Nevěrně tvá / Unfaithfully Yours

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Nevěrně tvá / Unfaithfully Yours

Příspěvekod Laik » 06 úno 2009 11:29

Obrázek Obrázek
Info: IMDb I ČSFD I FDb

V českém znění: Václav PostráneckýDudley Moore (Claude Eastman), Helena FriedrichováNastassja Kinski (Daniella Eastmanová), Josef AbrhámArmand Assante (Maxmillian Stein), Jan KanyzaAlbert Brooks (Norman Robbins), Eva Kubíková – Cassie Yates (Carla Robbinsová), Jan SchánilecRichard Libertini (Giuseppe), Ilja Racek – Richard B. Schull (Jess Keller), Oldřich Vlach – Ed Van Nuys (doorman), Václav Stýblo - Bernard Behrens (Bill Lawrence), Jan Pohan - Leonard Mann (milovník ve filmu), Jan Sedliský - Benjamin Rayson (soudce), Miriam Kantorková (Kellerova asistentka), Otto Lackovič (hotelový vrátný Ed), Inka Šecová - Jane Hallaren (Janet), Jiří Prager - Jan Tříska (Jerzy Czyrek), Daniela Bartáková - Penny Peyser (prodavačka ve zlatnictví) a další

Dialogy a režie: Miroslav Kubišta
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov dabing 1985
Laik

Re: Nevěrně tvá / Unfaithfully Yours

Příspěvekod Paddy » 11 srp 2009 15:51

Zrovna koukám na ten to film a vždycky sem měl pocit, že hlavní postavu daboval LADISLAV MRKVIČKA ? Tak mě tak napadá jestli náhodou neexistoval, kdy si dávno s tím to filmem ještě jeden dabing, před tím to. Neví to náhodou někdo ?
Paddy

Příspěvekod anderson » 12 srp 2009 10:12

Asi to bude len dojem. O inom dabingu som nepocul. Skor ma zaujima preco si ČST urobila vlastne uvodne aj zaverecne titulky (podobne to kedysi urobila aj pri TRUMFOVOM ESE). To mala kinokopia nejake nevhodne titulky ? Ved sa jedna o kinodabing.
anderson

Příspěvekod Newmy » 08 srp 2010 22:27

Premiéra v prosinci 1985
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod Ištván87 » 08 srp 2010 22:28

Neuvěřitelné štěstí, že pořád u tohoto filmu existuje jen jeden dabing (ťuk ťuk)... Viděl jsem to s tímto dabingem asi dvakrát na Nově a je nádherný. Výborné hlášky, báječné obsazení, prostě všechno co si fanoušek českého dabingu může přát...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Ištván87 » 24 led 2012 23:23

Koukám na to a můžete sem doplnit Inku Šecovou...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Licence2kill » 02 kvě 2012 18:40

Netuší někdo, kdo tam dabuje Jana Třísku?
Licence2kill
Moderátor

Příspěvekod urby » 05 pro 2012 20:16

Václav Stýblo - Bernard Behrens (Bill Lawrence), Jan Pohan - Leonard Mann (milovník ve filmu), Jan Sedliský - Benjamin Rayson (soudce), Miriam Kantorková (Kellerova asistentka), Otto Lackovič (hotelový vrátný Ed).
Licence2kill : dabéra Jana Třísky jsem také nepoznal, ten hlas přes mikrofon nezní přirozeně, zatím nevím.
urby

Příspěvekod Džejňulka » 06 pro 2012 10:26

tenhle film je skvělý a dabing mu asi hodně pomáhá, navíc je to asi jediný film, kde jsem slyšela dabovat pana Abrháma (ten mimochodem měl hlavně za mlada moc pěkný hlas a na tak trochu don juana v tomhle filmu se celkem hodil), hlášky jsou tady vážně vtipné a je skoro zázrak, že se dnes vysílá takhle starý dabing.
A dabéra pana třísky jsem také nepoznala, já byla ráda, že jsem si vůbec všimla samotného Třísky, který tam měl malinkou roličku. ;)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Teoretik » 03 lis 2013 14:30

Doplnění:
Inka Šecová - Jane Hallaren (Janet)
Jiří Prager - Jan Tříska (Jerzy Czyrek)
Daniela Bartáková - Penny Peyser (prodavačka ve zlatnictví)
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Teoretik

Zpět na Filmy