Hříšný tanec / Dirty Dancing

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Michaela2 »

já jsem ráda kvůli A. Navrátilovi, já ho v kombinaci s Patrickem miluju, ale Štěpnička tam je fakt jak pěst na voko :evil: :evil: mimochodem Pomeje taky nezní vůbec špatně soudě na základě ukázky :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od oberon »

Já jak vidím, že někde hraje Patrick Swayze, tak si řeknu, že není nad starou dobrou kombinaci Swayze - Schwarz...
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Angus MacGyver »

Kdysi jsem řešil s Michaelou2, že ani jeden dabing Hříšného tance není nejlepší a tehdy jsme se shodli zhruba na tomto:
Vanda Hybnerová - Jennifer Grey (Frances 'Baby' Housemanová)
Martin Písařík - Patrick Swayze (Johnny Castle)
Jaromír Meduna - Jerry Orbach (Jake Houseman)
Vlasta Peterková - Kelly Bishop (Marjorie Housemanová)
Tereza Chudobová - Jane Brucker (Lisa Housemanová)
Kateřina Lojdová - Cynthia Rhodes (Penny Johnsonová)
Jan Kalous - Max Cantor (Robbie Gould)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Joe Black »

To by to dopadlo... :D A proč jste to vlastně dělali?
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Lukiz »

Asi nějaká silvestrovská zábava ve stylu, kdo by mohl předabovat Titanic: Leonardo DiCaprio - Libor Terš, atd. :D
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Ištván87 »

To by bylo obsazení na vraždu. :D Každopádně myslím, že i pan Schwarz by ještě zvládnul mladýho Swayzeho. Každopádně vzhledem k tomu, že původní dabing se dá sehnat (to vím, sám jsem to pracně dával na uloz.to), tak není problém. :D Ještě by to chtělo, aby to někdy odvysílali na Český televizi a bude to v klidu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od HonzaXXII »

Ježišmarja, to jsou zas nápady. :D :roll: Vy chcete aby mě z vás trefilo??? :shock: :o
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od Michaela2 »

pamatuji si, že návrh k diskuzi nad novým dabingem HT padl, a koho obsadit do hlavních rolí, kdyby náhodou nový dabing vznikal. Já jsem s žádnými jmény nepřispěla, jelikož u herců, u kterých jsem zvyklá na jejich spjaté dabéry, nevím, kdo by měl dabovat jejich mladší já, navíc se v těch mladých dabérech už příliš neorientuji. první dabing jsem nikdy neviděla, jen ukázku a Pomeje se mi líbil, jsem zvyklá na 2. dabing, který se mi líbí, za uši mě tahá snad jen Lenka Lípová a Jiří Štěpnička. Respektive at by byl nový dabing sebelepší, mě by tahal za uši, protože si nedokaži představit, že by Baby na mě promlouvala jiným hlasem než Martina Hudečková, tak jako tak, takové filmy mě bavily tak před 10 -15 lety, takže zda to někdo někdy předabuje, je mi jedno.Peterková, Meduna, Chudobová jsou v pohodě, ale o ty vedlejší role zas tolik nejde ;) Písaříka dodnes nepoznám, pro mě má málo výrazný něčím specifický hlas, tam by to chtělo někoho s větším charisma...takže nad nedokonalostmi jsme se možná shodli, ale rozhodně ne na tímhle obsazením ;)
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od kubik-dulik »

Příjde mi, že Martina Hudečková si to v té druhé verzi užívá nějak víc... jinak se mi více líbí ten první dabing - dětství je dětství, nechápu, že Nova nekoupí a nebo ať koupí práva ČT.
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 276
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hříšný tanec / Dirty Dancing

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Odvysielané aj na TV Markíza s 2. dabingom.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“