Tygří spáry 3 / Tiger Claws II

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Tygří spáry 3 / Tiger Claws II

Příspěvekod Papo » 27 úno 2011 03:42

Tygří spáry 3 / Tiger Claws II (1996)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související: Tygří spáry | Tygří spáry 4
Podobné: Tygří spáry 2

DABING: VHS, JOJ

V českém znění: Jaroslava Obermaierová - Cynthia Rothrock (Linda Mastersonová), Ladislav Cigánek - Jalal Merhi (Tarek Richards), Bolo Yeung (Chong), Drahomíra Kočová - Rebecca Chu (hosteska), ? (policistka v nasazení), Aleš Jarý - Evan Lurie (Victor), Radovan Vaculík - Ong Soo Han (Dai Lo Fu), Michal Suchánek - (Mastersonovej parťák), Jan Přeučil - Eric Lee (starý mistr Sifu Chow), Martin Kolár - Ming Kwong So (správce hotela), Marek Libert - Brad Milne (Jones), Paul Rapovski (Lo Fův zabiják č. 1), Bohdan Tůma - Jeff Feher (Michaels), Mike Chow (Lo Fův zabiják č. 2), Milan Bouška - Lazar Rockwood (Escobar), Jimmy Chong (kuchař) + (titulky)

Překlad: Evelyna Koublová
Dialogy: Alexandra Švarcová
Zvuk: Antonín Kravka - AK Studio
Režie: Petr Tichý
Vyrobilo: Studio Auvit 1996
Papo

Re: Tygří spáry 3 / Tiger Claws II

Příspěvekod Papo » 27 úno 2011 04:07

POZNÁMKA: ČESKÝ DISTRIBÚTOR INTERSONIC VYDAL TENTO FILM POD NÁZVOM "TYGŘÍ SPÁRY 3", PRIČOM PôVODNÝ NÁZOV FILMU JE "TIGER CLAWS II". TEDA JEDNÁ SA O PRIAME POKRAČOVANIE (SEQUEL) FILMU TYGŘÍ SPÁRY z roku 1991. KEĎŽE TYGŘÍ SPÁRY 2 JE ČESKÝ NÁZOV FILMU TC 2000 (KTORÝ S PREDCHÁDZAJÚCIM FILMOM Z ROKU 1991 NEMÁ ABSOLÚTNE NIČ SPOLOČNÉHO, TEDA OKREM DVOCH HLAVNÝCH PREDSTAVITEĽOV), INTERSONIC AUTOMATICKY TENTO FILM NAZVAL "TYGŘÍ SPÁRY 3". PRETO JE CELÉ ČÍSELNÉ PORADIE TEJTO SÉRIE FILMOV POSUNUTÉ. PRI VYSIELANÍ V TELEVÍZIÍ SI TEN NEZMYSELNÝ ČESKÝ NÁZOV FILMU VŠIMLI A PREDABOVALI HO DO SPRÁVNEJ PODOBY, TEDA - TYGŘÍ SPÁRY 3. (číta Jiří Klem). PRETO SÚ INFORMÁCIE NA MNOHÝCH STRÁNKACH AKO CSFD.CZ, ALEBO FDB.CZ UVÁDZANÉ NESPRÁVNE A DOCHÁDZA K NEDOROZUMENIAM. ZÁROVEŇ BY SOM SA CHCEL OBRÁTIŤ NA "andersona" S PROSBOU, ABY POŽIADAL NA CSFD.CZ O OPRAVU NÁZVOV FILMOV TYGŘÍ SPÁRY 3 A TYGŘÍ SPÁRY 4 (TAK AKO TO UVÁDZA INTERSONIC). NA FDB.CZ SOM SA UŽ O TO POSTARAL. SÍCE MI TRVALO PRESVEDČIŤ ICH O TOM, ALE PRI POSKYTNUTÍ VHS OBALOV, NÁZVY FILMOV DODATOČNE OPRAVILI.
Papo

Příspěvekod Michaela » 27 úno 2011 04:19

film jsem neviděla ,ani nikdy neuvidim ,ale Cynthiu Rothrock znám a jakmile jsem si u jejího jména přečetla Jaroslava Obermaierová, jsem se musela začít smát , vskutku vtipná kombinace :D
Michaela

Příspěvekod Roman-tik » 27 úno 2011 13:21

No ja mam pocit, že intersonic je slovenská značka, z počiatku vychádzali VHS v dvoch verziách SK aj CZ, ale dlho to nevydržalo .... tygrie pazury sú už klasikou a stále čakám kým výjdu aj ďalšie filmy, ktoré ešte DVD nevideli.
Roman-tik

Příspěvekod anderson » 27 úno 2011 19:20

Názvy na CSFD som doplnil, ani som nevedel, ze to tam este nie je, ale o tejto "anomálii" od INTERSONICu som vedel. :mrgreen: A co sa tyka Obermaierovej, je to mozno nezvykle, ale ona je predsa Cynthiinou "dvornou" v rannych dobach VHS.
anderson

Zpět na Filmy