Velká ryba / Big Fish

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Velká ryba / Big Fish

Příspěvekod Sen » 01 bře 2009 14:12

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Vladimír Brabec - Albert Finney (Ed Bloom), Zdeněk Hruška - Ewan McGregor (Ed Bloom v mládí), Filip Jančík - Billy Crudup (Will Bloom), Milena Steinmasslová - Jessica Lange (Sandra Bloom), Barbora Fišerová - Alison Lohman (mladá Sandra Bloom), Tereza Chudobová - Marion Cotillard (Josephine), Martin Zahálka - Matthew McGrory (obr Karel), Martin Velda - Steve Buscemi (Norther Winslow), Petr Oliva - Danny DeVito (Amos Calloway), Petra Jindrová, Jaroslav Kaňkovský, Jan Szymik, Petra Hanžlíková, Ivo Hrbáč, Dana Černá, Jaromíra Brettová, Jiří Valšuba, Milan Bouška, Julie Alexandridisová, Robert Hájek, David Miller, Jan Rimbala, Pavel Kříž a další.

Překlad: Renáta Mlíkovská
Zvuk: Miloš Sommer
Produkce: Milena Čapková
Dialogy a režie: Karolína Průšová
Vyrobily: ABZ – divize Bontonfilms 2004
Sen
Globální moderátor

Re: Velká ryba / Big Fish

Příspěvekod Joe Black » 16 říj 2009 21:31

Nevíte, kdo zde dabuje Helenu Bonham Carter?
Joe Black

Příspěvekod Sen » 17 říj 2009 12:08

Joe Black píše:Nevíte, kdo zde dabuje Helenu Bonham Carter?

To by mne také zajímalo :-?. Jistě to nebyly Dana Černá a Petra Hanžlíková a myslím, že ani Petra Jindrová (a pochopitelně ani žádný z mužských hlasů :)). Zbývají tedy právě dvě možnosti (Julii Alexandridisovou jako dabérku dětských rolí nepočítám).
Sen
Globální moderátor

Příspěvekod DAN K. » 17 říj 2009 15:27

no už je to pár let co jsem to viděl,ale mám pocit že to byla petra jindrová. barbora fišerová to urcite nebyla, ta mluvila alison lohman. jinak tohle je jeden z nejlepsich dabingu co jsem kdy slysel. poslouchat pany brabce hrusku a jancika to je velkej hlasovej koncert.
DAN K.

Příspěvekod Sen » 17 říj 2009 18:29

DAN K. píše:jinak tohle je jeden z nejlepsich dabingu co jsem kdy slysel. poslouchat pany brabce hrusku a jancika to je velkej hlasovej koncert.

Souhlasím, tento dabing se skutečně povedl. Naštěstí vznikl dříve, než ve studiu Soundwave začal řádit Jan Žáček :).
Sen
Globální moderátor

Příspěvekod danpiper » 22 říj 2009 17:08

Skvělý dabing.
Jinak myslím, že HBCarter opravdu ta Jindrová dabovala.
danpiper

Příspěvekod palg » 20 úno 2010 12:06

Opravdu je to Barbora Fišerová? rozvrhla se debata, prý je to Lucie Juřičková. Můžete to potvrdit, nebo vyvrátit?
palg

Příspěvekod Sen » 20 úno 2010 13:26

palg píše:Opravdu je to Barbora Fišerová? rozvrhla se debata, prý je to Lucie Juřičková. Můžete to potvrdit, nebo vyvrátit?

Zatím jsem tuto informaci odstranil. Snad se vyjádří Dan K., díky kterému se do úvodního příspěvku dostala.
Sen
Globální moderátor

Příspěvekod DAN K. » 20 úno 2010 14:38

hodte ukazku a ja vam reknu kdo to mluvi, ja bych to musel slyset, uz si to nepamatuju, mam to jen na vhs, kterou uz nemam do ceho strcit...
DAN K.

Zpět na Filmy