Na dotek / Closer

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Na dotek / Closer

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Klára Issová - Natalie Portman (Alice), David Novotný - Jude Law (Dan), Nela Boudová - Julia Roberts (Anna), Martin Preiss - Clive Owen (Larry), Kateřina Lojdová, Miroslav Hanuš, Petr Gelnar, Stanislav Lehký, Bohuslav Kalva (titulky) a další.

Spolupracovaly: Barbora Wildová, Michaela Bohuňková, Michaela Lehká, Jana Kovaříková
Překlad: Hana Jiřičková
Zvuk: Miloš Sommer
Produkce: Milena Čapková
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
Vyrobily: ABZ – Divize Bontonfilms 2005
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Na dotek / Closer

Příspěvek od Eleanor »

Neskutečně špatně obsazený. A Clive Owen, kterej má tak úžasnej hlas, dostane Martina Preisse, kterej je totálně nevýraznej už jako herec, co teprve dabér... :roll:
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 230
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Na dotek / Closer

Příspěvek od Obelix »

Já tedy zrovna s tímhle dabingem nemám sebemenší problém. Možná i proto, že ten film samotný ho pozvedává, což je ale pouze domněnka. Hlubší hlas by na Cliwa určitě neškodil, ale pan Preiss se toho ujmul se ctí.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Na dotek / Closer

Příspěvek od Eleanor »

Já se právě včera zhrozila, kdo to ty herce (až na Julii Roberts) mluví... :shock:
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Na dotek / Closer

Příspěvek od Lukiz »

Spolupracovali: Barbora Wildová, Michaela Bohuňková, Michaela Lehká, Jana Kovaříková
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Na dotek / Closer

Příspěvek od bloom »

Obelix píše:Já tedy zrovna s tímhle dabingem nemám sebemenší problém. Možná i proto, že ten film samotný ho pozvedává, což je ale pouze domněnka. Hlubší hlas by na Cliwa určitě neškodil, ale pan Preiss se toho ujmul se ctí.
Naprostý souhlas. Tento dabing je jeden z nejlepších, které znám, všechny hlasy výborně sedí, a IMHO pro něj platí i fráze "při zavření očí zní jako rozhlasová hra". Navíc nikdo z herců kromě Julie Roberts neměl v době vzniku dabingu žádného spjatějšího dabéra (nebo naopak David Novotný v té době daboval Judea Law častěji než Marek Libert).
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Na dotek / Closer

Příspěvek od Sen »

Co já se tady ještě nedozvím :shock:. Ani jeden z nejlepších dabingů své doby není některým dost dobrý :?.

No já bych řekl, že spjatým českým hlasem promlouval i Jude Law, alespoň tedy 7 filmů se mi zdá být jako dostatečný počet pro toto označení. Snad v budoucnu ještě nějaké přibudou.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“