Blade 2

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Blade 2

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Bohdan Tůma - Wesley Snipes (Blade), Pavel Rímský - Kris Kristofferson (Whistler), Filip Švarc - Norman Reedus (Scud), Mahulena Bočanová - Leonor Varela (Nyssa), Jan Vlasák - Luke Goss (Nomak), Karel Roden - Karel Roden (Karel Kunen), Pavel Pípal - Thomas Kretschmann (Damaskinos), Miroslav Saic - Ron Perlman (Reinhardt), Zdeněk Dolanský - Danny John-Jules (Asad), Zuzana Skalická - Marit Velle Kile (Verlaine), Libor Hruška - Tony Curran (Priest), Marek Libert - Matt Schulze (Chupa), Pavel Vondra - Daz Crawford (Laythamer, titulky), a další

Překlad: Petr Zenkl
Zvuk: Jiří Moudrý
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a Režie: Tomáš Tintěra
Vyrobila: LS Productions dabing pro Warner Home Video v roce 2002
Uživatelský avatar
AngelEyes
Příspěvky: 217
Registrován: 24 bře 2008 13:45
Bydliště: Liberec

Re: Blade 2

Příspěvek od AngelEyes »

Je fajn, že od jedničky vyměnili překladatele a pan Zenkl se neštítí sprostých slov, poněvadž Blade je prostě drsnej negr a bez sprosťáren tomu chybí šťáva. A navíc Blade je pro mě jedna z postav, u kterých mám dabing mnohem radši než originál. Originál jsem viděl několikrát a Snipesův hlas je hrozně nudný, teprve Bohdan Tůma tomu dává tu správné koule.
Lucas005
Příspěvky: 21
Registrován: 13 led 2019 10:07

Re: Blade 2

Příspěvek od Lucas005 »

Je zajímavé, že z mě neznámého důvodu v českém dabingu předabovali Vašuta, a to i když v originále mluví česky. Bohužel nepoznávám kdo to je.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2595
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Blade 2

Příspěvek od Pan X »

Souhlasím s AngelEyes je velice dobře že k dabingu byl přizván pan Zenkl.
Dabing celé filmové série Blade, je vynikající a skvělý :-: :-: a ostré slova k tomu patří 8-) :-:. Jinak jsem se na film podíval znovu a rád :-: a Marka Vašuta jsem tam slyšel. Musím konstatovat že je to na 100 procent, jeho hlas, poznám ho bezpečně. Takže prosím doplnit
(Marek Vašut - Marek Vašut (Golem), Zdeněk Dolanský - Santiago Segura (Rush), Libor Hruška - Pete Lee-Wilson (Doktor v krevní bance), Zuzana Skalická - Andrea Miltner (Zdravotní sestřička v krevní bance), Marek Libert - Ladislav Beran (drogový dealer) / Ivan Shvedoff (dárce v krevní bance, více rolí) - podle obličeje jsem poznal že je to pan Shvedoff, akorát nikde na IMDB jsem nenašel že by ve filmu hrál. :-? Ale podle obličeje 100 procentně je to on.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“