Blaze / Blaze (1989)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paulman
Příspěvky: 487
Registrován: 07 dub 2010 11:08
Bydliště: PRAHA

Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od Paulman »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (VHS)
V českém znění: Luděk Munzar - Paul Newman (guvernér Earl Long), Vlasta Žehrová - Lolita Davidovich (Blaze Starr), Sylva Turbová, Jana Páleníčková, Antonín Molčík, Zdeněk Mahdal, Karel Urbánek, Vlastimil Zavřel, Bohumil Švarc, Radan Rusev, Petr Pospíchal, Zdeněk Podhůrský, Bohumil Švarc ml., Karolína Soukupová

Překlad: Radka Millerová
Úprava: Zdeněk Podhůrský
Zvuk: Petr Živný
Produkce: Petr Jan Svoboda
Režie českého znění: Petr Pospíchal
České znění připravila: agentura Erasmus
Vyrobila: pro HCE vyrobila ČNTS Nova 1994
Naposledy upravil(a) Paulman dne 16 říj 2018 16:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Paulman
Příspěvky: 487
Registrován: 07 dub 2010 11:08
Bydliště: PRAHA

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od Paulman »

informace k tomuto filmu poskytl uživatel wasrik.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od Sen »

Nejde spíše o dabing Novy? Skutečně v titulcích zaznělo, že jej vyrobila ČNTS Nova pro HCE :-??
wasrik
Příspěvky: 67
Registrován: 06 led 2012 17:05

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od wasrik »

JJ, je to přesně tak, jak jsem to napsal a důvod je prostý; je to odpousloucháno z originálky videokazety, která se mi náhodou dostala do rukou a tu vydala HCE. A protože mám moc rád Paula Newmana i Luďka Munzara, hned jsem to sem hodil...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od Lukiz »

Pak je to skutečně raritní věc. Můžeš někam nahodit třeba jen zvuk těch titulků?
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od Newmy »

wasrik píše:a tu vydala HCE.
Mám tomu rozumět tak, že tam to pro HCE řečeno není, ale tím že je kazeta od HCE jsi to tam dopsal?
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
wasrik
Příspěvky: 67
Registrován: 06 led 2012 17:05

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od wasrik »

No ono to tak docela vyznělo, že jsem si to tam napsal podle vlastního úsudku, takže se Ti vůbec nedivím, že Tě to napadlo, ale tohle bych nikdy neudělal. Tak to se omlouvám, ale je to tam fakt řečeno. A nahodit ukázku bych určitě mohl, ale jak už jsem tady párkrát psal, neumím překonvertovat film z s DVD na AVI nebo DivX (nebo jak se to dělá, aby byla někde ukázka...) :( Opačně není problém, mám ConvertXtoDVD, ale na tohle nemám program, bohužel. Vím, že je jich hodně, ale nevím, který je dobrý a nějak se mi nechce experimentovat, taky abych si do PC nenatáhl nějaký virus.
Asi před půl rokem mě požádal náš kolega palg o film Na titulní straně -2.DABING, ke kterému jsem tady poskytl údaje (abych Vás nemátl, bylo to ještě pod nickem Majklík, možná si jej někdo vybavíte, ale protože všude jinde jsem jako wasrik nebo wasrik1, chtěl jsem to sjednotit) a moc rád bych mu vyhověl, ale můžu mu to nahrát jen z VHS na DVD a poslat... Stejný problém je tady, pokud mi někdo poradíte, který program je na to nejlepší (ať už na celý film nebo na ukázku) -"nema problema" ;) Blaze je, jak už jsem napsal, z orig. VHS, ale já jsem si jej přehrál na DVD...
Naposledy upravil(a) wasrik dne 24 úno 2012 18:58, celkem upraveno 1 x.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od Lukiz »

Vážně tam je "Pro Hollywood Classic Entertainment vyrobila ČNTS Nova 1994", skutečně neobvyklé. Audio ukázka: http://soundcloud.com/paulky/blazecnts
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od salgado »

A existuje tedy ještě 2. dabing?
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Blaze / Blaze (1989)

Příspěvek od kubik-dulik »

Lukiz píše:Vážně tam je "Pro Hollywood Classic Entertainment vyrobila ČNTS Nova 1994", skutečně neobvyklé. Audio ukázka: http://soundcloud.com/paulky/blazecnts
Podobně u filmu Špatně zorganizovaná loupež:

V akciové společnosti Ateliéry Zlín pro Hollywood Classic Entertainment vyrobila ČNTS Nova, 1994.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“