Dokažte mi vinu / Find Me Guilty

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Dokažte mi vinu / Find Me Guilty

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: [obsazeni]:Jaromír Meduna - :Vin Diesel (Jackie DiNorscio), :Pavel Rímský - :Alex Rocco (Nick Calabrese), :Jiří Prager - :Peter Dinklage (Ben Klandis), :Bohdan Tůma - :Linus Roache (Sean Kierney), :Jiří Plachý - :Ron Silver (soudce Finestein), :Helena Brabcová - :Annabella Sciorra (Bella), :Jitka Moučková - :Aleksa Palladino (Marina), :Dalimil Klapka - :Jerry Adler (Jackieho právník), :Marek Libert, :Jaroslav Kaňkovský, :Pavel Vondra, :Václav Mareš, :Petr Oliva, :Zdeněk Hruška, :Miloslav Študent, :Martin Kolár, :Jiří Valšuba a další.[/obsazeni]

Překlad: Zbyněk Ryba
Zvuk: Jiří Moudrý
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy: Luděk Koutný
Režie: Jiří Kodeš
Vyrobila: LS Productions pro Magic Box 2006
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Dokažte mi vinu / Find Me Guilty

Příspěvek od jackb »

doplnění:
Helena Brabcová - Marcia Jean Kurtz (Sara Stilesová), Dalimil Klapka - Richard DeDomenico (Tom Napoli), Marek Libert - Robert Stanton (Chris Newberger), Jaroslav Kaňkovský - Ben Lipitz, Peter McRobbie (Henry Kelsey, Peter Petraki), Pavel Vondra - Raúl Esparza, Josh Pais (Tony Compagna, Harry Bellman), Václav Mareš - James Biberi (Frank Brentano), Petr Oliva - Frank Pietrangolare (Carlo Mascarpone), Zdeněk Hruška - Terry Serpico (Michael Kerry), Miloslav Študent - Steven Randazzo (Chris Cellano), Martin Kolár - Richard Portnow (Max Novardis), Jiří Valšuba - Domenick Lombardozzi, Roger Zamudio (Jerry McQueen, Octavio Juarez)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“