno, ze to musi dabovat pan krampol, tyto veci se deji kvuli vam divaku, kteri se neustale ve vsem dozadujete spjatych hlasu. pan krampol novy zpusob dabovani po technicke strance zvlada velmi spatne, dabovani mu jde velmi velmi pomalu, pracovat s kymkoliv jinym by bylo pro vsechny tvurce vyhodnejsi, jde jim jen o vase blaho:)
DAN K.

Příspěvekod Ištván87 » 10 dub 2012 15:40

DAN K. píše:bylo mu narizeno, ze to musi dabovat pan krampol, tyto veci se deji kvuli vam divaku, kteri se neustale ve vsem dozadujete spjatych hlasu... jde jim jen o vase blaho:)

Z toho je vidět, že třeba na moje blaho každej kašle.. Já se často dožaduju změn zaběhlých dabérů a nikdo mě neposlouchá...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod mirbul » 10 dub 2012 15:50

DAN K. píše:bylo mu narizeno, ze to musi dabovat pan krampol

To snad není pravda, oni budou Krampola cpát všude.
Další sprzněnej dabing, ještě, že mám dabing s panem Mrkvičkou a nebudu to muset poslouchat :vztek:
mirbul

Další

Zpět na Filmy