RocknRolla

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
cl3rick
Příspěvky: 49
Registrován: 09 kvě 2008 22:02
Bydliště: Havířov

RocknRolla

Příspěvek od cl3rick »

DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RocknRolla

Příspěvek od DAN K. »

Ritchieho filmy mely vzdycky vybornej dabing, tohle je zklamani. Obsazeni je docela slusny, u kdyz nejsou dodrzeny hlasy, tak novy hlasy sednou (sand krome stranskyho, to je zatim nejhorsi hlas rodena, zvlast kdyz jsou tam kusy v rustine z originalu), ale kdo tohle prekaldal a upravoval, jak proboha muze nekoho napadnout aby v gangsterskym filmu o lidech v podsvětí, kterej je plnej slangový angličtiny mluvila většina postav spisovně (případně ještě lépe u některých postav, v některých scénách spisovně, v některých ne). Když jan stastny na konci zarve "čtyři dlouhé zastrané roky" měl by je dotycny autor textu dostat nepodminne. To by me zajimalo kdo to delal...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: RocknRolla

Příspěvek od Brocc »

mně se líbil jak film, tak i dabing... i když jsem prvně nevěděl ,co od toho čekat... když pominu tu spisovnost, co zniňoval DAN K., škoda, že výčet chybí.... pro mě Martin Stránský na K. Rodena lepší než Tomáš Juřička, ale mohli ho nechat mluvit rusky :D ... Aleš Procházka taky sedl, což mě i překvapilo, ale líbil se mi... i Jan Šťastný, i když tam mě mrzelo, že Marka Stronga nedaboval Pavel Vondra, který výborně daboval Septima ve Hvězdném prachu,ještě, když tu daboval někoho jinýho... a myslím, že tohoto dabingu se účastnil i Svatopluk Schuller...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“