Spálené stodoly / Les granges brûlées

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Spálené stodoly / Les granges brûlées

Příspěvekod Laik » 07 lis 2008 20:40

Obrázek
Info: IMDb | CSFD | FDb

V českém znění: Eduard Cupák - Alain Delon (Pierre Larcher), Jiřina Petrovická - Simone Signoret (Rose), Vladimír Stach - Paul Crauchet (Pierre), Alfred Strejček - Bernard Le Coq (Paul), Jan Schánilec - Pierre Rousseau (Louis), Jana Drbohlavová - Catherine Alégret (Françoise), Jorga Kotrbová - Miou-Miou (Monika), Helga Čočková - Béatrice Constantini (Lucile), Čestmír Řanda - Christian Barbier (velitel četníků), Bohumil Bezouška - Renato Salvatori (hoteliér), Bedřich Prokoš - Fernand Ledoux (předseda soudu), Ladislav Frej - Armand Abplanalp (policejní inspektor), Míla Besser - Michel Berard (Raoul), Jiří Krampol - Martin Trévières (Michel), Vladimír Fišer (hlasatel), Jan Bartoš - Gérard Chevalier (policista Émile), Jiří Hurta - Jean Bouise (novinář), Zdeněk Blažek (policejní lékař na místě činu) + (přítel Cateuxových), Jan Víšek (prokurátor) + (policista), Zdeněk Jelínek, Vladimír Pospíšil a Pavel Spálený a další.

Zvuk: Lubomír Zajíc
Střih: Josef Barták
Zvukové efekty: Marie Fronková
České dialogy: Irena Skružná, Marie Fronková
Režie českého znění: Bedřich Fronk
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing 1974
Laik

Re: Spálené stodoly/ Les grandes brulees

Příspěvekod starydabing » 11 srp 2010 11:53

Na jeseň to vysiela Česká televize. Dávali to niekedy s tým starým dabingom?
StaryDABING on Obrázek & Obrázek
starydabing

Příspěvekod anderson » 11 srp 2010 12:10

Ano davali a dabing vysiel chvalabohu aj na DVD.
anderson

Příspěvekod Pomajz » 25 říj 2010 22:08

Zdeněk Blažek, Vladimír Fišer (hlasatel)
Škoda toho zvuku na ČT, je docela mimo :(
http://www.youtube.com/watch?v=b9LOEG9trXU původní titulky ÚPF
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Obrázek
Pomajz

Příspěvekod Paddy » 26 říj 2010 16:33

Moc by mě zajímalo, kdo dabuje toho (NOVINÁŘE), ten hlas je mi hrozně povědomý, ale přesto si nemohu vzpomenout kdo by to mohl být! Chvílema mluví jako L. FREJ a pak zase jako J. SCHÁNILEC, ale přesto to není ani jeden znich. I ty dětské role mě něco říkají, ale stejně nevím, jak se jmenují. Jeden z těch strážníků si myslím, že tam promluvil jako MIRKO MUSIL - nevím ?
Paddy

Příspěvekod sud » 26 říj 2010 20:40

No tak oba to určitě nebyli, tohle je IMHO jeden z nejprofesionálnějších a nejlépe obsazených a zahraných dabingů, které jsem kdy slyšel. Já si celou dobu myslel, že novináře mluvil Jiří Němeček, ale POMAJZ zde zveřejnil Zdeňka Blažka a znejistil mě tím.

Jinak ještě Jan Bartoš (policista Émile) - neznám hercovo jméno.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
sud

Příspěvekod bloom » 26 říj 2010 21:47

sud píše:tohle je IMHO jeden z nejprofesionálnějších a nejlépe obsazených a zahraných dabingů, které jsem kdy slyšel.

Dovolím si oponovat (a určitě všechny pobouřím :) ), jelikož obsazení hlavní role se mi vůbec nelíbí, pan Cupák mi s Delonem nikdy neseděl ... :-?
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod Pomajz » 26 říj 2010 22:20

Zdeněk Blažek řekl nashledanou a další dvě tři slova.
Pan Cupák daboval Delona skvěle, ale na Delona jedině pan Lakomý a Abrhám.
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Obrázek
Pomajz

Příspěvekod salgado » 26 říj 2010 22:28

Abrhám možná, ale Lakomý už byl svým hlasem na Delona starý před 50 lety. Pro mě nejlepší Trávníček. Ty jeho dabingy z 90. let jsou velmi dobré. Cupák mi moc neseděl ve Smrti darebáka, naopak ve Spálených stodolách mu to celkem sedlo. A ještě abych nezapomněl - Jiří Štěpnička podal v Kdo nastaví kůži taky super výkon.
salgado

Příspěvekod sud » 27 říj 2010 12:03

salgado píše:Abrhám možná, ale Lakomý už byl svým hlasem na Delona starý před 50 lety.

Cože, starý? Vždyť je jen o 4 roky starší, než jeho francouzský kolega?!
A navíc, když si pustíš Delona v originále, zjistíš, že hlasově je mu nejvíc podobný právě pan Lakomý! Trávníčka mám taky rád, ale ne ve všech filmech. Upřímě si neumím představit, jak by mohl svým sladkým rošťáckým hláskem namluvit ledového a zarputilého vyšetřovatele Gabinovského střihu Pierra Larchera.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
sud

Další

Zpět na Filmy