Šéfové na zabití / Horrible Bosses

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Šéfové na zabití / Horrible Bosses

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související film: Šéfové na zabití 2

V českém znění: Zdeněk Mahdal - Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Michal Holán - Charlie Day (Dale Arbus), Ladislav Cigánek - Jason Bateman (Nick Hendricks), Martin Zahálka - Kevin Spacey (Dave Harken), Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Dr. Julia Harrisová), Libor Hruška - Jamie Foxx (Dean Jones), Filip Švarc - Colin Farrell (Bobby Pellitt), Lucie Vondráčková - Lindsay Sloane (Stacy), Vladimír Brabec - Donald Sutherland (Jack Pellit), Bohdan Tůma - P.J. Byrne (Kenny Sommerfeld), Hana Ševčíková - Julie Bowen (Rhonda Harkenová), Jiří Hromada - Bob Newhart (Lou Sherman), Matouš Ruml - John Francis Daley, Brian George (Carter, Atmanand), Zbyšek Horák - Ioan Gruffudd (muž na mokrou práci, titulky), Kateřina Seidlová, Klára Sochorová, Libor Terš, Petr Pospíchal a další

Překlad: Blanka Vojířová
Dialogy: Monika Macků
Zvuk: Miloš Vrána, Michal Vašica
Produkce: Leoš Lanči
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2011
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Šéfové na zabití / Horrible Bosses

Příspěvek od palg »

Budy píše:
farb píše:Martin Zahalka?
Už ho jednou daboval.
jo a nebyl špatnej. celkově se mi zdál lepší než Otakar Brousek.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Šéfové na zabití / Horrible Bosses

Příspěvek od Ištván87 »

Ajajaj... Mám dojem že se to taky dělalo v době dovolených, ne??? Obsazení mi přijde spíš jako návrh než jako konečná verze... Ale nebudu hodnotit dokud jsem to neviděl... Jestli je nezcenzurovaný slovník, tak Zdeněk Mahdal vždycky uměl skvěle nadávat... Ale co mě mrzí, je obsazení Michala Holána... Ten toho upištěnýho chlápka podle mě nedá ani omylem...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Šéfové na zabití / Horrible Bosses

Příspěvek od Michaela2 »

Proč návrh ? Vždyt Jiří Balcárek dodržel téměř všechny spjaté dabéry, jeden z mála režiséru, který se snaží vyjít vstříc...
Jakub25
Příspěvky: 569
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Šéfové na zabití / Horrible Bosses

Příspěvek od Jakub25 »

V českém znění: Zdeněk Mahdal - Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Michal Holán - Charlie Day (Dale Arbus), Ladislav Cigánek - Jason Bateman (Nick Hendricks), Martin Zahálka - Kevin Spacey (Dave Harken), Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Dr. Julia Harrisová), Libor Hruška - Jamie Foxx (Dean Jones), Filip Švarc - Colin Farrell (Bobby Pellitt), Hana Ševčíková - Julie Bowen (Rhonda Harkenová), Bohdan Tůma - P.J. Byrne (Kenny Sommerfeld), Matouš Ruml - John Francis Daley (Carter) + Brian George (Gregory / Atmanand), Lucie Vondráčková - Lindsay Sloane (Stacy), Zbyšek Horák - Ioan Gruffudd (muž na mokrou práci + titulky), Vladimír Brabec - Donald Sutherland (Jack Pellit), Kateřina Seidlová - Celia Finkelstein (Margie Emermanová), Klára Sochorová - Meghan Markle (Jamie), Jiří Hromada - Wendell Pierce (detektiv Hagan) + Bob Newhart (Lou Sherman), Libor Terš - Chad Coleman (barman) + Isaiah Mustafa (důstojník Wilkens), Petr Pospíchal - Ron White (detektiv Samson)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“