Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvek od bloom »

Jsem rád, že Billa Murrayho dabuje Jiří Štěpnička. Odhaduji, že Tildu Swinton bude dabovat Tereza Bebarová, Jasona Schwartzmana Jakub Saic a Harveyho Keitela Jiří Plachý. Pokud budou potvrzeni, tak poslední dvě spojení by mě tedy moc nepotěšila.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvek od Joe Black »

Jiří Štěpnička, Zuzana Slavíková, Alexej Pyško a Pavel Vondra - super... A jsem rád za Kláru Novákovou, mám jí moc rád a těší mě, že je v dabingu slyšet hodně... :-)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvek od bloom »

Tak to dopadlo jinak, než jsem plánoval a upřímně mě nakonec mrzí, že mi moje tipy nevyšly. Tildu Swinton dabuje Dana Pešková, Jasona Schwartzmana Antonín Navrátil (což je volba podle mě úplně mimo) a Jiří Balcárek se rozhodl nám rozšířit početný seznam dabérů Harveyho Keitela o Luďka Čtvrtlíka. :roll: Dabing IMHO táhnou Jiří Štěpnička, Alexej Pyško a Zuzana Slavíková, zbytek mi přišel slabší.
balcin
Příspěvky: 56
Registrován: 22 dub 2008 23:22

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvek od balcin »

Nevím, kde jste dostali tyto informace, ale Tildu Swinton dabuje Tereza Bebarová a Keitel měl ve filmu deset vět. Pan Plachý je výrazný a vynikající herec, kterého není možné ve filmu obsadit do více rolí, takže pan Čtvrtlík, který je také vynikající herec, ale může ve filmu udělat více rolí daboval Keitela. Aby pan Plachý přišel na deset vět,je v současné finanční situaci neekonomické. Jak jsem zde již několikrát psal, je mnoho aspektů při výrobě dabingu. Balcin
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvek od Sagres »

Nějak Ti tu vypadl Jaroslav Kaňkovský - Bob Balaban (vypravěč). S tím p. Plachým se omlouvám, že jsem to asi moc nepochopil, ale vždyť přece přišel a nadaboval tam pár vět jako Larry Pine (pan Billingsley) :-?
Pí. Slavíková jako Frances McDormand výborná! :-:
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvek od bloom »

Já jsem to také právě moc nepochopil, protože postava, kterou Jiří Plachý dabuje, má přibližně stejný počet replik jako Harvey Keitel...
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvek od Stanley Roe »

Koukám na to na HBO s tímto dabingem a je to úplně jiný film .. třeba Klára Nováková ve stejném roce dabuje tu malou holku v Koupili jsme zoo a tady dabuje děvče v pubertě .. COŽE? I některé ostatní hlasy znějí až příliš mladě .. poprvé se mi nelíbí Pyško .. pro roli by potřeboval víc zhroubnout .. i Štěpnička zněl moc mladě .. oproti Královskému víkendu, tam se snažil víc .. radši bych třeba Olivu ... a to ještě budu muset spolknout toho Čtvrtlíka na Keitelovi :roll:
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvek od fabec122 »

Na ČT originální znění s titulky
Odpovědět

Zpět na „Filmy“