Velký šéf / Le Cerveau

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od Pomajz »

anderson píše:v ktorej tá pasáž s NEW YORKOM - samozrejme nenadabovaná - je.
No tak o to je to horší, tak asi na ČST verzi ta věta nebyla? To by mohl vědět někdo kdo má nahrávku z ČST z 80 let.
RETROFILM
Uživatelský avatar
gillan
Příspěvky: 201
Registrován: 14 kvě 2011 19:42

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od gillan »

Je smutné, že nám televize nabízí takhle nekompletni dabingy a o vydavatelích Bluray a DVD ani nemluvě.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od richardda »

Sokujici je zejmena to, ze CT se oficialne chlubi jakousi "mravenci praci", ktera divakum udajne prinasi film VELKY SEF v nejlepsi mozne podobe, pricemz ve vysledku - jak zjistil naprosto nezvratne Pomajz - je toto tvrzeni jenom obycejnou lzi. To je opravdu smutne... :cry:
NOVA, jedině ona.
piedone
Příspěvky: 17
Registrován: 09 dub 2010 14:45

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od piedone »

Mám kompletnú zvukovú nahrávku z reprízy filmu dňa 9.2.1986. Už vtedy bola skrátená scéna prekopávania sa z väzenia (nebolo tam žiadne "kuku"). Na konci, keď sa Belmondo váľa v peniazoch, je hneď za touto scénou strih na to ako Bourvil hovorí "No jo,no jo."
Uživatelský avatar
gillan
Příspěvky: 201
Registrován: 14 kvě 2011 19:42

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od gillan »

Otázka na uživatele piedone který píše - Mám kompletnú zvukovú nahrávku z reprízy filmu dňa 9.2.1986. Už vtedy bola skrátená scéna prekopávania sa z väzenia (nebolo tam žiadne "kuku")
Otázka zní - v jaké scéně by měl někdo říct - kuku ? Děkuji.
piedone
Příspěvky: 17
Registrován: 09 dub 2010 14:45

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od piedone »

gillan píše:Otázka na uživatele piedone který píše - Mám kompletnú zvukovú nahrávku z reprízy filmu dňa 9.2.1986. Už vtedy bola skrátená scéna prekopávania sa z väzenia (nebolo tam žiadne "kuku")
Otázka zní - v jaké scéně by měl někdo říct - kuku ? Děkuji.
Počas scény úteku z väzenia.
Uživatelský avatar
gillan
Příspěvky: 201
Registrován: 14 kvě 2011 19:42

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od gillan »

piedone a ještě naposled otázka - a nepamatuješ si kdo to řekne to slůvko - kuku ? Belmondo nikoho celou cestu co utíká z vězení nepotká až Bourvila kdy se spolu setkají v autě a Bourvil potká při scéně útěku z vězení jen vězně ke kterému se omylem prokope do cely a říká tomu vězni - cituji : Promiňte pane, je tohle cela čtyřiatřicet ? a vězeň odpoví : Kdepak kamaráde to seš vedle ta je tady naproti - a jinak také nikoho jiného cestou z vězení nepotká. Tak jsem z toho takový zmatený, kdo a kde a komu to kdo řekne. Děkuji.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od richardda »

gillan píše:...Tak jsem z toho takový zmatený, kdo a kde a komu to kdo řekne. Děkuji.
Kopie co vysilali na CT onu scenu obsahuje. Je to zhruba cas 00:11:20. ;)
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
gillan
Příspěvky: 201
Registrován: 14 kvě 2011 19:42

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od gillan »

Aha , už vím je to scéna pod zemí když se prokopávají ven ,já to na mé staré nahrávce totiž nemám, proto jsem v tom tápal. Děkuji richardda za pomoc.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Velký šéf / Le Cerveau

Příspěvek od richardda »

gillan píše:...já to na mé staré nahrávce totiž nemám, proto jsem v tom tápal. Děkuji richardda za pomoc.
Neni zac. ;) A jestli se muzu zeptat, jaky je zdroj tve stare nahravky, ze neobsahuje tuhle scenu? Televize? Nebo nejaka VHS? Vubec si nedovedu predstavit proc by kdokoliv tuhle scenu vystrihaval. :-?
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“