Stážisti / The Internship

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Stážisti / The Internship

Příspěvekod filip » 18 čer 2013 12:55

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

V českém znění: Martin Zounar - Vince Vaughn (Billy), Ondřej Vetchý - Owen Wilson (Nick), Petr Burian - Aasif Mandvi (Pan Chetty), Kateřina Petrová - Jessica Szohr (Marielena), Jana Mařasová - Rose Byrne (Dana), Ivo Hrbáč - Max Minghella (Graham Hawtrey), Petr Neskusil - Josh Brener (Lyle), Vojtěch Hájek - Dylan O'Brien (Stuart), Týna Průchová - Tiya Sircar (Neha), Michal Holán - Josh Gad (Andrew), Otto Rošetzký - Rob Riggle (Randy), Filip Čapka - Eric André (Sid), Pavel Šrom - John Goodman (Sammy Boscoe), Martin Zahálka - Will Ferrell (Kevin), Jitka Moučková - Ashlee Heath (Jeanie), Petr Pospíchal - Jarion Monroe (Profesor Charles Xavier), Petra Hobzová, Robin Pařík, Martin Kubačák, Ivana Andrlová, Jana Hermachová, Zbyšek Horák, Radka Malá

Překlad: Anna Polanská
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Výsledný mix: Deluxe Media
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Natočilo Barrandov Studio a.s. 2013
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvekod Fifa.21 » 18 čer 2013 13:32

Ačkoli nevím jestli to je ku prospěchu, tak konečně pan Pospíchal trochu oživil své obsazení (tedy jenom ty 2 jména :D zbytek vypadá obligátně)
Fifa.21

Příspěvekod Michaela2 » 18 čer 2013 13:43

ale kde je Vanda Konečná ? - asi dovolená :D

Rose Byrne, Dylan O'Brien, Josh Gad- bys nevěděl?
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Budy » 18 čer 2013 14:03

Jsem rád, že je po delší době v dabingu slyšet Martin Zounar. Ondřej Vetchý je zajímavá volba. Jsem zvědavý.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod bloom » 18 čer 2013 14:41

Mě obsazení Martina Zounara potěšilo, protože je podle mě vůbec nejlepším dabérem Vince Vaughna. :-:
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod takezo » 18 čer 2013 16:19

Jéé...já nedávno Martina chválil za dabing a chtěl jsem aby se vrátil. Zřejmě mě vyslechl. Tak ted ještě doufat, že si někdy opět dábne Johna Cusacka. :D :-: :-: :-:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
Obrázek
Hity Venci z "Popradu"!
https://www.youtube.com/watch?v=93R9A9vVzaQ
takezo
Moderátor

Příspěvekod Budy » 23 čer 2013 08:11

V traileru jsem slyšel ještě Otakara Brouska ml. Snad to je konečná podoba a ne pouze trailer.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Sygi » 23 čer 2013 15:55

No tak na tento film si zajdu už kvůli dabingu. Ondřej Vetchý k Wilsonovi teda perfektně sedí a Martin Zounar si dává dobře hlasové výšky.
Top Dabéři:
Libor Hruška, Gustav Bubník, Dana Černá, Pavel Rímský, Jaromír Meduna
Sygi

Příspěvekod DAN K. » 25 čer 2013 22:12

bloom píše:Mě obsazení Martina Zounara potěšilo, protože je podle mě vůbec nejlepším dabérem Vince Vaughna. :-:

s tím souhlasím a velmi mě i zaujalo zdůvodnění, že ten film je tak ukecaný, že nejde otitulkovat. To mi přošlo jako odvážné střízlivé konstatování, stále mám v paměti šílené kinotitulky k filmu social network, kde toho chybělo tolik, až ot místy nedávalo smysl. Vidím ale zmařený poklus o obhajobu existence dabingu v osobě překladatelky. Tu paní neznám, ale u posledního kinodabingu, co překládala, psal Fuka ve své recenzi, že tahle paní by se překládáním pro kina živit neměla. Zde vypsané připomínky k filmu Lincoln jsou rovněž dost zásadní. Některé věty z traileru zní dost podivně, samozřejmě v kontextu to může vyznít v pohodě, ale moc to nevypadá, že by tato paní byla příliš schopná... Ono je hezké, když jsou angažováni ti nejlepší herci, ale pokud říkají nesmysly, tak je to úplně k ničemu...
DAN K.

Další

Zpět na Filmy