Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od filip »

3.DABING: Vapet, TV Seznam

V českém znění: Pavel Trávníček - Terence Hill (Dave Speed), Dagmar Čárová - Joanne Dru (Rosy Labouche), Ladislav Županič - Ernest Borgnine (Willy Dunlop), Daniel Rous - Marc Lawrence (Torpédo), Anežka Saicová - Julie Gordon (Evelyn), Petr Burian - Sal Borgese (Paradise), Ladislav Cigánek - Lee Sandman (McEnroy), Pavel Vondra - Woody Woodbury (major NASA), Otto Rošetzký, Bohuslav Kalva, Petr Neskusil, Luděk Čtvrtlík, Josef Pejchal, Libor Terš, Jan Battěk, Štěpán Krtička, Jiří Ployhar, Tomáš Juřička, Jan Vágner (titulky) a další

Překlad: Sára Ambrozová
Spolupráce: Zdeněk Buk
Zvuk: Dušan Lipert
Dialogy a režie: Pavel Pokorný
Pro Vapet vyrobilo Studio Grant - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od Ištván87 »

Ještě tam dabuje např. Pavel Vondra nebo Bohuslav Kalva a ten dabing je čistá hrůza. Koho napadlo obsadit Pavla Trávníčka, to by mě fakt zajímalo. Jediné pozitivum je, že to není tak hrozné, jako když Jiří Krampol před pár lety namlouval třicetiletého Belmonda.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Tom.M.J.Fox
Příspěvky: 1
Registrován: 19 čer 2021 22:10

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od Tom.M.J.Fox »

Seznam.Tv prosim uz nikdy nic nedabujte....nejhorsi dabing co jsem kdy slysel....hlasy absolutne nesedi....proboha jak tohle mohlo vzniknout v roce 2021 ?!
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od salgado »

Nepochopitelný dabing, vždyť i na DVD od Vapet je dabing VHS.
dabing fans
Příspěvky: 436
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od dabing fans »

Tak jsem se podíval na dabing s Pavlem Trávníčkem a musím říct, že to zase tak špatné nebylo. Ten věk tam sice trochu znát je, ale nakonec to bylo lepší než jsem původně čekal a Pavel Trávníček zvládl nadabovat 40 letého Hilla i v dnešní době dost dobře. :)
Já osobně ale přeci jen zůstanu u dabingu s Michalem Pavlatou, protože právě s tím jsem tento film viděl mnohokrát a jsem na něj nejvíce zvyklý.
Jakub25
Příspěvky: 568
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od Jakub25 »

3.DABING: (Vapet, TV Seznam)
V českém znění: Pavel Trávníček - Terence Hill (Dave Speed), Dagmar Čárová - Joanne Dru (Rosy Labouche), Ladislav Županič - Ernest Borgnine (Willy Dunlop), Daniel Rous - Marc Lawrence (Torpédo), Anežka Saicová - Julie Gordon (Evelyn), Petr Burian - Sal Borgese (Paradise), Harold Bergman (kněz), Ladislav Cigánek - Lee Sandman (McEnroy), Pavel Vondra - Woody Woodbury (major NASA), Bohuslav Kalva - Herb Goldstein (Silvius), Libor Terš - Claudio Ruffini (hloupý Torpedův poskok), Svatopluk Schuller - Sergio Smacchi (Torpedův poskok s kloboukem), Otto Rošetzký, Petr Neskusil, Luděk Čtvrtlík, Josef Pejchal, Jan Battěk, Štěpán Krtička, Jiří Ployhar, Tomáš Juřička, Jan Vágner (titulky) a další
topi80
Příspěvky: 5
Registrován: 24 zář 2011 11:33

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od topi80 »

Pavlata se sice na Hilla objektivně nehodí, ale v tomto ztřeštěném filmu je jeho ztřeštěný dabing skutečně ten nejlepší, i kdyby se dvorní dabéři Skopal s Trávníčkem sebevíc překonávali. Tady prostě úsloví o výjimce potvrzující pravidlo nalezlo svůj nejtypičtější příklad.
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od Manche »

Mě se původní dabing s pány Pavlatou a Schánilcem taky líbil nejvíc (2. dabing jsem nikdy neviděl, ale to obsazení nevypadá špatně), ale pánové Trávníček a Županič v tom novém dabingu byli docela slušní (jen ten věk pana Trávníčka už byl někdy poznat, u pana Županiče zatím stárnutí hlasu nepozoruji), i ta ženská dvojka byl obsazená dobře. Spíš ty vedlejší postavy mi neseděly, nejvíc asi pan Cigánek na toho policejního šéfa (ten hlas mi přišel na tu postavu až příliš mladý)...
Jery83
Příspěvky: 44
Registrován: 04 úno 2020 14:47
Bydliště: Ostravsko

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od Jery83 »

2. dabing právě běží na ČT
VU+ 4K SE BT VTI
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Superčmuchal / Superpolda / Poliziotto superpiù

Příspěvek od Manche »

Hlasový obsazení 2. dabingu mi přišlo hodně dobrý (Skopal mi přijde možná ještě lepší než Trávníček), ale párkrát mi překlad přišel takovej kostrbatej nebo nějak básnicky vzletnej (třeba vzkaz Rosy u květin na popravě, Torpédovo rozčilený přiznávání se Davidovi), že mi to znělo dost nepřirozeně, že takhle šroubovaně by nikdo v životě nemluvil...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“