Harry Potter a Princ dvojí krve

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od chovanecm »

Nobody píše:Nedá mi to, ale musím oponovat, že to byl nejlepší film ze všech 6. Možná trikově, ale dějem... Tentokrát víc než jinkdy - kdo nečetl nemůže chápat spoustu věcí.
A já myslel, že horší než ve 4. díle už to být nemůže. Ale je fakt, že jak dlouho by pak ten film musel být dlouhý. A teď řešit dilema, jestli změnit děj, nebo prostě něco vypustit. Snad to u dalšího dílu, který tedy má být na dvě části, bude lepší.
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od Opsha »

Horší než čtyřka to být nemůže, ta byla prachmizerná na všech frontách (paradoxně jí mám jako knížku ze série nejradši). Já myslím, že Yates se osvědčil už na pětce - a na šestce (imho zase nejhorší knížce) toho není moc co zkazit.
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od Nobody »

Opsha píše:Horší než čtyřka to být nemůže, ta byla prachmizerná na všech frontách (paradoxně jí mám jako knížku ze série nejradši). Já myslím, že Yates se osvědčil už na pětce - a na šestce (imho zase nejhorší knížce) toho není moc co zkazit.
Souhlas - 4. kniha byla bomba. Jen mám trochu obavy z prvního filmu sedmé knihy, protože i ta byla ze začátku ne nudná, ale dost rozvleklá a moc se tam nedělo (samozřejmě závěr byl neskutečný, kdybych mohl tak snad přeskakuju řádky, jak to bylo napínavé). Ale ta první půlka... No uvidíme. Tady v šestce se člověk aspoň víc zasmál než v pětce. :D
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od Kubaz »

Takže teď jsem se vrátil z kina a jsem naprosto nadšen. Film je výborný a dabing jakbysmet. Pan Oliva je na Křiklana ze začátku trošinku nezvyk, ale v průběhu filmu si ho oblíbíte...vrcholem je jeho opilecká scéna. ;) Všichni zůstali stejní, žádné změny. Jen se projevy hlavních "dětských" hrdinů mnohonásobně zlepšily. Hlavně Jirka Kocman s Ronem skvěle srostl. Snažil sem se zachytit nováčky -

Fenrir Šedohřbet - Pavel Rímský (řekne jedinou větu na Astronomické věži a není na něj při tom vidět, ale nevím kdo by to jinak byl)
Tom Raddle v 16. letech - Jan Maxián (trošku šok, ale není moc poznat)
Katie Bellová - Klára Jandová
Neville Longbottom - Zdeněk Charvát (dlouho hledané jméno ;) )

Levanduly a další jsem nepochytil i když mi její hlas byl povědomý. počkal jsem schválně na konec titulek na CZ obszení, ale chtěl sem zistit hlavně Nevilla. Ostatní sem nestihl.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od jackb »

Jana Mařasová - Narcissa Malfoyová
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od James55 »

Super, vše doplněno
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od jackb »

A všechny staré postavy zůstaly stejné, takže můžou být doplněny ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od Joe Black »

jackb píše:Jana Mařasová - Narcissa Malfoyová
Tady je trochu problém: nepočítám jak Jana nazpívala ve čtyřce vejce, ale jinak v pětce dabovala Mafaldu Hopkirkovou alias Hulák z Ministerstva a tatáž osoba se objevuje v závěrečném díle, kkde její role není zase tak malá...
fandadab
Příspěvky: 141
Registrován: 04 čer 2009 20:40

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od fandadab »

mně se moc líbil pan oliva jako křiklan ale vadil mi mladý tom radlley jako maxián, myslím že byl uplně mimo a vyráběl dramatično, schválně na to půjdu s titulky a pak napíšu :)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Harry Potter a Princ dvojí krve

Příspěvek od oberon »

Nevíte někdo kdy vyjde DVD? Slyšel jsem něco o listopadu, ale nejsem si tím na sto pro.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“