Elitní zabijáci / Killer Elite

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od Sen »

palg píše:Jinak mohli by se při udělování cen FF udělovat i ceny za nejhorší dabing, měl bych hned dva adepty, Martina Učíka a Petra Švédu.
Já přidávám Milana Sotáka. Přes všechnu snahu se ti do výčtu nevešel, doufejme, že Dabingforum nenavštěvuje, mohl by se začít snažit ještě víc a to už by asi byly dabingy od Saga TV zcela neposlouchatelné :).
safink88
Příspěvky: 62
Registrován: 28 srp 2009 20:30

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od safink88 »

Souhlasím se všemi. Tohle dabingové obsazení je nejhorší, co jsem kdy viděl. Taková herecká esa jako De Niro, Statham nebo Owen a oni nazachovají dvorní dabéry. To je fakt ostuda. Pan Učík by se měl na to vyprdnout. Film jsem viděl v kině s originálem, takže je jasný, že tenhle dabing nebudu chtít nikdy slyšet. Fuj, fuj a ještě jednou fuj
Uživatelský avatar
IanParker
Příspěvky: 1
Registrován: 10 črc 2012 08:22

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od IanParker »

Pro zajímavost jsem vytvořil krátké video, kde jsou ty "Nejlepší" části z dabingu a ukázky De Nira Hrušky, a Owena Hoppeho. Pouštějte jen na vlastní nebezpečí. http://www.youtube.com/watch?v=5-CV08Kk6rE&feature=plcp
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od Joseph »

IanParker píše:Pro zajímavost jsem vytvořil krátké video, kde jsou ty "Nejlepší" části z dabingu a ukázky De Nira Hrušky, a Owena Hoppeho. Pouštějte jen na vlastní nebezpečí. http://www.youtube.com/watch?v=5-CV08Kk6rE&feature=plcp
Tak to předčilo mé nejčernější představy! Zní to jako nějakej fanboyovskej dabing!
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od oberon »

Prostě me fascinuje odvaha Martina Učíka, že se snaží i sám dabovat. Půlce nováčků chybí větší projev...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od jackb »

podle ukázky je dabing ještě větší prasárna, než když se to čte. Radka Hoppe a Libora Hrušku komentovat nebudu, ale Petr Gelnar snažící se mluvit jako děda znělo fakt hrozně a v tý bitce ty zvuky těch chlapů co je Statham mlátí, tak to jsem se smál na plný kolo :lol: .
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od oberon »

Gelnar zjevně sám věděl, že herec není věkově zrovna odpovídající, tak se snažil to trochu zachránit, ale to se u pana Učíka nedá...
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od takezo »

Páni, tak nevim jestli to je skutečnost nebo ještě spím...
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Famfi
Příspěvky: 19
Registrován: 02 bře 2009 14:09
Bydliště: Přelouč

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od Famfi »

Co na tohle říci a nebýt sprostým?! Tohle ja normální megaprasárna... Za tohle fakt tvůrce tohoto dabingu Přelouč a cena FF nečeká... Ale jako recese to není špatný a občas jsem se fakt od srdce zasmál... Kor co tu Ian nahodil tu ukázku.... :)
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Elitní zabijáci / Killer Elite

Příspěvek od puffy »

HBO väcsinou prebera dabingy z videodistribucie.
Ale uvidime, mozno prekvapia. ;)
18.11.2009 - 28.12.2016
Odpovědět

Zpět na „Filmy“