Nejdelší den / The Longest Day

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Nejdelší den / The Longest Day

Příspěvekod sud » 01 úno 2009 12:57

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB

V českém znění: Alois Švehlík - Robert Mitchum (generál Norman Cota), Jaromír Meduna - John Wayne (plukovník Vandervoort), Bohuslav Kalva - Eddie Albert (kapitán Thompson) + (více rolí), Antonín Navrátil, Josef Velda, Martin Velda, Jaroslava Brousková, David Vejražka, Eva Miláčková, Bohdan Tůma - Robert Ryan (generál Gavin) + (více rolí), Mário Kubec, Jaroslav Vlach, Jiří Pomeje, Jiří Čapka - Henry Fonda (generál Theodore Roosevelt jr.), Martin Zounar (titulky)

Překlad: Robert Valentin, Petra Valentinová
Zvuk: Martin Václavík
Výroba a produkce: ArtCash Mandrax
Režie č. znění: Martin Zounar
Vyrobila: Česká nezávislá televizní společnost Nova 1994
Nejoblíbenější dabéři: Alois Švehlík, Boris Rösner, Eduard Cupák, Jiří Zavřel, Ladislav Mrkvička, Vladislav Beneš
Nejoblíbenější dabérky: Eva Hudečková, Zlata Adamovská, Helena Friedrichová, Jorga Kotrbová, Marie Drahokoupilová, Ilona Svobodová
sud

Re: Nejdelší den / The Longest Day

Příspěvekod oik » 15 úno 2010 09:13

Alois Švehlík - Robert Mitchum (gen. Norman Cota), Jaromír Meduna - John Wayne (plk. Vandervoort), Bohdan Tůma - Robert Ryan (gen. Gavin)
oik

Příspěvekod salgado » 26 úno 2017 13:13

Zajímalo by mě, kdo daboval Bourvila. Jiřího Brudera v obsazení nevidím.
salgado

Příspěvekod Pomajz » 26 úno 2017 14:09

A v čem je problém si ten film pustit a zjistit si to sám? Ty jsi přeborník s prominutím v pokládání hloupých otázek.Být to nějaký nedostupný film pochopil bych tvojí otázku, ale toto??
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín (ekonomický negramot) pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

Příspěvekod salgado » 26 úno 2017 15:11

Ty jsi také přeborníkem. Zejména pokud jde o hloupé odpovědi. Napiš mi, prosím, seznam otázek, které považuješ za chytré. Kdo ti dal právo někoho hodnotit?
salgado

Příspěvekod Pomajz » 26 úno 2017 17:27

Pomajz píše:Ty jsi přeborník s prominutím v pokládání hloupých otázek.

salgado píše:Ty jsi také přeborníkem. Zejména pokud jde o hloupé odpovědi.

Mezi tím co jsem napsal já a ty je trošku rozdíl. ;)

salgado píše: Napiš mi, prosím, seznam otázek, které považuješ za chytré.

No za hloupé považuji třeba když 245x napíšeš "kdy to běželo naposledy v TV" atd..
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín (ekonomický negramot) pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

Zpět na Filmy